Denizli'de Önerebileceğiniz Kadın Doğum Uzmanı

hakca canım inşallah kısa zamanda güzel haberlerini alırız burdan. gelince doktorunun ne dediğini yaz bize tamammı :1hug:

Muberra02 merhaba canım bende düşünüyorum anestezi uzmanı bi tanıdığımız war ondan edindiğim bilgiye göre genel anesteziye göre daha mantıklı. bayılıp ayılma derdin olmadığı için bebeğini hemen emzirebilirsin, ilk kucaklayan sen olursun.... gibi güzellikleri war bence :dance:

hakca canım inşallah kısa zamanda güzel haberlerini alırız burdan. gelince doktorunun ne dediğini yaz bize tamammı :1hug:

merhaba doktordan biraz önce geldim. 2.aşılama için tedaviye bugün başlıyorum. yani iğne vurulmaya. bakalım hayırlısı umarım bu sefer tutar.

hayırlı mübarek ramazan geliyo tatlım sen bol bol dua et allah nasip eder inşallah doktor nasıl dı memnun kaldınmı sıra çok oluyomu babür beyde

hayırlı mübarek ramazan geliyo tatlım sen bol bol dua et allah nasip eder inşallah doktor nasıl dı memnun kaldınmı sıra çok oluyomu babür beyde

bugün gittiğimde fazla kişi yoktu hatta randevu zamanından önce gitmiştik hastası çıkınca hemen ben girdim.babür beye daha öncede gitmiştim.ilgili bir doktor. ben 1.aşılamayı İzmirde yaptırmıştım.2.sinide burada mı İzmir'de mi yaptırsam diye karar verememiştim.inşallah bu sefer tutar.. dualarım kendime ve bebek isteyen herkese.Allah aratmadan versin.

a.s Ben Denizlide misafir olan bir balıkesirliyim :) Bir kaç hastaneyi aradım fakat nasıl bir sekreter durumu varsa hastaneden bir haber .Çok zormuş Bilmediğin yerde doktor aramak .Babür Kaleli üniversite hastanesi doktoru araştırmama göre .Özel bi muayenesi varmı hastanedede bakabiliyormu renkli ultrasonla birde onu söylersen çok iyi olucak akser .Çok sağolasın ..Birde randevu sistemi nasıl ücretlendirme.Baktımda uygun geldi:dance::dance::dance:

OOOOOOOHEMŞERİM bende balıkesirliyim.Burada görev yapıyorum.Şimdi Babür Kaleli nin özel muayenesi var.Doktorlar caddesinde.Muayene ücreti 150 ytl.Hastahanede muayene etmiyor ama ben bütün testlerimi ünv. de yaptırıyorum.Memnunum iyi bir doktor tavsiye ederim:emir_bebek:

OOOOOOOHEMŞERİM bende balıkesirliyim.Burada görev yapıyorum.Şimdi Babür Kaleli nin özel muayenesi var.Doktorlar caddesinde.Muayene ücreti 150 ytl.Hastahanede muayene etmiyor ama ben bütün testlerimi ünv. de yaptırıyorum.Memnunum iyi bir doktor tavsiye ederim:emir_bebek:[/QUa.s

a.s Akserciğim bide hemşeri çıktık iyimi.yukarıda bir yazı okudum bi arkadaş demişki 150 ytl alıyo 2 kere muayene ediyo doğrumudur.yoksa emin soysal içinmi o cümle kurulmuş anlamadım.Ya burada misafir olduğum için ücretini bana ödetmiyorlar bende yük olmak istemediğim için bu konunun üstünde fazla duruyorum umarım hemen cevap alabilirim bir saate kadar çıkıcam çünkü.Bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa Bekliyorum arkadaşlarım .Saygılar

Eveet bu gün babür kaleliye gittim ve çok memnun kaldım.Gerçekten çok ilgileniyor ve bilinçlendiriyor.150 muayene ücreti ama 120 de olabiliyor artık kişisine göre.Bir muayene ücretli ikinci muayene de para almıyor.4 boyutlu ultrason var.Ama verdiğin her kuruşa değer bence..Sevgiler:teytey::dance::dance::dance::dance::dance::dance::teytey:

prenses86 tesekkurler sonunda cvp yazan oldu:)
ben son 10 gun ıcındeyım suan beklemedeyım artık.dr.catın cok genıs degıl zorlanacaksın dedı.bebısım 3 kılo old.için normal sansın vra deneyelım dedı ben cok korkak bırı oldugum ıcın epıdurallı normal deneyecegız.hangı hastanede olacaksın??ben ege de.dr.um mehmet gencer.
39.haftada sancısı baslayan varmı??bende baslamadı henuzde??
kiss:)

