Diane 35 kullananlar

benim de sormak istediğim bir şey var. polikistik nedeniyle yaklaşık 10 gündür diane35 kullanıyorum. adetim bittikten 6 gün sonra kahverengi akıntı oldu, tıpkı adetin ilk günü olur ya, öyle. bugün baktım yine leke var ve daha çoktu. adet biteli bir hafta oluyor ve kahverengi akıntı var. daha önce hiç böyle birşey olmamıştı. acaba ilacın etkisiyle mi oluyor? kullanıp da bunu yaşayan arkadaşlar varsa lütfen söylesin içim rahatlayacak:KK59:

canım ben de aynı dertten muzdaribim soruna cevap bulabildin mi?

bulamadım ne yazık ki kimse bişey yazmamış:KK1: ama endişem geçti, ilaçtan olduğunu sanıyorum büyük ihtimalle. siz de mi diane 35 kullanıyosunuz?

evet pcos çıktı bakalım benim geçti çok şükür iki gündür bi şeycik yok :KK9: mide bulantısı yapıyor ama gece kullan yoksa gün içinde çok açıktırıyormuş:KK34:

evet pcos çıktı bakalım benim geçti çok şükür iki gündür bi şeycik yok :KK9: mide bulantısı yapıyor ama gece kullan yoksa gün içinde çok açıktırıyormuş:KK34:

sanki bana da mide yanması yaptı gibi:26: önce dedim psikolojiktir ama sonra baktım ki hep içtikten bir süre sonra midemde bişeyler oluyor demek ki ilaçtanmış. ben akşam 8 den sonra içiyorum. ben en çok tüylenme yapmasından korkuyorum:KK50:

Ya ben bu ilaca bugun basladim 18 yasinda bakireyim 1 aydaa 4 kez adet oldu. Kist varmis ama ben korkuyorum cok yan etkisi olurmu

Merhaba arkadaşlar. . Ben 23 yaşındayım, çok az adet olduğum için doktora gittim. 26 günde bir 2 gün süre ile çok az adet oluyordum. 13.08.2014 te tahlil sonucu LH Hormonu 9.17 çıktı. doktor diane 35 i verdi.1 kutu kullandım. 2.adet dönemimde 08.09.2014te tahlil sonucu LH Hormonu 6.37 çıktı ve doktor çok ciddi olmasa da kist olduğunu söyledi. diane 35 2.kutuya başladım. tedaviden sonraki 3.adet dönemimde doktora gidemedim 3.kutuya kendim başladım. fakat ilacı internette araştırdığım kadarıyla yan etkisinin çok olduğu, Fransa ve Hollanda da ilacın yasaklandığı, 27 kadının ölümüne sebep olduğu yazıyor ülkemizde de ilaç mercek altına alınmış. Şuan 3.kutunun 10.drajesindeyim. son adetim 31 gün ara ile 4 gün sürdü ve ara kanamalarım oldu.İlacı bırakmak istiyorum. doktor 3.kutuya başladığım için bitirmem gerektiğini söyledi. Bu ilacı kullanan ve araştıran var mı? ilacı yarım bıraksam çok sakıncalı olur mu? 3 kutu buyan etkisi çok olan ilaç için çok mu fazla?

arkadaşlar ben de bu ilacı yeni kullanmaya başladım birinci kutudayım bu ilaçla birlikte aspirin alıyorum o kan pıhtılaşmasını önlüyo doktorum bana bu ilacı aspirin ile kullan aspirin durumu dengeler dedi ve bi sorun görmüyorum şimdilik gayet iyiyim hafif bi kasık ağrım var o kadar büyütülecek kadar bi yan etkisi olabileceğini de sanmıyorum ben

Merhaba bayanlar, ben sanırım yanlış birşey yaptım.. Yani doktora gitmeden doğum kontrol hapı aldım eczaneden oda diane35i verdi. Hesap yaptık işte 08/07/2016 tarihinde ilaca başladım, çoğu yorumu okudum buradaki. Sabahları içiyor idim midemde yanma olmaya başladı ancak alıştım sonra. Daha sonra 10/07/2016 da cinsel ilişki ile adetim başladı ve bugün ayın 21 i hala regl ım. Ancak normal bir regl gibi değil bir geliyor bir gelmiyor. Anlam veremedim. İlaçtan olduğunu düşünüyorum bugün 2.günüm ilacı bırakalı.. Sizce ne yapmalıyım???

merhaba arkadaslar bende polikistikover teşhisi sebebiyle 8 aydır diane 35 kullanıyorum. tüylenme sorunumda vardı hapla beraber lazer epilasyona basladım etkisini gördüm fakat hapı bırakınca geriye dönüş yasanırmı bilmiyorum. bnde asırı bi kilo alma olmadı adetlerimde hep düzenliydi zaten.fakat ara ara çarpıntılarım oluyor diane 35 in yan etkisi olabilr mi acaba bu konuda fikri olan var mı?
Hala kullanıyormusunuz diane adlı ilacı tüylerinizden kurtuldunuz mu bu ilaçla

Valla ben 1 aydır kullanıyorum doktor verdi testestestoron seviyem sinirda diye çenemde tuglenme yaptı haftaya kontrole gidicem

X