Saç Bakım Ürünleri Dax Supergro Sa glendirici bakm ya

bende öleydim canım tırnaklarım çok kötüydü şekilsizdi şimdi öle güzelki hayatımda ilk defa tırnağım çook uzun diye kesip güzelce kendi manikürümü bile yaptım hiç aklıma gelmezdi..benim devamlı tırnağımı uzatmak için kullandığım bi formülüm var belki biliyosndur ılık suyun içine 1 tatlı kaşığı sirke 1yemek kaşığı zeytinyağı biraz limon ve yine 1 2tatlı kaşığı tuz katıyosn ellerini içinde bekletiyosn zamanla gözkararı olduğu için tam bi ölçülerle tarif veremedim ama işe yarıyor canım ben limonda sürdüm devamlı tırnaklarıma o da yaradı güçlendirdi haa tırnakların uzamaya başladığındada flormarın tırnak sertleştiricisini kesinlikle öneririm harika bişi oldu benim için..açıkçası şimdi bi iki tırnağım kırıldı ama benim hatamdı bu yoksa kolay kolay kırılacak gibi değillerdi :KK50: dax ı hiç kullanamadım ama çok duydum canım sertleştirdiğini iyi geldiğini..kozmetik sitelerinden birinde bulmuştum ben istersen bakıp yazarım hangisi olduğunu canım..

bende Lancome sar ruj dzinesi
buradan almıştım iyi gelmişti ama şimdi baktım kalmamış sanırım...doğal yaptığımız karışımlarda çok iyi geliyor.. limon kesnlikle çok iyi geliyor...saçlara sürdüğünde de jöle gibi etkiliyor hemde parlaklık veriyor...

bende Lancome sar ruj dzinesi
buradan almıştım iyi gelmişti ama şimdi baktım kalmamış sanırım...doğal yaptığımız karışımlarda çok iyi geliyor.. limon kesnlikle çok iyi geliyor...saçlara sürdüğünde de jöle gibi etkiliyor hemde parlaklık veriyor...
canım şu sölediğin sitedeki parfümlerden denedin mi hiç kalıcı mı kokuları istediğim bi iki parfüm vardı onları buldum da almakta kararsızm

canım şu sölediğin sitedeki parfümlerden denedin mi hiç kalıcı mı kokuları istediğim bi iki parfüm vardı onları buldum da almakta kararsızm
canım senin yazdığını görünce girdim
o sitedeki ürünler sahte o fiyata parfüm olmaz
arkadaşımda böyle ucuz diye kanıp almıştı başka bir yerden
su gibi geldi parfüm hiç kalıcı değildi
onun yerine dp yada bargellodan alabilirsin
tabi sadece bir öneri :KK34:

canım senin yazdığını görünce girdim
o sitedeki ürünler sahte o fiyata parfüm olmaz
arkadaşımda böyle ucuz diye kanıp almıştı başka bir yerden
su gibi geldi parfüm hiç kalıcı değildi
onun yerine dp yada bargellodan alabilirsin
tabi sadece bir öneri :KK34:

sağol canım zaten belli..bende bargellodan alıyorum ama gitmeye fırsatım olmadı son zamanlarda belki aradığım parfüm orda yoksa burdan aliim dedim ama zaten olumsuz bi kararsızlık içindeydim :KK1:

Bir sürü kişi olumlu yorum yapmış nasıl anlamadım.. Bu güne kadar kullandığım en kötü saç bakım yağı. En başta yağ saçtan çıkmıyor (Az sürmeme rağmen) ve çıksın diye 3-4 kere şampuanlamaktan bakım yerine saça zarar veriyor. Uzamasına katkısı zaten hiç yok. Aldım bari çöpe gitmesin diye saçım çok kabardığında ufacık bir parçayı alıp saç uçlarıma yediriyorum durulanmayan saç kremi olarak kullanıyorum.

aynen,hiç işe yaramıyo,para kaybı,vakit kaybı...kafana sür,masaj yap,yağlı şeyi kafanda beklet,bitsin diye 2 yıldır düzenli kullanıyorum,bi tık bile ilerleme olmadı saçımda,pehhh

aynen,hiç işe yaramıyo,para kaybı,vakit kaybı...kafana sür,masaj yap,yağlı şeyi kafanda beklet,bitsin diye 2 yıldır düzenli kullanıyorum,bi tık bile ilerleme olmadı saçımda,pehh
dax supergro sonrası defalarca şampuanlıyordum,saolsun bir arkadaş yumurta sarısını önerdi,saçımda yaklaşık 5 dakika bekletiyorum daha fazla da bekletebilirsiniz ama çok sert oluyo saç yumurta kafadayken:) sonuç,tek kelimeyle muhteşem arkadaşlar,saçınızdaki yağı tamamen götürüyor

