Diode Lazer

meldayucel

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
9
1
47
Bugünkü makalemizde diode lazer ve teknolojisi bahsedeceğiz. Teknolojik olarak 810 nm dalga boyunda kullanılan lazerleri diode lazer olarak tanımlamaktayız. Bu tip lazerlerin alex ve diğer tipli lazerlere göre önemli ölçüde avantajları vardır. Daha derine epilasyon yapma olanağı verilen bu teknoloji k sistem aynı zamanda leke yapma ihtimalini de en az dereceye indirmektedir.

Diode lazer teknolojisini uygulayan cihazlardan biri olan exemice diode gerçekten benzerlerinden çok ötede. İhtiva ettiği soğuk hava üflemeli sistemi ve tarama atış sayesinde cilt yüzeyindeki tüy ve kılları tek bir atışta yakan muazzam bir işletim sistemine sahiptir. Ardından pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm kazanan cilt soğuk hava üfleme sayesinde hiç bir acıya maruz kalmadan jel ve jilet kullanmaksızın tüyler yok edilir. 5. Nesil Diode Lazer kıvamında bir cihaz olan exemice diode lazer dinamik atış teknolojisi ile tedavi bölgesinin tamamına eşit enerji ile ulaşarak sonuç garantili bir sistemle mükemmel bir tedavi uygular.

Bu cihazın göz ardı edilmemesini gerektiren bir diğer özelliği ise otomatik diode başlığı. Peki bu otomatik başlık ne işe yaramakta ? Kullanıcının hiçbir tuşa basmadan hızlı, güvenli ve mükemmel bir tedaviyi ayağına getiren bu başlık bu teknolojide çok önem arz etmektedir.

Atış alanının 3,5 santimetre kare, 600 w diode gücü ve -30 derecelik soğutma sistemine sahip olan bu cihaz gerçekten en özel diode lazer cihazlarından biridir. Başlık ömrünün 10 milyon atış garantisine sahip olduğunu hatırlatarak son olarak diode lazer ile genel bilgiler verelim.

Lokal aneztezi gerektirmeyen diode lazerde ince tüylerde tetikleme özelliği yoktur. Koyu renk ciltlerde dahil olmak üzere bütün cilt tiplerine uygulanabilir. Derin ve kalın kıllarda etkinliği daha fazladır. Bu özellikleri nedeniyle erkek sırtı, kadın ve erkek kol ve yüzünde en başarılı lazerlerdir.

Siz de bu teknoloji ile tanışmak istiyorsanız elinizi çok çabuk tutarak exemice diode ile çabucak tanışın. Eminiz ki bu cihazın nimetlerinden en kısa sürede faydalanarak mükemmel seanslar yaşayacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, diode lazer ile ilgili olarak çok fazla şey merak ediyordum. Google taramalarımda buldum bir link, inceledim. Şimdi bu cihazin olduğu klinikleri arıyorum bilgisi olan var mı? ADELA 810 cihazın ismi.

Merhaba, lazer epilasyona şu ana kadar çok sıcak bakmayan biriydim. Çevremden kalıcı olmadığına ve leke bıraktığına dair duyumlar alıyordum. Çok hassas bir cildim olduğundan hep tereddütle yaklaştım. Ama kısa bir süre önce arkadaş tavsiyesi ile Diode Lazer'i keşfettim. Araştırmalarım sonucu gördüm ki yurtdışında da çok kullanılan bir yöntemiş. Diğer lazer uygulamalarından daha derine inebildiği ve etki ettiği söyleniyor gerçekten. Ben henüz yeni başladım ama gayet memnunum. Hem beklediğim gibi acı duymadım hem de hassas cildime zarar vermedi. Çok fazla lazer epilasyon yöntemi var ama seçiçi olmanızı ve benim gibi iyi araştırmanızı tavsiye ederim. Şimdi ikna edebilirsem eşimi de götürmeyi düşünüyorum :) Deneyen ve benim gibi memnun kalan var mı?

X