Dertleşelim mi kızlar 🥺

bluedarkk

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
316
272
Bugün yılbaşı gecesi eşime beraber güzel bir akşam geçirelim sinemaya gidelim dedim. Akşam kayınvalidem gelin buraya beraber geçirelim diyor. Eşimde oraya gidelim dedi kavga ettim küstük. Şimdi o bir odada ben bir odada. Sizce ben haksız mıyım ?

Bugün yılbaşı gecesi eşime beraber güzel bir akşam geçirelim sinemaya gidelim dedim. Akşam kayınvalidem gelin buraya beraber geçirelim diyor. Eşimde oraya gidelim dedi kavga ettim küstük. Şimdi o bir odada ben bir odada. Sizce ben haksız mıyım ?

Avmler saat 20.00 de kapandı çoğu yerde. Açık sinema var mı şu an ?

Güzel bir şekilde eşine yılbaşı gecesine beraber tek geçirelim diye söyle ayrı odalarda durmayla sorunlar çözülmezki
Kavga ettim. Yok efendim neymiş bende bundan sonra gelmem annenlere o zaman bende bağırdım çağırdım indim arabadan. Evin zilini çaldı yarım saat. Anca öyle açtım kapıyı

Kavga ettim. Yok efendim neymiş bende bundan sonra gelmem annenlere o zaman bende bağırdım çağırdım indim arabadan. Evin zilini çaldı yarım saat. Anca öyle açtım kapıyı
Ayyy su laftan tiksindigim kadar başka bir şeyden tiksinmiyorum. Gelme benim anamda seni kapıda bekliyordu.

oraya yarın gideriz bu akşamı başbaşa özel geçirelim deseydin keşke kavga etmeden.

bahaneside hazır beyefendinin. offf şu herifler bir özel günlerden ne anlıyorda hemen ailelerini katıyor işin içine yaa.
dedim annende biraz düşünceli olsaydı derdi başbaşa geçirsinler her zaman görüyoruz birbirimizi zaten

Sinema kapanmış. Küs durmanın size faydası ne ? Eşinizle karşılıklı oturup yemeğinizi yeseniz; sevdiğiniz bir içecek varsa içseniz ?
Hayır ben gündüz dedim ki bugün akşam sinemaya gidelim. Bugünümüz güzel geçsin farklı olsun. Bişey demedi. Laf arası dedim kaynanan seni özlemiş falan. Dedim seninki de seni özlemiş o zaman. Akşamda tutturdu gidelim diye annem çağırıyor bilmem ne. Kaç defa aradı annesi. Bi de emir veriyor buraya gelin diye.

Hayır ben gündüz dedim ki bugün akşam sinemaya gidelim. Bugünümüz güzel geçsin farklı olsun. Bişey demedi. Laf arası dedim kaynanan seni özlemiş falan. Dedim seninki de seni özlemiş o zaman. Akşamda tutturdu gidelim diye annem çağırıyor bilmem ne. Kaç defa aradı annesi. Bi de emir veriyor buraya gelin diye.

Sonuç ? Ayrı odalarda oturmak yerine, gidin bir adım atın. Dışarı mı çıkar gezersiniz, TV başında mı oturursunuz bir şey yapın.

Siz 21 yaşındaymışsınız. Eşinizde sizin yaşlarınızdaysa; annesi bir anda arayınca siz de özel bir sofra vb kurmadıysanız, bir anlık gafletle gidelim demiş olabilir.

Sonuç ? Ayrı odalarda oturmak yerine, gidin bir adım atın. Dışarı mı çıkar gezersiniz, TV başında mı oturursunuz bir şey yapın.

Siz 21 yaşındaymışsınız. Eşinizde sizin yaşlarınızdaysa; annesi bir anda arayınca siz de özel bir sofra vb kurmadıysanız, bir anlık gafletle gidelim demiş olabilir.
Yok kendisi 29 yaşında

Bide ben yeni hamile olduğumu öğrendim. Daha çok benimle vakit geçirmesi beni hoşnut etmesi gerekirken beni annesine bırakıp arkadaşlarının yanına gidecek. Yaa bu erkekler gerçekten çok duyarsızlar

Ya ne manyak erkekler var ve bunlar ne biçim ailelerde yetişiyor? Biz de abimleri yılbaşı için davet ettik eşimle programımız var önceden gelelim dedi öyle görüştük program iptal olursa isterseniz tekrar gelin haber verirsiniz dedik o kadar yani. Kayınvalideniz de ayrı değişik buraya gelin diye emir vermek ne? Özel olarak sofra kuracaksa öncesinde davet edebilirdi siz de ona göre hangi gün gidebileceğinizi eşinizle konuşurdunuz.

Ay gelmesin annenize falan. Çok lazımdı, millet eli böğründe kırk yılda bir yüzüne bakan sömsöm suratlı damadı bekliyordu. 2 ay sonra başlar miyavlamaya anam seni soruyor diye.

X