Eveet bu gün babür kaleliye gittim ve çok memnun kaldım.Gerçekten çok ilgileniyor ve bilinçlendiriyor.150 muayene ücreti ama 120 de olabiliyor artık kişisine göre.Bir muayene ücretli ikinci muayene de para almıyor.4 boyutlu ultrason var.Ama verdiğin her kuruşa değer bence..Sevgiler:teytey::dance::dance::dance::dance::dance::dance::teytey:

Senin adına çok sevindim canım evet iyi bir doktor devam et bence.Sanırım eski hastalarından 120 ytl alıyor.Doğumuda denizli demi yapacaksın ?Bak bebiş denizli li olcek ona göreeeeeeeeesırnaşık şey:emir_bebek:

prenses86 tesekkurler sonunda cvp yazan oldu:)
ben son 10 gun ıcındeyım suan beklemedeyım artık.dr.catın cok genıs degıl zorlanacaksın dedı.bebısım 3 kılo old.için normal sansın vra deneyelım dedı ben cok korkak bırı oldugum ıcın epıdurallı normal deneyecegız.hangı hastanede olacaksın??ben ege de.dr.um mehmet gencer.
39.haftada sancısı baslayan varmı??bende baslamadı henuzde??

Ne güzel yolun sonuna gelmişsin.Bebeğine kavuşmana az kalmış.:nazar:
Ben ege hast. ve mehmet bey hakkında hep olumlu şeyler duydum giden herkes memnun.
kaydirigubbakcemile2

Senin adına çok sevindim canım evet iyi bir doktor devam et bence.Sanırım eski hastalarından 120 ytl alıyor.Doğumuda denizli demi yapacaksın ?Bak bebiş denizli li olcek ona göreeeeeeeeesırnaşık şey:emir_bebek:

Büyük ihtimal denizlide olacak ama nasip tabiki.Kızımın paşa gönlü belirleyecek bakalım nerede doğmak istediğni :)balıkesire gittiğim bir ara gelecem derse.. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aman sakın emın soysal yada esıne gıtmeyın benım bebegıme cok ıyı dedıler malesef sol parmagı ve radıusu yok sonrada aldırırsın dıye soylemedık dedıler her gıttıgımde 200ytl odedım dogum parasıda 1300ytl aldı ama yazık canımı cok yaktılar

Benim ilk doğumumu Murat Çelik gerçekleştirmişti açıkçası hiç memnun kalmadım eğer özelde doğum yapacaksanız eşi Zerrin Hanımı tavsiye ederim. Murat Bey çok ilgisiz ayrıca çok paracı bir doktordur.

herkese selam.bende 4 aylık hamileyim ve bugüne kadar moralim cok iyiydi ama üçlü tarama testinden sonra moral,m cok bozuldu.kan verdiğim gün hersey normal dediler testte.ertesi gün bidaha aradılar eksik bilgi vermişiz diye.tekrar gittim erpaya.buseferde doktor dawn sendromu yüksekcıkmış dedi ve karnımdan sıvı almayı önerdi.23 yasındayım ve 5 aylıkevliyim daha.cok krkuyorum kimileri yanlışlık oluyo diyolar.sizce ne yapmalıyım ben yada ne yapabilirim yardım ederseniz coook sevinirim:çok üzgünüm:

Canım istersen tekrar yaptır testini ama bu sefer başka yerde yaptırt dediğin gibi bi karışıklık olmuştur belki

Adile Gümüş ü ÖNERMİYORUM ben ona gittim bebeğim olmuyor diye ama ilgisiz davranıyor bu benim görüşüm ve beni tatmin edemedi

aman sakın emın soysal yada esıne gıtmeyın benım bebegıme cok ıyı dedıler malesef sol parmagı ve radıusu yok sonrada aldırırsın dıye soylemedık dedıler her gıttıgımde 200ytl odedım dogum parasıda 1300ytl aldı ama yazık canımı cok yaktılar

Süreyacığım çok üzüldüm. Ben Mehmet Emin Bey'e gidiyordum yazını okuyuncunca korktum açıkçası. 2 düşüğüm var. Tabi pek çok problemim. Denizli'de en iyisi diye gitmiştim ama şimdi acaba diyorum.Ayrıca dediğin gibi paracılar doğrusu.:çok üzgünüm:

X