Derli toplu evler için öneriler

Orangegreysky

🧡🍊🥕
Pro Üye
12 Temmuz 2022
11.895
59.074
Güzel kadınlar sa.

Evinizin daha derli toplu durması için kullandığınız hayat kurtarıcı ürünler neler?

Screenshot_2024-03-23-18-35-41-16_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

Deterjan için şöyle şeyler gözüme takıldı mesela benimkiler aldığım tekerlekli bi rafta kendi paketlerinde duruyor ama çok dağınık görünüyor sinir etti beni.

Yeni taşınacağımız ev Amerikan mutfak, şimdiki mutfağım oldukça geniş ve bağımsızdı. O yüzden başta mutfak olmak üzere her yeri toplu tutacak önerilerinize açığım

Güzel kadınlar sa.

Evinizin daha derli toplu durması için kullandığınız hayat kurtarıcı ürünler neler?

Eki Görüntüle 3405771

Deterjan için şöyle şeyler gözüme takıldı mesela benimkiler aldığım tekerlekli bi rafta kendi paketlerinde duruyor ama çok dağınık görünüyor sinir etti beni.

Yeni taşınacağımız ev Amerikan mutfak, şimdiki mutfağım oldukça geniş ve bağımsızdı. O yüzden başta mutfak olmak üzere her yeri toplu tutacak önerilerinize açığım
Tek çare dolap :KK70: ben çözüm bulamıyorum bir şekilde dağılıyor kör olmayasıcalar😅

Daha simdi baktim , ben de mutfak düzenimden memnun degillm, sunlardan alacagim . 800 ml yeterli diye dusundum. Zaten 1 kg olan kaplarim vardi

Eklentiler

• IMG_2416.png
    IMG_2416.png
    378,1 KB · Görüntüleme: 23
Dağınıklığın en temel çözümü fazla olan her şeyden kurtulmak sanırım.
Elimdeki her şey lazım ya 🥹
Daha simdi baktim , ben de mutfak düzenimden memnun degillm, sunlardan alacagim . 800 ml yeterli diye dusundum. Zaten 1 kg olan kaplarim vardi
Bende bunlar değil de farklı bi modelin boy boy olanı var ilk evlendiğimde almıştım çok tatlışlar

X