Dansöz kiyafeti aldım eşim için🤭

mesajlara bayıldım canım kadınlar dedim ya:)
şimdi şöyle eşiniz istekli ve cevap veren adamsa çok güzel düşüünmüşsünüz. ama hani bazen adamlar hödük olur ya arkadaşlardan biri yazmış haketmiyor diye, yani sizin enerjinizi de yükseltmeli. yükseltmiyorsa bile düşürmemeli.
bu dansöz kostümü batağına ben de girdim ve alnımın akıyla çıktım hamd ü senalar olsun :) ama şöyle ilk eşim hödüktü mesela ona giysem yav ne gerek vardı falan diye mırıldanırdı. iyi ki de ona giymemişim hgahdfhfjhsgfjf
e ondan boşandım zati başka sebepler neticesinde. şimdi bir yavuklum var ona yılbaşında giymiştim. güzel de geçmişti çok da beğenmişti. zaten profosyonel mezdeke oynamayacağız kızlar ya, iki kalça salla-arada eğilmeli saç savurmalı bişeyler yapın. tamam işte :S
bence iyi düşüünmüşsün onun için değilse bile kendin için yap amaaaan bi daha mı gelcez dünyaya
sonucu yaz mutlaka :)

Ay kaç gün olmuş gelişmeleri yazmamış.
Adam dans kursu açmaya niyet ediyorum, yeminimi bozdum diye inşallah çok hart olmamıştır😂😂😂

Kızlar eşimle hamilelikti dogumdu çocuktu derken 10 ay sonra ateşli gecelere döndük ayda hafta 1 girdigimiz iliski hergune bianda çıktı bende gaza gelip renk katmak adına dansöz kıyafeti aldım aldımda nasıl giyip cesaret edip çıkıcam bilmiyorum eşim bunu nasıl karşılar onuda kestiremiyorum deneyen var mi?
Dansöz kıyafeti aldım eşim için diye konu başlığı mı olur adam giyecek sanki Allah sizi ne yapmasın 😁

Kızlar eşimle hamilelikti dogumdu çocuktu derken 10 ay sonra ateşli gecelere döndük ayda hafta 1 girdigimiz iliski hergune bianda çıktı bende gaza gelip renk katmak adına dansöz kıyafeti aldım aldımda nasıl giyip cesaret edip çıkıcam bilmiyorum eşim bunu nasıl karşılar onuda kestiremiyorum deneyen var m

Kızlar eşimle hamilelikti dogumdu çocuktu derken 10 ay sonra ateşli gecelere döndük ayda hafta 1 girdigimiz iliski hergune bianda çıktı bende gaza gelip renk katmak adına dansöz kıyafeti aldım aldımda nasıl giyip cesaret edip çıkıcam bilmiyorum eşim bunu nasıl karşılar onuda kestiremiyorum deneyen var mi?
Bende almak istiyorum nerden almıştınız acaba 🙈
Arkadasim sen ön hazirliktan yüksek lisansa gecmissin direkt 🥴
önce bi hemsire kiz kedi kadin falan olaydin
hemsire kiz olarak şşt yapardin
Kedi kadinda da sevhetle miyavlardin
Şimdi Led bir vele diştiri .. Dil esvuayyini murra diyip nasil oynayacaksin😁
🤣🤣🤣

X