1-2 yıl önce heves edip almıştım ama malesef 2-3 kez anca kullanabildim yapısı çok yoğun saçtan çok zor çıkıyor arındırması çoook zor bu yüzden vazgeçtim onun yerine uçlara bakım yapıyorum sadece diplere dokunmuyorum

slm kızlar bende dax ın 2. kutusunu aldım çok memnunun ayrıca saçtan da gayet kolay arınıyor fiyatı da uygun bence küçük kutu kullanıyorum bn 7.5tl :) sonuçta evde yaptığımz karışımların tam bi ayarı yok bu ise belli bir ölçüyle karıştırılmış doğal yağlar ben seviyorum ve tavsiye ediyrm :)

slm kızlar bende dax ın 2. kutusunu aldım çok memnunun ayrıca saçtan da gayet kolay arınıyor fiyatı da uygun bence küçük kutu kullanıyorum bn 7.5tl :) sonuçta evde yaptığımz karışımların tam bi ayarı yok bu ise belli bir ölçüyle karıştırılmış doğal yağlar ben seviyorum ve tavsiye ediyrm :)

uzamayı ne kadar sürede gözlemledin canım

saçtan arındırmak için şampuanlamadan önce saçlarınızı bolca kremleyin sonra şampuanlama işlemine geçin
saçtan nasıl arındığına hayret edeceksiniz.
tüm yağlı bakımlardan sonra böyle yaparım ben.
hem arındırmak için saçı hırpaladıktan sonra bakımın ne anlamı kalıyor:KK34:

aynen,hiç işe yaramıyo,para kaybı,vakit kaybı...kafana sür,masaj yap,yağlı şeyi kafanda beklet,bitsin diye 2 yıldır düzenli kullanıyorum,bi tık bile ilerleme olmadı saçımda,pehh
dax supergro sonrası defalarca şampuanlıyordum,saolsun bir arkadaş yumurta sarısını önerdi,saçımda yaklaşık 5 dakika bekletiyorum daha fazla da bekletebilirsiniz ama çok sert oluyo saç yumurta kafadayken:) sonuç,tek kelimeyle muhteşem arkadaşlar,saçınızdaki yağı tamamen götürüyor

cok sukur sonunda bır kutu gereksız dax yagı bıtırdım.hıc faydası olmayan koca kutunun bosa yer kaplaması bıle sınırımı bozarken bır de onu kafama surup bekletmekle ugrasiyodum.
Nergısultancım,bu mesajını yenı gordum,tesekkur ederım bılgı ıcın ama bıdaha kullanmam daxı.onu kafamdan cıkarmak ıcın harcadıgım yumurtaya yazık valla.merak ettım,sen faydasını gordun mu?

Arkadaşlar ben kullanıyorum şuan. Saçlarım baya yıpranmıştı sürekli kesmek zorunda kalıyordum . Ve uzamıyordu da . Dax Supergro aldım ve 2 haftadır düzenli bi şekilde kullanıyorum . Hem saçlarım dha hızlı uzamaya başladı hemde dipten gelen saçlarım daha sağlıklı geliyor. Ben kesinlikle öneriyorum.

bir ben almamıştım bende aldım. ilk kullanımımımdaki gözlemlerimi paylaşıyım, uygulama sırasında dökülmem oldu ama sonra dökülmem olmadı çok bakımlı gözüktü düz saçlıyım ama sanki saçım daha düz göründü sirkeden sonra memnun kaldgım 2. ürün şimdilik.

Ben bu urunu bugun ilk kez kullandim ve yine kadinlar kulubunde okudugum bir yontemle sacimdan kolayca cikarttim. Saclari yikamadan 10 dk once saclariniza 1 yumurta suruyorsunuz ve sonra yikiyorsunuz. Cok kolay bir sekilde yagi cikartiyor ve bir de tabi surerken cok abartmayin :)

Ben son iki yazdır tatillerde hergün olmak şartı ile kullanıyorum ve bayılıyorum. Denize gitmeden önce sürüyorum denize girip çıksam da saçımda kalıyor sonra fazlası denizde gittiği için de yıkaması kolay oluyor. sadece tek şampuan yapıyorum fazlası saçımda kalmaya devam ediyor. kesinlikle 10 günde bile uzaması fark ediyor ayrıca deniz güneş tuzlu klorlu su saçlarıma hiçbir şey yapmıyor. Detaylı fotoğraflı yorumum burada DenizDeNerde: Dax - Supergro (Kendimi saçım güzel olduğunda güzel hissederim...).

samsunda kullanan arkadaşlar varsa ben bu ürünü samsunda nerden bulabilirim bildiğim büyük kozmetiklere baktm ama onlarda yok :KK43: Samsunda duyan kullanan bilen var mı acaba ?

cok sukur sonunda bır kutu gereksız dax yagı bıtırdım.hıc faydası olmayan koca kutunun bosa yer kaplaması bıle sınırımı bozarken bır de onu kafama surup bekletmekle ugrasiyodum.
Nergısultancım,bu mesajını yenı gordum,tesekkur ederım bılgı ıcın ama bıdaha kullanmam daxı.onu kafamdan cıkarmak ıcın harcadıgım yumurtaya yazık valla.merak ettım,sen faydasını gordun mu?

maslowcum ben de mesajını yeni gördüm inan...ben bu ürünü sadece 1 kutu kullandım daha da almadım sonrasında hep bitkisel yağlar falan o tarz şeylere taktım çünki :) şimdi faydasını görmüştüm desem doğru olmaz diye düşünüyorum çünkü bi ürünü beğendiysem kendisinden hayatta vazgeçmemmmm

X