gidiyorum artık anne evine...

Evet yatırım yaparsınız ama bıraz hayatınızı yasasaydınız keşke. DIyecek bısey bulamadım . Varlık ıcınde yokluk cekıyorsunuz aılecek

bende diyorum 5 tane ev zaten var. azcik hayatınizı yasayın. bizde yaşayalım. zaten biri 48 biri 54 yaşinda bu yaştan sonra yeni ev kredilerine girse ne faydasi olcak.
tek evladımız onun için yaptik diyorlar ama o tek evlat tek başına olüp gidicek bu hayattan onu düsunmüyorlar

Konuya ıstınaden yazıyorum , hakketten ne var bu kadar büyütecek sızın acınızdan anlamadım. Esınız bos bos konuşuyor bundan 3 sene sonrasının planını yapıyor , maaşını aılesıne verecekmıs fılan bana bunlar olmaz seyler geliyor.
Onun dışında aılesının sıze geldıgı sayı cok degıl, cok takıyorsunuz cok ınce düşünüyorsunuz. En güzel gunlerınızı karşılıklı olarak burnunuzdan getırmıssınız

Kac yasındasınız sız karşılıklı olarak , yasadıklarınız benım acımdan sadece acemılık

ben çok ılımlı, saygılı, herkese karsı anlayislı biriyim. ki bunları eşimde soyluyordu. kayınpederimin dalga gecmesine laf sokmalarına hiç cevap vermedim arkadan fısır fısır konuşmasına ses cikarmadım. ama esim diyor ki sen saygısızlık yapmadın ama tek saygısızlığın var .yeni yapılan eve babamla ben bakmaya gittiğimzde sen gelmedin. ben inşaat halindeki eve bakmaya gitmediğim için saygısızmışım.
ben acemi değilim sadece damarıma bastılar.karşımdaki insanlar kör cahil.
ben 24 eşim 29 yaşında

geri dönmek için değil. bu olaylara adamın kendisinin sebep olduğunu anlasın diye yazdım. yoksa eşim arıyor acmıyorum.cevap vermiyorum mesajlarına. ben kararlıyım. ailemin yanında artık daha iyi kararlar alcam.
Yine de bu çelişkili davrandığınız gerçeğini değiştirmiyor.
Sizi de anlıyorum, yaşadıklarınız hiç kolay değil.

Sadece umutlanmayı bırakın. Çünkü bu insanlar değişmez.

Size yazık oluyor.

Valla sabirla okudum bazi yerlerde koptum gerci de ozet olarak 5 universite bitirse de karakteri gelismemis, ailesine bagimli kisilerle evlenmeyin. Cocuk da yokken bosan, hic elle tutulur bosanma diyecegim bi taraf yok. Duzelmez

Bir söz vardı aklıma o geldi okuyunca. Psikologlar dermiş ya bize hasta insanlar gelmez hasta insanlar yüzünden normal insanlar gelir . Sizinki de aynen öyle olmuş. Sizin tedavilik biseyiniz yok . Öncelikle eşiniz gitmeli bence.

Bir söz vardı aklıma o geldi okuyunca. Psikologlar dermiş ya bize hasta insanlar gelmez hasta insanlar yüzünden normal insanlar gelir . Sizinki de aynen öyle olmuş. Sizin tedavilik biseyiniz yok . Öncelikle eşiniz gitmeli bence.

cok haklısınız ama kabul etmiyor onlar para bagimlısı olduklarını ve hiç bir davranışlarının doğru olmadığını.
evlilik arefesi gitti psikiyatriye bana diyor senin düğün stresinden gittim. senin beni sıkıştrmaların yüzünden etrafımı çok kırıp doktüm ailemide üzdüm diyor. sakinleştirici vermiş doktor. epilepsi gecmisi olduğu için 10 gün kadar içip bırakmıstı. elleri çok titriyormuş.
şuan o haplar evdeydi ben giderken onlara baslamıştı gene.

Lütfen eşinin ağlamasına kanma.
Çok seviyorumlar, beni bırakmalar korkudan hep.
Bakma sen eşin de çok iyi biliyor senden başka kimsenin onlara katlanamayacağını.

Eşine adam demeye bin şahit ister. Chek Chek haklı ağlayacak tabi o iğrenç ailesine senden başka kimse katlanmaz. Kendine ağlıyordur o.

Önceki konunda da söylemiştim aynı şeyleri yaşadım. Ama senin eşinin kurtulabilir tarafı yok. Pes etme sakın. İnan daha mutlu olursun.

Pembe geri donmek icin gideceksen hic gitme. Bu adamların ele alınır tutulur hiç bir yanları yok. Bırak git.
Bu kadar da cimri olunmaz. Olunursa da cimri gelin alsalarmis.
Git bosan ve hayata kaldigin yerden deavam et.

Lütfen eşinin ağlamasına kanma.
Çok seviyorumlar, beni bırakmalar korkudan hep.
Bakma sen eşin de çok iyi biliyor senden başka kimsenin onlara katlanamayacağını.

aynen katılıyorum
beni 1 kez soktu o eve annesi amaan 1 kez gördu ne toplucam kafasına girdi. hiç kimseyi sokamicak o eve. o babasıyla kimseyi görüştüremicek huyunu anlamasınlar diye.
zaten biliyor baska kimsenin onla ve ailesiyle yapamicanı ve diyor ki baska kimseyle olmaz bundan sonra. ben ömrümce seni sevcem.

Pembe geri donmek icin gideceksen hic gitme. Bu adamların ele alınır tutulur hiç bir yanları yok. Bırak git.
Bu kadar da cimri olunmaz. Olunursa da cimri gelin alsalarmis.
Git bosan ve hayata kaldigin yerden deavam et.

ben cimri degilim ama tutumluyum. yani bunlar evde bayat ekmek varsa küflerini temizleyip yer.
ben ekmek 1 2 gün durduysa onu tost yaparım. küflü ekmeği temizleyip yemem sokak hayranlarına veririm.
bunlar yırtık kıyafetle gezmeye utanmaz. sokaktan bulduğu kıyafeti giyer gezer. ama ben eskidi mi yenisini alırım. bunlara gelemiyor babası. istedi ki para olaylarına ses etmiyim. evime gelirken cürumüs meyve kurtlu armut elma getirsin ben ses etmiyim. tutumlu değil cimri olayım istedi. oğlu bana bağırınca güldü. beni kendi karısı gibi olayım istedi. ben olmayınca arayı bozdu oğlumu doldurdu

X