Göz Makyajı Denedim grdm arkadalar kirpik uzatma yntemi :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de badem yağının faydasını görmedim
ama bazen nemlendirici sürüyorum parmak ucuyla,sürekli yapmıyorum ama yapınca faydası oluyo

Ben gözyaşıyla uzadığını düşünüyorum kirpiğin hohohoh :KK52:

Kirpiklerim azıcık rimmelli iken :);
$IMG_0810.jpg

kızlar ben badem ve hint yagını kullandım ve sonuc harıka dıkkat etmenız gereken tek sey gozunuze bulastırmdn surunkı mıkrop kapabılır gozler hassas oldugu ıcın:)

kızlr ben 26 yaşındayım ve bu yaşıma kadar hiç kuaföre gidip kaş aldırmadım bir kere gittim ondada kuaför sen delimisin zaten kaşların ve düzgün hiç almana gerek yok demişti herkeste almadıgıma inanmıyordu cünkü gercekten cok düzgün ve orta kalınlıkta.
neyse ben değişiliklik olsun diye bi sıra kendim aldım üstten kötü durmadı bozuk durmuyor ama ben doğal haline geri dönmesini istiyorum ne yapmalıyım uzamasıda cok yavaş yani kısacık uzuor oda cıkanlar alınmayınca azıcık uzayınca cirkin durur ya hani kuaföre gitmemiş gibi öyle duruor die alıorum sizce eski haline dönmesi icin napabilirim kaşlarım cok kalın telli ve siyah oldugu icin ufacık ıcıkınca hemen göze carpıyor cabucak uzaması icin napabilirim ve eski haline dönmesi icin

kızlr ben 26 yaşındayım ve bu yaşıma kadar hiç kuaföre gidip kaş aldırmadım bir kere gittim ondada kuaför sen delimisin zaten kaşların ve düzgün hiç almana gerek yok demişti herkeste almadıgıma inanmıyordu cünkü gercekten cok düzgün ve orta kalınlıkta.
neyse ben değişiliklik olsun diye bi sıra kendim aldım üstten kötü durmadı bozuk durmuyor ama ben doğal haline geri dönmesini istiyorum ne yapmalıyım uzamasıda cok yavaş yani kısacık uzuor oda cıkanlar alınmayınca azıcık uzayınca cirkin durur ya hani kuaföre gitmemiş gibi öyle duruor die alıorum sizce eski haline dönmesi icin napabilirim kaşlarım cok kalın telli ve siyah oldugu icin ufacık ıcıkınca hemen göze carpıyor cabucak uzaması icin napabilirim ve eski haline dönmesi icin

Kendi haline biraksaniz uzarlar, cok rahatsizsaniz kuafore gidip fikir alabilirsiniz ama onceden kaslariniz cok duzgunduyse zaten aldiginiz yerler tekrar cikinca eski haline donecektr, bence hic bozdurtmayin. Kalemle toplayabilirsiniz uyumsuz aldiginiz yerlerini uzayana kadar ben oyle yapiyordum. sansliymissiniz almak zorunda olmayan kaslariniz oldugu icin.

kızlar rimelin içine koymayın yağ çok kötü duruyor akıyor ben yaptım evet faydası var ama rimel rimellikten çıkıyor

Valla ben badem yağı, hint yağı, zeytin yağı, argan yağını karıştırdım.içine sarımsak parçaları attım.gece bunu sürüyorum gündüzde bakım serumu.bakalım işe yarayacak mi.umarım yarar ya

ben dün gece badem yağı sürdüm çok kötü yandı gözlerim ya sizin böyle olmuyor mu

Badem yağı bende işe yaramadı ,12 karışımlık bir ürün almıştım o biraz fayda etti ama adını hatırlamıyorum... belki yine ondan alırım yada hint yağını uygulamayı düşünüyorum. ahh şu kirpiklerim bir uzasa :KK16::KK16:

Hade ya hiç mi işe yaramıyor.boşuna mi sarımsak kokusu çekiyorum ben.badem yağı içine sarımsak koydum da

Saçım için bakım yağına da sarımsak parçaları koydum.kirpikler kokuyor saç kokuyor. ay çok pis koku salarak dolaşıyorum.umarım işe yarar da bunlara değer :)

Saçım için bakım yağına da sarımsak parçaları koydum.kirpikler kokuyor saç kokuyor. ay çok pis koku salarak dolaşıyorum.umarım işe yarar da bunlara değer :)

ben 10 gün önce saçıma sarımsaklı bir kür yaptım 10 gündür kokuyu geçiremiyorum sarımsakların yeşil kısmını çıkararak kullanmak gerekiyormuş o zaman kokmazmış

En içte ki yeşil kısmı mi.valla pek zannetmiyorum sarımsak baştan uca kokuyor :) zaten nerde yararlı bişey var ya tadı kötü ya kokusu

X