Diane 35 kullananlar

ağrılı adet oluyorum ve sıvılcem var dıye doktor dıane 35 verdı doktor kıstım fılan yok oyle dedı.
ılk kutu bıtınce ılk adetım normalden az adet oldum ve 3 gun kahverenfgı seklınde oldum sonrasında ıse az kırmızı kan geldı budurum normalmı ?

inan diane yi kullanmkl en büyük hata etmişim 2 ayda 9 kilo verdim ve ilaç sayesinde ilk defa doğum kontrol hapsız reglim oldu hemde tam 21. günde hep 33 34 üncü günlerde olurdu zararı yok faydası var ishal ve başlarda bulantı dışında çok faydasını gördüm ....

bu hapı kullanırken başka bişey yaptın mı

çok soru soruyorum kusura bakma nasıl bir diyet uyguladın acaba diğer ilaç ne

önemli değil canım istediğin zaman istediğin şekilde soru sorabilirsin .... sbaharı tahıl gevreği yedim sütle öğlen salata ve hastanmış sebze akşam sadeece salata yedim günde 2 litre su içtim metformin ilaççı insülini dengeliyor şekeri yani acıkmana engel olutor tokluk hissi veriyor ....glifor 850mg günde birle başladım ramazandan sonra 2 ye çıkaracağım .... koşu bandında günde 1 saat yürüdüm canım bu kadar başka bişi yapmadım zaten zorla yemek yiyorsun ....

önemli değil canım istediğin zaman istediğin şekilde soru sorabilirsin .... sbaharı tahıl gevreği yedim sütle öğlen salata ve hastanmış sebze akşam sadeece salata yedim günde 2 litre su içtim metformin ilaççı insülini dengeliyor şekeri yani acıkmana engel olutor tokluk hissi veriyor ....glifor 850mg günde birle başladım ramazandan sonra 2 ye çıkaracağım .... koşu bandında günde 1 saat yürüdüm canım bu kadar başka bişi yapmadım zaten zorla yemek yiyorsun ....

hımmm bende uygulayım teşekkür ederim benim iştahım kesilmedi tatlı yeme isteğim devam ediyor hiç isteksizlik felan yok:KK43:

bende pko ve tüylenme nedeniyle başlıycam bu ilaca umarım tüylenmeye çare olur daha fazla ilerlemesini istemiyorum çünkü :KK20:

Kızar bende hormon bozukluğu var ilk gittiğimde doktor cyclo progynova vardi 3 ay kullandım ilaçı kullandığım sürece adetim düzenli gitti bitince yine aynı olduğunu söyledi bu sefer tarlusal ve diana 35 drafe verdi önce tarlusalı kullan adet olucaksın adetinin 5, günü diana 35 başla dedi 4 ay kullan dedi fakat 4 ayda kaç kutu almalıyım ?

Kızar bende hormon bozukluğu var ilk gittiğimde doktor cyclo progynova vardi 3 ay kullandım ilaçı kullandığım sürece adetim düzenli gitti bitince yine aynı olduğunu söyledi bu sefer tarlusal ve diana 35 drafe verdi önce tarlusalı kullan adet olucaksın adetinin 5, günü diana 35 başla dedi 4 ay kullan dedi fakat 4 ayda kaç kutu almalıyım ?

4 ay için 4 kutu almalısınız. 1 kutu da 21 tane hap vardır. 21 hap bittikten sonra ara verirsiniz. Muhtemelen 3 - 4 gün içinde adetiniz başlar. Adetinizin beşinci günü tekrar yeni kutuya başlarsınız. Eczacınızda tekrar anlatacaktır nasıl kullanmanız gerektiğini geçmiş olsun.

4 ay için 4 kutu almalısınız. 1 kutu da 21 tane hap vardır. 21 hap bittikten sonra ara verirsiniz. Muhtemelen 3 - 4 gün içinde adetiniz başlar. Adetinizin beşinci günü tekrar yeni kutuya başlarsınız. Eczacınızda tekrar anlatacaktır nasıl kullanmanız gerektiğini geçmiş olsun.

Bişi Sorcam size fafam takıldı bazıları il gün başlıyormuş ilaca ama doktorum bana adetinin 5. günü başlamamı söyledi sorun olurmu teraddüt ettim ?

Bişi Sorcam size fafam takıldı bazıları il gün başlıyormuş ilaca ama doktorum bana adetinin 5. günü başlamamı söyledi sorun olurmu teraddüt ettim ?

buraya bir yere o ilacın reçetesini yazmıştım,reglin ilk ya da 5. günü başlanır yazıyordu.

ben tam 6 yıl kullandım hala da kullanıyorum. şimdilik bi zararını görmedim ama ilerleyen yaşlarda nolur bilmiyorum. ben de ilaç kulllanmak istemiyorum ama mecburum işte. Ara vermiştim bi dönem kist patlaması yaşadım. Yani doktor uygun gördüyse kullanılmalı

Kizlar merhaba.. ben dianayi 1 ay kullandim ve ikinci kutu ilaca basladiktan 1hafta sonrada biraktim yan etkisini gorup korktugum icin.. ama biraktigimdan beri cok afedersiniz tuvalete cikinca pembe akintim oluyo, bugunde kirmiziya dondu adet gibi ama az, bu durum daha ne kadar devam eder merak ediyorum napmam lazim, en son ilac sayesinde 28 temmuzda adet olmustum

benim de sormak istediğim bir şey var. polikistik nedeniyle yaklaşık 10 gündür diane35 kullanıyorum. adetim bittikten 6 gün sonra kahverengi akıntı oldu, tıpkı adetin ilk günü olur ya, öyle. bugün baktım yine leke var ve daha çoktu. adet biteli bir hafta oluyor ve kahverengi akıntı var. daha önce hiç böyle birşey olmamıştı. acaba ilacın etkisiyle mi oluyor? kullanıp da bunu yaşayan arkadaşlar varsa lütfen söylesin içim rahatlayacak:KK59:

X