Göz Makyajı Denedim grdm arkadalar kirpik uzatma yntemi :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bu konuya bende katılıyorum:) En az haftada 1 kez kirpiklerime uyguluyorum.
Ama rimel in içine badem yağı damlatıp kullanmak hiç aklıma gelmemişti; bunu deneyeceğim.:)
:eek:

kızlar ben bide susam yagı duydum hem gözu yakmıomş hemde kirpk çkarıomş acaba kullanan varmı ?

en güzel yöntem kirpikleri kesmek ama ucundan 1 mm falan
deneyin pişman olmazsınız
hatta ben sadece kenarlarından kesmiştim uzadı çok güzel oldu hihoyyyt

ben bu yöntemi çok uzun zman önce denedim uzama olmadı ki benim kirpiklerimin o kadar da uzamaya ihtiyacı yok tu ama yinede denedim. uzatmadı ama gürleştirdi benimkileri de..

Kızlar hala sürüorum ve çok guzel kirpiklerim 4 sıra falan sanırım baya çoğaldı :)

kızlar ben badem yağını kulak çöpleriyle srüyorum acaip yanıyor gözüm sanırım bademyağında kaynaklanıyor gerçi tatlıbadem yağı ama anlıyamadım bende önerebiliceğiniz yakmayan bi badem yağı markası varmı=)

bn badem ve hint yağını karıştırıp kirpik ve kaşıma sürdüm işe yaradııııı :)

arkadaşlar birde sarımsak yağı varmış işe yarıyomu cidden kirpikleri araarını dolduruyormu acaba bilginiz var mı acaba ?

badem yağını kaşlar için duymuştum ama kaşlarım gür olduğu için ihtiyaç duymadımm.ama kirpiklere de iyi geliyorsa uygularımmkaydirigubbakcemile3

canim kasa iyi gelen çogu yag kirpige ve saça da iyi gelir genelde

aktardan alacağını kaş- kirpik losyonunu temiz kirpiklerinize sürün ama yatarken olmasın ve çok fazla sürmeyin, çok yakıyor aksı halde, bende işe yaradı...

hep duyup tembellikten bir türlü alamadığım şeydir bu badem yağı
yarın unutmazsam alıcam:78:

kızlar ben kullanıyorum hint yağı ve badem yağını kaşlarımı cok güzel çıkardı ama kirpiklerimi çıkarmadı :KK50:

bende kaşımı kalınlaştırmak istiyorum bide çok boşluklar var kalem sürmekten illallah ettim yani 3 gündür susam yağına başladım pamuklu çubuk ile sürüyorum kaşlarıma umarım faydası olur :KK50:

Bosphorus Kaş ve Kirpik Bakım Yağı kullanıyorum ben. Kirpiklerim gür zaten ama daha güzel gösteriyor. Kaş yağı da küsmüş ne kadar kaşım varsa hepsini çıkardı:KK16:
Yağları ayrı ayrı sürüp deneme yanılma yapmaktansa bu ürün çok daha iyi.

bende kullandım 4 ay kadar uzadı uzamasınada bırakınca tekrar eski haline döndü.tekrar başlıycam bu defa haftada 1 de olsa devam edicem.

yahu biraz gürleşse kaşlarımı istemiyorum kiriklerim rimelsiz doğru üzgün olsa biraz daha kısalar anacım ya ooofff şimdi biten rimelimi temizleyip içine hint ve badem yagı koyacagım surunup dolasacagım pehlivanlar gibi ne yapayım :KK70:

kızlar ısrarla diyorum kirpik uzatma serumu alın eczaneden :) piyasada uygun fiyata olnaları da var başkaları da m2beaute kullanıyorum ben. tavsiye ederim kirpik çıkartıyor da ben bir de kaş ürünü istiyorum badem yağı sürdüm kaşıma ama istediğim gibi çıkmıyor kuaförde fazla girdiler kaıma sanırım ya of:KK43: kaşımın biri ince biri dah akalın artık:KK43: sarımsak sürsem ie yarar mı kullanan var mı?

X