D vitamini eksikliği gebeliğe büyük engel midir

Evet engel. Yumurtalıklara büyük oranda faydası var. Bende pcos var yani yumurtlama olayı hep sıkıntı bende ve pcosluların hamile kalması için kanda 50-60 ları görmesi gerekiyor D vitamininde ve benim 14 çıktı. Doktorum daha dün bi D vitamini yazdı bana. Sorun şu ki ilacı aldığım süre içerisinde tenimin güneş görmesi lazım ama havalar kapalı. Yani aldığımız takviyenin güneşle birlikte aktifleşmesi gerekiyormuş. İlacın kullanma talimatında yazıyor. Ama hormonlarınıza bakıldı mı? Özellikle tiroid ve amh.
merhaba gunes acmasi sart degil gun isigina cikmaniz ve 30 dk durmaniz yeterli. ben oyle yaptim sonucum olumlu degisti

Kızlar merhaba, D vitamini ve Demir eksikliğim var, hatta kritik derecede denilebilir. Gebelik düşünüyoruz Allah nasip ederse, ben Solgar marka D vitamini kullanıyorum, 3 ay oldu hala eksikliğim var. Acaba o yüzden hamile kalamayabilir miyim? Çünkü çok yazı okudum, D vitamini eksikliği gebeliğe engel mi
Damla formunde olani dil altiniza damlatin gunluk 5 damla 3 aya duzelir ins

Selam her kese. Kullanıb fayda gördüyünüz d vitamini markası yaza bilerdinizmi?
Güvenemedim önüme gelen her markadan vitamin almaya
Merhaba benimde ciddi derece de d vitamini eksikliğim vardı ama nedeni yaz kış güneş kremi kullanmamdi tenim beyaz olunca kullanmak zorunda kalıyordum. Doktor bana damla yazmıştı 3 aylık kullanım oluyor gerçekten faydasını görmüştüm hap çok etkili olmuyor hap da kullandım ama damla acayip etkili

Merhaba benimde ciddi derece de d vitamini eksikliğim vardı ama nedeni yaz kış güneş kremi kullanmamdi tenim beyaz olunca kullanmak zorunda kalıyordum. Doktor bana damla yazmıştı 3 aylık kullanım oluyor gerçekten faydasını görmüştüm hap çok etkili olmuyor hap da kullandım ama damla acayip etkili
Adı, markası neydi?

X