Diane 35 kullananlar

merhaba 27 şubatta bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım.bebek 8 haftalıktı.ufak da bir kist oluştuğu için doktorum qlairista doğum kontrol hapını kullanmamı söyledi.adetimin 2.günü başlamamı söyledi.martın 22 sinde regl oluyorum sandım ama emin değilim 1 gün olup durdu,saonra tekrar oldu durdu.ben hapa 25 martta başladım.ama regl belirtilerim var şuan.yanlış mı yapıyorum hapı almakla 2tane içtim henüz.yardımcı olursanız sevinirim

merhaba 27 şubatta bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım.bebek 8 haftalıktı.ufak da bir kist oluştuğu için doktorum qlairista doğum kontrol hapını kullanmamı söyledi.adetimin 2.günü başlamamı söyledi.martın 22 sinde regl oluyorum sandım ama emin değilim 1 gün olup durdu,saonra tekrar oldu durdu.ben hapa 25 martta başladım.ama regl belirtilerim var şuan.yanlış mı yapıyorum hapı almakla 2tane içtim henüz.yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar. Cok gecmis olsun.
Soyle soyleyeyim ben adetimin ikinci gunu basliyorum. Tabi kanamam bikac gun daha devam ediyo.
Yani 21 gun kullaniyorum. Sonra 7 gun kullanmiyorum. O yedi gunluk surede adet oluyorum. Hapa tekrar basladigimda adetimin ikinci gunune denk geliyo ve bikac gun daha kanamam oluyo.

Ama sanirim siz adetmi yoksa ara kanama mi olduguna emin olamadiniz ?
Bence en iyisi doktorunuza yada eczaciniza danisin.
Cunku bu tur haplar yanlis kullanimda tum vucut dengenizi bozabilir.

Merhabalar. Cok gecmis olsun.
Soyle soyleyeyim ben adetimin ikinci gunu basliyorum. Tabi kanamam bikac gun daha devam ediyo.
Yani 21 gun kullaniyorum. Sonra 7 gun kullanmiyorum. O yedi gunluk surede adet oluyorum. Hapa tekrar basladigimda adetimin ikinci gunune denk geliyo ve bikac gun daha kanamam oluyo.

Ama sanirim siz adetmi yoksa ara kanama mi olduguna emin olamadiniz ?
Bence en iyisi doktorunuza yada eczaciniza danisin.
Cunku bu tur haplar yanlis kullanimda tum vucut dengenizi bozabilir.

Teşekkür ederim,evet kötü bir dönem geçirdiğim için ne olduğunu anlayamadım bir türlü ara kanama mı yoksa adet mi.ben de ilk defa doğum kontrol hapı alıyorum kafam karıştı o yüzden vücuduma zarar verir mi diye.doktorumu aradım ilaca madem başladın devam et dedi.umarım her şey yolunda gider :KK43:

Teşekkür ederim,evet kötü bir dönem geçirdiğim için ne olduğunu anlayamadım bir türlü ara kanama mı yoksa adet mi.ben de ilk defa doğum kontrol hapı alıyorum kafam karıştı o yüzden vücuduma zarar verir mi diye.doktorumu aradım ilaca madem başladın devam et dedi.umarım her şey yolunda gider :KK43:

Allah gonlundekini hayirli etsin , hakkinda hayirli olani da gonlune razi eylesin canim.
Tekrar gecmis olsun.

ben 1 seneye yakın kullandım koruma amaçlı kullandım eczaneden aldım ama suan kafamı duvarlara vuruyorum 1 senede 20 kg aldım ayriyetten dun kadın dogum doktoruna gttm nıe bole bsy yaptın o korunma amaclı degıl hormon tedavısınde kullanılıo dedı yasmın yazdı smdı bana ama onunda kılo yaptıgını duydum ne yapıcam bılmıorum hamıle kalmak ıstemıorum sızce bı onerısı olan varmı.bu arada korunma amaclı kullanan varsa sakın kullanmasın doktor kontrolu şart

