Dertleşelim biraz akıl verin

Kızlar merhaba çok kötü hissediyorum o yüzden sizinle konuşmak istedim
Ben çok uzun zamandır birinden hoşlanıyordum sürekli aynı ortamda değiliz ama denk geldiğimiz zamanlar oluyordu denk geldikçe sohbet muhabbet ederdik konuşurduk yani hatta bir kere ben bir raporla ilgili mesaj atmak zorunda kalmıştım ama o hiç ordan konuşmayı uzatmadı yani sonra üzerinden biraz geçti tamamen tesadüf denk geldik sevgilisiyle gördüm el ele uzaktan oda beni gördü görmezden geldi bende bir şey yapmadım zaten ama kızlar aklımdan çıkaramıyorum çocugu sanki dünyada sadece o var
şimdi diyeceksiniz ki geri zekalı mısın sen sen o kızın yerinde olsaydınız ister miydin diye istemezdim zaten o yüzden rahatsız etmiyorum bir şey yapmıyorum ama kendi içimde yaşıyorum sürekli aklımda sabah uyanıyorum onunla gece yatınca onunla sürekli denk gelmek istiyorum stalklıyorum instagramdan da takipleşiyoruz zaten çıkarmadım özellikle oda bir şey yapmadı görmek istiyorum ama oda olmuyor
Bana bir akıl verin kızlar napmalıyım nasıl unuturum ben ya da hiç şansım yok mu
olmadığınız için bu kadar kafanıza takıyorsunuz bence bir süre sonra soğumaya başlarsınız ve geçer

X