Dikiş izi yalnızca estetikle mi geçer?

kizlar benim bir arkadasimda kucukken kalp ameliyati olmustu ustunden 15 sene gecmis simdi bu izden kurtulmak istuyor bu kremleri kullansa faydasi olurmu.cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

arkadaşlarrr aynı dertten yakındıgımdan doktorum bi krem verdi mükemmel geçiriyor..2 ay kullandım hiç iz kalmadı ..eczanedende alırken sorabilirsiniz ne işe yaradıgını yanık ve dikiş izleri için kulanılıyor diycek size... contractubex çok ama çok memnunum..lazerden dolayı gözümün yanı yanmışdı ciddi derecede yanıktı geçirdi..ufak bi düşmeden dolayı dizimde vardı dikiş izi onuda geçirdi..sezeryan ile dogum yapmış kadınlarda dikişleri için veriliyo iz kalmasın diyeee...hiç bir yan etkisi yok..sürdügünüz bölge hafif yanıyo o sıra kaşınıyor buda ilacın etkili oldugunu gösteriyor..çok uzun yazdım ama bu dertten bende muzdariptim bi ara anlıyorum neler hisettiginizi..

arkadaşlarrr aynı dertten yakındıgımdan doktorum bi krem verdi mükemmel geçiriyor..2 ay kullandım hiç iz kalmadı ..eczanedende alırken sorabilirsiniz ne işe yaradıgını yanık ve dikiş izleri için kulanılıyor diycek size... contractubex çok ama çok memnunum..lazerden dolayı gözümün yanı yanmışdı ciddi derecede yanıktı geçirdi..ufak bi düşmeden dolayı dizimde vardı dikiş izi onuda geçirdi..sezeryan ile dogum yapmış kadınlarda dikişleri için veriliyo iz kalmasın diyeee...hiç bir yan etkisi yok..sürdügünüz bölge hafif yanıyo o sıra kaşınıyor buda ilacın etkili oldugunu gösteriyor..çok uzun yazdım ama bu dertten bende muzdariptim bi ara anlıyorum neler hisettiginizi..

cnm bu kremı kullandım ama hiç faydasını gormedım.

cnm bu kremı kullandım ama hiç faydasını gormedım.

cnm kaç ay kulandın ve ne için o önemli..mesela ben yanık izi için 2 ay kulandım hemen geçti çünkü yanık daha yeni olmuştu..dikiş için kulandıgım önceden düştügüm için 6 ay kullanmam gerekti oda geçtii..sen kaç ay kulandın acaba az kulandın diyemii..bide ben günde 3 kez sürdümm iki kez normalde..

cnm kaç ay kulandın ve ne için o önemli..mesela ben yanık izi için 2 ay kulandım hemen geçti çünkü yanık daha yeni olmuştu..dikiş için kulandıgım önceden düştügüm için 6 ay kullanmam gerekti oda geçtii..sen kaç ay kulandın acaba az kulandın diyemii..bide ben günde 3 kez sürdümm iki kez normalde..

göz amelıyatı izi için kullandım canım 2 tüpe yakın gunde 3 4 defa bazen kullandım ama hiç faydası olmadı

bende göz ameliyat izi için kullanmaya başladım gerçekten faydası olmadımı

bana hiç faydası olmadı cnm belkı sana faydası olur dene tabıkı inş faydasını gorursun.amelıyatın uzerınden uzun suremı geçtı pekı.

bana hiç faydası olmadı cnm belkı sana faydası olur dene tabıkı inş faydasını gorursun.amelıyatın uzerınden uzun suremı geçtı pekı.

ameliyatın üzerinden 2 ay geçti, sözde estetik yaptırdım, göz kapakları düzeldi bu sefer izler kaldı birde bu ameliyattan iz kalmıyor diyorlar. sen ne kadar zaman kullandın bu kremi, bu arada fraksiyonel lazer varmış bu izleri siliyormuş geçmezse artık ona başvurucam.

benmde yuzumde dikiş izleri var 18 yıllık felan bende söylediğinizden sürsemm azda olsa geçermi acaba bilgisi oln warsa yazarsa çoookk sewinirim.... tecrübesi olan tabi

ameliyatın üzerinden 2 ay geçti, sözde estetik yaptırdım, göz kapakları düzeldi bu sefer izler kaldı birde bu ameliyattan iz kalmıyor diyorlar. sen ne kadar zaman kullandın bu kremi, bu arada fraksiyonel lazer varmış bu izleri siliyormuş geçmezse artık ona başvurucam.

2 tup kullandım ama hiç faydasını gormedım bı doktor bu kremın o bolgeyı ıncelttığini bile söyledı en ıyı çözüm sanırım lazer

Operasyonlarda çok sık karşılaşılan bir sorun maalesef .Hiçbirşey kişinin istediği gibi olamıyor.Beni bu durum hep çok korkutmuştur.Bir şey yaptırırsınız ama problem bitmez.Arkasından yapılan işlemi düzeltmek için bir yığın şey yapmak gerekir ve kişi mutsuz olur.Ve sorun hastanın cilt yapısında denir.Oysa sorun doktorun başarısızlığıdır.
Kimbilir dilerim herşey düzelir çok mutlu olursun :)

benimde yüzümde bir iz var ama 11 sene önceki bir kaza sonucu beni cok rahatsız etmiyor ama şayet geçirebilecek birşeyler yağlar falan varsa bende kullanabilirim.

ben de 3 mayısta tiroid ameliyatı oldum. Eczacım Contratubex'in çok iyi olduğunu söyledi. Ama hemen mi kullanmaya başlamalıyım bilemiyorum. Dikişlerim biraz enfekte olmuş da. En iyiysi doktoruma danışmak galiba.

merhaba arkadaşlar.dikiş izi geçirmek için bakıyordum,contraktubex kremin adı geçmiş. birşey söylemek istedim. 3 sene öncede kızımın bacağı yanmıştı. o zaman gittiğimiz doktor ki kendisi özel kremler geliştirmiş.tedaviyi kendi yaptığı kremlerle yaptı. kendi tedavisi bitince bu kremi 6 ay boyunca her gece yatmadan önce sürmemizi söyledi. kremin ışık görmemesini söylemişti bize. yanık izleri belirgin şekilde geçti. suyun içinde ışık kırıldığında belli oluyor sadece.belkide sadece gece kullanılmalıdır....

merhaba kızlar benimde oğlum bugün iki kaşın ortasına yakın yer burnunun üstü kesildildi biraz yarık gibi duruyo çok kan aktı dr. gittik hemen dikiş atırmadık iz kalmaması için pansuman yaptı hergün yapılıcak 10 gün kadar dedi iz kalırmı dedim kalır dedi çok üzüldüm 3,5 yasında oğlum büyüdükçe geçermidirki...contratubex merhemi oğluma almayı düşünüyorum yüze kullanılırmı bu krem bepanten veya fito kremde kullanıcam kabuk bağlamaya başlayınca ama bu merhemide çok övüyolar sezeryan dikişlerini bile geçiriyomuş nolur yardımcı olun daha etkili varsa onu alıyım yeterki oğlumun yüzünde iz kalmasın kalıcak diye korkuyorum:KK43: herkezde kalır diyor:KK43:

konu başlığındaki sorunun cevabı hayır. estetikle de geçmez hiçbirşeyle geçmez malesef ben çok araştırdım. sadece biraz küçültebilirsiniz. ben şimdi dövme yaptırıcam onu araştırıyorum başka da çaresi yok

X