Cuma Zayıflama Yarışması'na Katılmak İsteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar merhaba ben yeniyim yeni doğum yaptım simdi 95 kiloyum gruplara bende girmek istiyorum ve diyetler ile ilgili bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim .)

1 aydır diyet yapıyorum 4 kilo verdim fakat havalar sıcak. Ne spor yapasım geliyor ne de yemek yapasım. En iyisi motive olmak. Ben de katılmak istiyorum.:KK14:

Arkadaşlar merhaba :) benimde 10 kilocuk bi fazlaligim var ve vermek icin sizlerle motive olmak aranıza katilmak istiyorum :))

merhaba 81 kiloyum aslında 1 senede 135 ten 81 e düştüm bir süredir diyet yapmama ragmen kilo tekrar almadım yeniden diyete başlıyorum ve motıvasyonum acısından bir gruba dahil olup daha da fazla sevklenmek gaza gelmek istiyorum . bu arada 28 yasındayım . grup olcutlerı nedır bılemıyorum fakat yakın yas ve kılolarda bır grup benı kabul ederse cok memnun olurum hazır yarın cum ıken tartılıp aranıza katılayım=)

merhaba 81 kiloyum aslında 1 senede 135 ten 81 e düştüm bir süredir diyet yapmama ragmen kilo tekrar almadım yeniden diyete başlıyorum ve motıvasyonum acısından bir gruba dahil olup daha da fazla sevklenmek gaza gelmek istiyorum . bu arada 28 yasındayım . grup olcutlerı nedır bılemıyorum fakat yakın yas ve kılolarda bır grup benı kabul ederse cok memnun olurum hazır yarın cum ıken tartılıp aranıza katılayım=)

8. Takımda yer var oraya katılabilirsin canım.

170 boyunda 84 kiloyum uzun süredir 75 kiloydum bu kış 9 kilo aldm.22 yaşındayım. herhangi bir takıma bende katılmayı çok istiyorum :)

Merhaba benide araniza alin lutfen. Boyum 165cm. Ben gecen sene 99 kiloydum 6 ay dengeli beslenerek 78 e dustum ve ucuz kizlarima hamile kaldim. Simdi dogumdan 4 ay sonra 87 kiloyum. Bu sefer 62 kiloya dusmeyi basaricam insallah. 😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba benide araniza alin lutfen. Boyum 165cm. Ben gecen sene 99 kiloydum 6 ay dengeli beslenerek 78 e dustum ve ucuz kizlarima hamile kaldim. Simdi dogumdan 4 ay sonra 87 kiloyum. Bu sefer 62 kiloya dusmeyi basaricam insallah. 😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=224023 allah bağışlasın üçüzlerini cnmmm 14 . takıma katılabilirsin:KK16::nazar::nazar:

Kizlar beni de bi gruba alirmisiniz? 1,5 ay once zayiflamaya karar verdim. 120 kiloydum, shuanki kilom 108.

Ramazan bitiyor, bomba gibi saglikli beslenmeme ve sporuma donecegim gunleri bekliyorum :KK55:

Merhaba, 1.68 boyundayım ve bu sabah tartıldığımda gördüm ki artık tam 91 kiloyum.. Hedefim 63 kiloya inmek.. İnşallah bu sefer olacak ve hayalini kurduğum her şeyi yapabileceğim.. Hatta erkek arkadaşım yurt dışından döndüğünde ona sürpriz yapacağım :) İnşallah hepsi olacak, o yüzden yardıma ihtiyacım var ve beni de aranıza alırsanız çok sevinirim..

Merhaba, 1.68 boyundayım ve bu sabah tartıldığımda gördüm ki artık tam 91 kiloyum.. Hedefim 63 kiloya inmek.. İnşallah bu sefer olacak ve hayalini kurduğum her şeyi yapabileceğim.. Hatta erkek arkadaşım yurt dışından döndüğünde ona sürpriz yapacağım :) İnşallah hepsi olacak, o yüzden yardıma ihtiyacım var ve beni de aranıza alırsanız çok sevinirim..

9. takıma beklerım canım ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X