Daha önce Hollanda'da yaşamış ve Türkiye'ye kesin dönüş yapmış arkadaşlar var mı?

Slmlar...

Nasılsın Dagçiçeğim..??
Sen NL pasportunu öldürttünmü?? yani istedigin zaman gidemezmisin gezmeye?

Ülkü sana iyi gezmeler..bi patatta benim icin yermisin..??:eek:

Yarında benim kardesim geliyor oralardan..çok mutluyum..:sm_cool:

Slmlar...

Nasılsın Dagçiçeğim..??
Sen NL pasportunu öldürttünmü?? yani istedigin zaman gidemezmisin gezmeye?

Ülkü sana iyi gezmeler..bi patatta benim icin yermisin..??:eek:

Yarında benim kardesim geliyor oralardan..çok mutluyum..:sm_cool:

selam gurbet kuşu,benim NL pasportum zaten yoktu ve haklarımda öldü,ama benim yeşil pasportum var istediğim zaman gidebilirim ama maddiyatdan dolayı gidemiyorum malum eşim memur olunca..oradanda davet edilmeyince nasıl gidebilirim demi,arkadaşlarım gidiyorlar zaman zaman ve aileleri uçak biletlerini yolluyorlar ne güzel ben imreniyorum.yinede canları sağolsun herkesin.
seninde gözün aydın kardeşin geliyormuş..:1hug:

selam gurbet kuşu,benim NL pasportum zaten yoktu ve haklarımda öldü,ama benim yeşil pasportum var istediğim zaman gidebilirim ama maddiyatdan dolayı gidemiyorum malum eşim memur olunca..oradanda davet edilmeyince nasıl gidebilirim demi,arkadaşlarım gidiyorlar zaman zaman ve aileleri uçak biletlerini yolluyorlar ne güzel ben imreniyorum.yinede canları sağolsun herkesin.
[/QUOTE

Sagolasın ablacigim kardesim geldi cok sükür 1 hafta yanımda..insallah sende gidersin birgün hollandayada doya doya gezersin..:)

Bende hollandayi terkedip ana vatanda yasamayi secenlerdenim,ilk zamanlar zor olmustu ama simdi iyiki burdayim diyorum.BIR BASKADIR BENIM MELEKETIM:teytey:

[/QUOTE

Sagolasın ablacigim kardesim geldi cok sükür 1 hafta yanımda..insallah sende gidersin birgün hollandayada doya doya gezersin..:)

inş,,:eek::eek:
neler yapıyorsun,havalar Antalyada soğuk gibi ben hafta sonu evdeydim,eşimin hafta izni olunca ,bol bol dinleniyoruz..

Bende çoğu zaman evdeyim..haftada birgun Ahşap boyama kursuna gidiyorum Asmek kurslarına..eşimin işi vardiyalı oldugu icin bizim hafta sonları çoğunlukla hafta içine denk gelebiliyor artık bol bol kardeşimi gezdiririm...Ay bence havalar çoook güzel yani Hollanda ile kıyaslayınca.. biraz daha kemiklerim ısınsında üşümeye giderim yine inş...:teytey:

Bende çoğu zaman evdeyim..haftada birgun Ahşap boyama kursuna gidiyorum Asmek kurslarına..eşimin işi vardiyalı oldugu icin bizim hafta sonları çoğunlukla hafta içine denk gelebiliyor artık bol bol kardeşimi gezdiririm...Ay bence havalar çoook güzel yani Hollanda ile kıyaslayınca.. biraz daha kemiklerim ısınsında üşümeye giderim yine inş...:teytey:

Gurbetkuşu,asmek kurslarına bende gidiyorum 2 yıldır.şimdi haftada 3 gün İngilizce kursuna gidiyorum..altın kum mahallesinde,çok zevkli arkadaşlıklar çok güzel..

Gurbetkuşu,asmek kurslarına bende gidiyorum 2 yıldır.şimdi haftada 3 gün İngilizce kursuna gidiyorum..altın kum mahallesinde,çok zevkli arkadaşlıklar çok güzel..

Slm Dağçiçegim,
Nasılsın?? msnde hic goremiyorum seni..
yabancı dile gitmeyi bende dusundum ama, Türkçe grammerim çok iyi olmadıgı icin ve cok da extra bisey ogrenecegimi sanmadıgım icin gitmedim..bende Lara Asmekteyim cok zevk alıyorum bende.. Sınıftakilerin yaşı benden buyuk ama olsunn yinede egleniyorum...kaydirigubbakcemile2

Slm Dağçiçegim,
Nasılsın?? msnde hic goremiyorum seni..
yabancı dile gitmeyi bende dusundum ama, Türkçe grammerim çok iyi olmadıgı icin ve cok da extra bisey ogrenecegimi sanmadıgım icin gitmedim..bende Lara Asmekteyim cok zevk alıyorum bende.. Sınıftakilerin yaşı benden buyuk ama olsunn yinede egleniyorum...kaydirigubbakcemile2

selam gurbetkuşu.eşim yarın çin yolcusu bu günlerde tatlı telaşımız var.. inş hafta içi bol bol msn'de olurum bende seninle yazışmak istiyorum..

Benim türkiyeye dönüs yapacagim henüz belli degil ama yaza dügünümden sonra 6 ay trde kalacagim.. O zaman hersey belli olacak.. Ordami kalacagim yoksa tekrar burayami gelecegim..

Benim türkiyeye dönüs yapacagim henüz belli degil ama yaza dügünümden sonra 6 ay trde kalacagim.. O zaman hersey belli olacak.. Ordami kalacagim yoksa tekrar burayami gelecegim..

ArtisSstTt,hoş geldin,
demekki yaza düğünün var,,hayırlısı inş,,umarın senin için en hayırlısı olsun,,kararını iyi ver derim.a.s.

Slm Dagcicegim...
nasilsin? ben cok sukur iyiyim..suan vlaardingen deyim... 10 martta gelmistim.. bi 10 gun fln kalcam insallah
o yuzden siteye daha yeni girebildim..varmi buralardan bir istedigin?
kendine iyi bak..
selamlar

Slm Dagcicegim...
nasilsin? ben cok sukur iyiyim..suan vlaardingen deyim... 10 martta gelmistim.. bi 10 gun fln kalcam insallah
o yuzden siteye daha yeni girebildim..varmi buralardan bir istedigin?
kendine iyi bak..
selamlar

inanmıyorum demekki vlaardingendesin... ne güzel senin adına çok sevindim.. selamlar sana..bir isteğim yok çok teşekkür ederim.. ama benim için çok patat ye..Şenizne zaman dönüyorsun..

selam kizlar
bende turkiyeden gelin geldim hollandaya keske bizde donebilsek inanin hic zorluk cekmem ben cunku butun ailem orda kimsem yok yanimda...aile nerdeyse cekiyo insani cok zor aile ozlemi allah sabir versin bize ve ozlem cekenlere...

selam kizlar
bende turkiyeden gelin geldim hollandaya keske bizde donebilsek inanin hic zorluk cekmem ben cunku butun ailem orda kimsem yok yanimda...aile nerdeyse cekiyo insani cok zor aile ozlemi allah sabir versin bize ve ozlem cekenlere...

nazar boncuğu hoş geldin aramıza.. umarım her şey gönlünce olur...a.s.

Selam arkadaşlar, nihayet Türkiyeye geldim :)
Tekrar burda olduğum için çok mutluyum.
Dagçiçegim, gurbetkusu, dediklerinizi yaptım.
Bol bol patat yedim, her yediğimdede sizi düşündüm.
Tam 4 kilo aldım, simcik ben bu kiloları nasıl verecem :)

X