Saç Bakım Ürünleri Dax Supergro Sa glendirici bakm ya

canım merak ettiğim bişey var hangi siteden temin ettiğini yazabilirmisin bu zamanda güvenip alabilicek yer bulmak inan o kadar zor ki
Ben n11 den aldım canım ve sahte değil yani gerçek yağ özleri toplamı . sahte olsa elim yapış yapış olurdu ama yumuşacık yaptı gerçek yani :)

bende saç bakımları hakkında internette araştırırken bloglarda ve youtube da gördüm birkaç hafta oldu alalı watsonstan aldım şuana kadar 4-5 kere kulandım uzadı mı uzamadı mı anlayamadım sanki biraz uzadı gibi ama saçımı ıslatmadan önce şampuanlamama rağmen saçımdan zor çıkardım hatta çıkaramadım da sabahları bide kuru şampuan sıktım :KK70: bir de dökülmeyi önlemeyi vaadediyordu ama bende öyle bişi olmadı inşallah işe yarar sıkıldım artık kısa cılız kırıklı saçlardan :KK43:(

kızlar öncelikle mrb.uzuncaaa yazacağım okuyun mutlaka. ben güzel sonuç aldım ve herkes faydalansın istiyorum.çünkü bu saç konusunda az daha delirecektim kel kalma korkusundan.. saçlarım kıvırcık ve ince telli artı çok dökülüyor ve çok yavaş uzuyordu. buradaki yorumları okuyarak dax supergro almaya karar verdim. denemediğim hiçbirşey kalmadı bu saçlarıma ama hiçbirinden fayda alamamıştım ve eğer birgün bi çözüm bulursam buraya yazacağım diye söz vermiştim kendime.neyse daxı sipariş ettim zaten 1 günde elime geçti. tek başına işe yaramaz diye düşünerek parabensiz sülfatsız ve alkol içermeyen bir şampuğan alıp onunla kullanmaya karar verdim.aktara gidip 12 liraya naturex argan yağlı doğal şampuğan aldım. daxı ilk kullandığımda gerçekten söylendiği gibi saçtan arınması zor. banyoda arınmış gibi duruyor ama saçı düzleştirmeye başlayınca yağlı görüntü oluyor o yüzden 4 defa şampuğanlayınca çıktı saçımdan. zaten şampuğandada sürekli kullanım için uygun yazıyor.korkmadan şampuğanlayabiliyorum saçlarımı. gelelim faydasına. gerçekten kullandığım hiçbir ürün böyle mucizevi değildi.yemin ediyorum ilk kullanımdan itibaren dökülmem durdu.5-6 tel saçım. döküldü. hergün saçlarımdan çekiyordum ve 20 tel abartısız saç geliyodu elime ama daxdan sonra yemin ederim 1 tane saçım gelmeye başladı elime. saçı yumuşatıyor,hacimlendiriyor parlak gösteriyor ve dökmüyor. uzama konusunda henüz bişey söyleyemicem çünkü 3üncü kullanımımı yapacağım daha. ileriki günlerde eğer uzama farkedersem mutlaka sizinle paylaşacağım. ürünü korkmadan kullanabilirsiniz.ilk kullanımdan itibaren bu kadar güzel bi sonuç veriyorsa bende bir umut vaad etmeye başladı. sadece saçtan arınması biraz sinir bozucu. onada katlanmak zorundayız. okula yada işe gidiyorsanız 1 gün önceden saçınıza uygulamayın. yağlı saçlarla dolaşmak zorunda kalabilirsiniz görüşmek üzere :))

kızlar öncelikle mrb.uzuncaaa yazacağım okuyun mutlaka. ben güzel sonuç aldım ve herkes faydalansın istiyorum.çünkü bu saç konusunda az daha delirecektim kel kalma korkusundan.. saçlarım kıvırcık ve ince telli artı çok dökülüyor ve çok yavaş uzuyordu. buradaki yorumları okuyarak dax supergro almaya karar verdim. denemediğim hiçbirşey kalmadı bu saçlarıma ama hiçbirinden fayda alamamıştım ve eğer birgün bi çözüm bulursam buraya yazacağım diye söz vermiştim kendime.neyse daxı sipariş ettim zaten 1 günde elime geçti. tek başına işe yaramaz diye düşünerek parabensiz sülfatsız ve alkol içermeyen bir şampuğan alıp onunla kullanmaya karar verdim.aktara gidip 12 liraya naturex argan yağlı doğal şampuğan aldım. daxı ilk kullandığımda gerçekten söylendiği gibi saçtan arınması zor. banyoda arınmış gibi duruyor ama saçı düzleştirmeye başlayınca yağlı görüntü oluyor o yüzden 4 defa şampuğanlayınca çıktı saçımdan. zaten şampuğandada sürekli kullanım için uygun yazıyor.korkmadan şampuğanlayabiliyorum saçlarımı. gelelim faydasına. gerçekten kullandığım hiçbir ürün böyle mucizevi değildi.yemin ediyorum ilk kullanımdan itibaren dökülmem durdu.5-6 tel saçım. döküldü. hergün saçlarımdan çekiyordum ve 20 tel abartısız saç geliyodu elime ama daxdan sonra yemin ederim 1 tane saçım gelmeye başladı elime. saçı yumuşatıyor,hacimlendiriyor parlak gösteriyor ve dökmüyor. uzama konusunda henüz bişey söyleyemicem çünkü 3üncü kullanımımı yapacağım daha. ileriki günlerde eğer uzama farkedersem mutlaka sizinle paylaşacağım. ürünü korkmadan kullanabilirsiniz.ilk kullanımdan itibaren bu kadar güzel bi sonuç veriyorsa bende bir umut vaad etmeye başladı. sadece saçtan arınması biraz sinir bozucu. onada katlanmak zorundayız. okula yada işe gidiyorsanız 1 gün önceden saçınıza uygulamayın. yağlı saçlarla dolaşmak zorunda kalabilirsiniz görüşmek üzere :))
peki uzama oldu mu hiç aradan neredeyse 1 ay geçmiş :)