Çok teşekkür ederim canım ama bu hafta doktorumla konuştum,pcolusun dedi.muayane sırasında niye söylemedi anlayamadım.Bu ay adetim 28 .günde geldi.Mayısta kontrolüm var ama nisanda adet olduğumda gidip hormon testi yaptıracağım.Bakalım hayıtın ne kadar faydası var.Duaların için çook saol. İnşallah yakın zamanda ben de tadabilirim hamileliği:KK43:

Canim. Oncelikle gecmis olsun. Bu hastalik konusunda o kadar tecrubeli degilim. Ama pko lu olsaydin doktorun soylerdi diye tahmin ediyorum. Hayit tohumunu duydum evet ama denemedim
Adet icin sogan kürü tavsiye eden cok oldu canim.
Birde forumda okudugum kadariyla incir kürü de yumurtalar icin faydali saniyorum.
Ama bence bir doktora daha gorunup rahatsizliginin ne oldugundan emin olmalisin. Ona gore tedavini olursun hayirlisiyla da evladini kucagina alirsin insallah.

Çok geçmiş olsun canım.Allah tekrar hamileliği nasip etsin sana:KK43:ben doğum kontrol haplarına hiç güvenmiyorum.Ayrıca kullanamıyorum da,çok fazla yan etkisi oluyor.
Sana tavsiyem mutlaka doktora görün.Yine en iyisini onlar biliyor.

Çok geçmiş olsun canım.Allah tekrar hamileliği nasip etsin sana:KK43:ben doğum kontrol haplarına hiç güvenmiyorum.Ayrıca kullanamıyorum da,çok fazla yan etkisi oluyor.
Sana tavsiyem mutlaka doktora görün.Yine en iyisini onlar biliyor.

Çok teşekkür ederim,ben de ilk defa kullanıyorum zaten doğum kontrol hapını,yan etkileri mahvetti.benim gebelik sırasında kist oluşmuştu,o hamilelik ilerledikçe kaybolurmuş normalde ama ben kürtaj olmak zorunda kaldığım için kist 2 cm küçüldü.tamamen geçmesi için 1 kutu kullanmam gerekiyormuş.10. içtim bugün.bir an önce bitsin diye dua ediyorum.iyi dileklerin için çok sağol,Allah ım hepimize tekrar tattırsın hamileliği..

doktara gittim basit kist çıktı sağ tarafımda bunun için diana 35 verdi adetimin 3. gündeyim şimdi ilacı alsam birdahaki ay kaçında alıcam

bende dıane 35 kullanıyorum ilk kutuyu bitirmeme bir hafta var ama bende cok fazla yan etki yaptı şaç dökülmesi miğdede agrı gaz yediklerimi çıkarcak gibi bi his çok kötü ruhsal saglığımı da bozdu pco hastası olduğum için adet düzensizliği için werdi doktor tüylenmem yada kilom yok. kasık agrım da var bu ay ilacı içip bırakmak istiyorum ne dersiniz adet düzensizliğim için bnm durumumda bunu basarmış biri war mi????:KK43:

bende dıane 35 kullanıyorum ilk kutuyu bitirmeme bir hafta var ama bende cok fazla yan etki yaptı şaç dökülmesi miğdede agrı gaz yediklerimi çıkarcak gibi bi his çok kötü ruhsal saglığımı da bozdu pco hastası olduğum için adet düzensizliği için werdi doktor tüylenmem yada kilom yok. kasık agrım da var bu ay ilacı içip bırakmak istiyorum ne dersiniz adet düzensizliğim için bnm durumumda bunu basarmış biri war mi????:KK43:

Bir yıldır kullanıyodum ben bunu canım. Bende sadece mide bulantısı yapıyodu. Ama adetlerimi çok düzenledi. Saatini bile şaşmaz oldu yani.
Doktorumun tavsiyesi ile bu ay bıraktım. Bakalım ne olacak.
Bi doktora danışmanı öneririm canım. Adet düzensizliğin devam ederse tüylenme yada kilo problemi yaşayabilirsin belki. Geçmiş olsun.

