Lekeler, Çiller Dermamelan ile lekelerinden kurtulan var mı??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Yaz geliyor sıcaklar başlayacak benim içim şimdiden daralıyor yüzümü yıkayıp dışarı çıkmak istiyorum suratıma güneş koruyucu da dahil bişey sürmekten tiksinir hale geldim ama mecburuz işte

Siyahcım kendine iyi bak bu foruma sadece seninle iletişim kurmak amacı ile geliyorum her zaman birbirimize destek olalım olurmu ?

canım yok kızmadım ürünü alıcam bu hafta .bb ler fondötenler gerçekten cildime zarar verdi benim için kapatıcı ve cilde zarar vermeyen sivilce yapmayan ürün lazım .tester ürünlerini denedim classic çok beyaz honey biraz koyu geldi honey tercih edicem .lumixyl leke setinin eksik kremi geldi ona da 295 tl verdim lekelerde açılma var ama çok değil küçük beyaz noktalar oluyo durum bu canım sana müjdeli haber vermeyi çok istiyorum.İnşallah birazda olsa açılsa yüzümdeki kirli ifade beni çok üzüyor bu ara sigaraya tekrar başladım.bunu cildime zararı var ama napıyım .Dermamelancım ben hep yazıcam sana..söz. a bu arada altın iğne diye bir uygulama çıkmış akne izlerine lekelerde çok etkiliymiş sistem etkiliyici. 1 seans bile fark ediyormuş 1-2 yere mail attım seans ücretlerini merak ettim.yazarım öptüm.

Altın iğne yöntemini daha önce duymuştum ama lekelerde çokta etkili olacağını düşünmüyorum nedense ,benim oğlanın SBS sınavları var onun stresini yaşıyorum bende ,schrammek blamish balmın bir renk seçeneği daha var sanıyorum ki bir de onu denesene ismini hatırlayamıyorum şimdi ama görmüştüm ,sigaraya başlamana üzüldüm dişlerine ,iç organlarına ,cildine çok zarar verecek bırakmaya çalış arkadaşım

Altın iğne yöntemini daha önce duymuştum ama lekelerde çokta etkili olacağını düşünmüyorum nedense ,benim oğlanın SBS sınavları var onun stresini yaşıyorum bende ,schrammek blamish balmın bir renk seçeneği daha var sanıyorum ki bir de onu denesene ismini hatırlayamıyorum şimdi ama görmüştüm ,sigaraya başlamana üzüldüm dişlerine ,iç organlarına ,cildine çok zarar verecek bırakmaya çalış arkadaşım

altın iğne yeni bir sistemmiş japon doktorlar geliştir ilginç yanı derinin altına radyo frekastı veriyor şuan değil ama ilginç videosunu da izledim .Bu tarz şeyler bende bağımlılık yaptı resmen.,schrammek blamish 3 seçeneği var honey class ve light ki o classic den daha açık ton bu arada oğluba başarılar diliyorum canım altın iğne için 2 yerden cvp aldım bii seans 750 diğer 800 paket 4 seans 2000 tl param olsa kesin yaptırırdım akne izlerimde var

Kesin sonuç veriyormuymuş bu işlem dermsmelan gibi şişirip soyuyormuymuş

Tek tük sivilce lekem var onlarda yavaş olsa da geçiyor kırışıklık problemim şimdilik yok zaten bunun için kremler kullanıp önlem alıyorum derdim lekeler ,ben dermamelan işlemini yaptırdığım merkezde yüzü çok sivilce izleriyle dolu bir uzmanla tanışmıştım altın iğne yaptırdığını söylemişti ama görünen o ki faydası olmamıştı siyahcım

Tek tük sivilce lekem var onlarda yavaş olsa da geçiyor kırışıklık problemim şimdilik yok zaten bunun için kremler kullanıp önlem alıyorum derdim lekeler ,ben dermamelan işlemini yaptırdığım merkezde yüzü çok sivilce izleriyle dolu bir uzmanla tanışmıştım altın iğne yaptırdığını söylemişti ama görünen o ki faydası olmamıştı siyahcım

fotolar çok cezbetici oysa kılcal damarlarda da başarılı diyolar bilmiyorum bir seans 500 buldum bir yer

Tamanu Yağını duydun mu bende tesadüfen bir sitede de okudum 3 ay da lekeleri yok ediyormuş.cildi de besliyormuş

Hiç duymadım siyahcım ,kıyamam sana devamlı araştırma mı yapıyorsun ,nişanlı kızsın sen gelinlik modeli falan araştırsana ama anlıyorum seni insanın başka şeyler içine sinmiyor ki leke problemimiz varken

Cilt lekelerinden ziyade sivilce yara yanık çatlak konusunda faydası var diyor siyahcım sen leke ile ilgili faydasını mı okudun

Özel mesaj göndermek istiyorum sana siyahcım nasıldı özel mesaj yazmak ?

Bi sorun var sanırım ben bi türlü özel mesaj atamadım sana önceden atıyordum ama üyeliğimi dondurmuştum ya bi ara ondan sonra tekrar döndüğümde mesaj olayını beceremedim sistemde bi değişiklik oldu sanıyorum ki

Bi sorun var sanırım ben bi türlü özel mesaj atamadım sana önceden atıyordum ama üyeliğimi dondurmuştum ya bi ara ondan sonra tekrar döndüğümde mesaj olayını beceremedim sistemde bi değişiklik oldu sanıyorum ki

dermamelan Caudalie ürünlerini kullandın mı hiç ürün leke konusunda patent almış fiyatları da fena değil lumixyl den sonra kullanmayıı düşünüyordum.

Duymadım valla siyahcım ,araştırma konusunda başarılısın tebrik ediyorum seni

dermamelan sanki lekelerin açıldı gibii geldi bugün ablamlara a sordum evet açılma var dediler şimdilik lumixyl devam eğer açılma devam ederse hiç bırakmam tek sıkıntı pahalı ebayda yarı fiyatı ama gümrük sıkıntı

X