Cuma Zayıflama Yarışması'na Katılmak İsteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar 8. Takıma gonderiyi sunuz da moni işlerinden dolayi çok giremicek bu kadar giden kişiye birde takip lazım. Iyilik yaparken zor durumda bırakmayın. Diğer takım kaptanları na sıra gelsin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar 8. Takıma gonderiyi sunuz da moni işlerinden dolayi çok giremicek bu kadar giden kişiye birde takip lazım. Iyilik yaparken zor durumda bırakmayın. Diğer takım kaptanları na sıra gelsin.

Moni gelene dek ilgilenmeye çalışırım Akrepcimmm Moni gelene kadar davet etmeyelim bencede şimdilik yeterli Moni geldiğinde kendisi davet eder ihtiyacı olan takımlar davet edebilir:KK16::KK16:

Moni gelene dek ilgilenmeye çalışırım Akrepcimmm Moni gelene kadar davet etmeyelim bencede şimdilik yeterli Moni geldiğinde kendisi davet eder ihtiyacı olan takımlar davet edebilir:KK16::KK16:

bu aralar grubumuz ok sessız bır kac uye almak ıstıyorum

anlayışınız için saolun şekerler:KK16::KK16::KK16:

merhaba kizlar. ben de motive edeceğini dusundugum icin bir takima dahil olmak istiyorum. disiplin gelir bari biraz:) 55.6 çıktım bu sabah ama 49a kadar yolum var. sartlara uyuyorsa beni de alin 😇

merhaba kizlar. ben de motive edeceğini dusundugum icin bir takima dahil olmak istiyorum. disiplin gelir bari biraz:) 55.6 çıktım bu sabah ama 49a kadar yolum var. sartlara uyuyorsa beni de alin 😇

Selam ben de katilmak istiyoruum
174cm 56.5 kiloyum
Hedefim:53kilo

Kilolarınız az olduğu için diğer takımlardan davet gelmezse motivasyon amaçlı katılmak isterseniz 6, takıma beklerim misafirimiz olursunuz:KK16:

Merhabalar :) Yeni bır 7li rakam gorerek hemen burdaki gruba katılma gereksınımı hıssettım :-) 79,6 ile beni kim grubuna kabul eder :)

merhabalar 155 boy 73 kilo nasıl kilo aldığıma gelince ergenlikle birlikte gelen sürekli yemek yeme ile :KK50: ben de bir takıma katılmak istiyorum.

Slm:KK3:
Eylülde 1 yıl olcak diyete başlayalı.83 kg ile başladım şuan 66,7 kg çıkıyorum.hedefim 60.boyum 163.beni grubuna almak isteyen varmıııı:KK76:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X