Saçı ne kadar uzatıyor

Arkadaşlar ya yrarini gören var mi dax in almayı düşünüyor ve bu yaz kasım a kadar temmuz ayn da itibaren 10santim uzaması lazım mümkün olabilir mi:KK57:

ben bu ürünü yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. saçlarımda dokulme sorunu zaten yoktu sadece uzatmak amaçlı kullandım. şimdiye kadar kullanmadığım urun kalmadı diyebilirim. tavsiye ederim saclarım uzadı hala daha bakım amacıyla ve uzamasına katkısı olsun diye kullanıyorum. saclarınıza asla zarar vermeyecek içinde guzel yagların olduğu bir bakım.
ben haftada 2 defa mutlaka sacıma uyguladım. uzamasını stiyorsanız mutlaka titizlikle bir sure aksatmadan yapmalısınız.
bazen geceden surup tum gece beklettim. bazen surup 2-3 saat beklettim.

1 haftadır kullanıyorum saçlarım ince telli kuru ve 5 senedir sürekli kızıla boyadığım için aşırı yıpranmış durumdaydı. şuan yumuşacık saçlarım var :21:

Uzama konusunda sorun yok ta sanki duştan sonra çok döktü benim saçlarımı

Saçlarımı çok güzel uzattı ama uçlarını onardığını düşünmüyorum. Zeytinyağını sürdüğümde bile daha güzel oluyor uçlarım nedense. Ama uzatması süper..

Uzama konusunda gözleminiz ne oldu acaba? dökülme tekrar başladı mı?
Meraktayım

Bu tür ürünler kisiden kişiye faydası değiştiği icin cok fikir verdiğini düşünmüyorum aslinda yorumlarin çünkü herkesin sac yapisi ve ihtiyaci bir olmuyor. Birkaç aydir kullanan biri olarak yinede şahsi fikrimi belirteyim.Normal şartlardada saclarim çok hizli uzar ama bu urunu kullandıktan sonra gozle görülecek dikkat cekecek derecede uzamasi hizlandi.Bu konuda sanirim hem fikiriz.Durulanma meselesine gelince islak sactan cok zor arinsada ilk olarak sampuan ile köpürtüp daha sonra islattiginizda uç şampuanlamada gayet iyi sekilde ariniyor sactan.Cikmiyor diyenlere inanmayin.Yalniz şöyle bir durum söz konusu kullandiktan bir gün sonra sac dipleriniz nemlenecek kadar terlerseniz yag sac derisinden bir miktar kusma yapıyor. En kötü yeniden saclarinizi yikarsiniz bence değer. İçindeki guzel yağlardan faydalanmak icin biraz zahmete deger bence ki benim icin asla zahmet olmadi..Kesinlikle tavsiye ederim.Ayrica hicbir yan etkisini görmedim ve duymadim cevremden.

geçenlerde burdan biri, saç diplerinde aşırı kaşıntı yaptığını yazmıştı. ilk kez ondan duydum böyle bir şey. bende hiçbir yan etkisi olmadı. uzamasaına etki ediyor mu emin değilim açıkçası ama saçı çok iyi nemlendiriyor.

konu üzerinden uzunca zaman geçmiş
bende geçtiğimiz perşembe aldım ürünü 3 defa kullandım. yanında da hindistan cevizi yağı kullanıyorum :)
Cuma günüde biotin 1000 mg lık kullanmaya başladım. daxı ilk 2 kullanımda müthiş saçlarımı müthiş derecede döktü ama dün akşam kullandığımda dökülme problemi yaşamadım . Saç uçlarım çok kuruydu şimdi yumuşacık elimden kayıp gidiyor resmen :)
yıkarken herkesin dediği gibi önce saçlarım kuruyken saç diplerime bebek şampuanı ile saç diplerime masaj yapıp sonrasında az az su ile köpürtmeye çalışıyorum arındırdıktan sonra tekrar şampuanlayıp duruluyorum yani demem o ki saç yıkama kısmında zorlanmadım.
Uzama konusunda birşey demek için henüz çok erken ama verdiği yumuşaklık ve parlaklıktan aşırı memnum :)

X