meraba arkadaşlar bende 10 gün kadar önce doktora gittim vajinal akıntı problemiyle ultrasona sokunca sağ tarafımda kist olduğunu söyledi diane 35 verdi kadınlarda görülebilen bazen ilaçsız bile yokolabilen bi çeşit kist olduğunu söyledi ama yine de diane 35 kullan önümüzdeki ay adetinden sonra gel dedi kist kontrolüne bende 6 gündür kullanıyorum acaba pko muyum diye tereddüt ettim yorumları okuyunca çünkü adet düzensizliğim var neredeyse her ay 1 hafta 10 gün geç geliyor :KK43: bir yandan da artık bebeğimiz olsun istiyorum kafam karıştı..soğan kürünü yapıyorum 5 gündür burdan okuduğum bilgiler sonucunda hem akıntıya da iyi geliyormuş o akıntı problemi sosyal hayatımı etkiliyor artık bıktım yani :KK43: bakalım önümüzdeki ay görücez sonuçları..herkese geçmiş olsun

meraba arkadaşlar bende 10 gün kadar önce doktora gittim vajinal akıntı problemiyle ultrasona sokunca sağ tarafımda kist olduğunu söyledi diane 35 verdi kadınlarda görülebilen bazen ilaçsız bile yokolabilen bi çeşit kist olduğunu söyledi ama yine de diane 35 kullan önümüzdeki ay adetinden sonra gel dedi kist kontrolüne bende 6 gündür kullanıyorum acaba pko muyum diye tereddüt ettim yorumları okuyunca çünkü adet düzensizliğim var neredeyse her ay 1 hafta 10 gün geç geliyor :KK43: bir yandan da artık bebeğimiz olsun istiyorum kafam karıştı..soğan kürünü yapıyorum 5 gündür burdan okuduğum bilgiler sonucunda hem akıntıya da iyi geliyormuş o akıntı problemi sosyal hayatımı etkiliyor artık bıktım yani :KK43: bakalım önümüzdeki ay görücez sonuçları..herkese geçmiş olsun

öncelikle geçmiş olsun canım.
eğer polikistik over olsaydın doktorun öyle söylerdi diye düşünüyorum.
sonuçları paylaşırsan sevinirim.
doktoruna bebek sahibi olmak istediğini söylersen belki ona göre bir tedavi uygular sana canım.
bir sorum olucak. rahim filmi çektirdin mi ?

2 sene kadar kullandım akne,tüylenme hiç bişeye faydasını görmedim tek faydası adet gördürmesiydi.insanlar deneme tahtası oldu zaten bu incelemeler ilaç ülkelere sürülmeden önce yapılamıyormu ilacı okadar kişi kullansın sonra bu ilaç zararlıymış hoppp toplansın yok böyle bişey

bekarken çok kullandım .. 6buçuk yıllık evliyim 2 ay kullandım yan atki yaptı tüylenmem arttı gögüslerim şişti hemen bıraktım ve metformine başladım topik açtım yeni pkolular için metformin kullanımı şeklinde bence araştırın derimm özellikle kilolu pkolular için...

bekarken çok kullandım .. 6buçuk yıllık evliyim 2 ay kullandım yan atki yaptı tüylenmem arttı gögüslerim şişti hemen bıraktım ve metformine başladım topik açtım yeni pkolular için metformin kullanımı şeklinde bence araştırın derimm özellikle kilolu pkolular için...

metaforminin faydasını gördün mü kilo verdirdi mi

bende diana 35 kullanıyorum 1. kutuyu kullandım adet oldum ama hala hergün damla damla koyu kahverengi renginde kan geliyor sizdede oluyor mu acaba 2. kutuya başladım onun bitmesine 4 gün kaldı kafam çok karışık

bende diana 35 kullanıyorum 1. kutuyu kullandım adet oldum ama hala hergün damla damla koyu kahverengi renginde kan geliyor sizdede oluyor mu acaba 2. kutuya başladım onun bitmesine 4 gün kaldı kafam çok karışık

canım evet lekelenme yapar bu da bu hapların yan etikisi

metaforminin faydasını gördün mü kilo verdirdi mi

inan diane yi kullanmkl en büyük hata etmişim 2 ayda 9 kilo verdim ve ilaç sayesinde ilk defa doğum kontrol hapsız reglim oldu hemde tam 21. günde hep 33 34 üncü günlerde olurdu zararı yok faydası var ishal ve başlarda bulantı dışında çok faydasını gördüm ....

X