Huawei P30 Pro Eşsiz Özellikleri Neledir? Alınır Mı?

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Huawei P30 Pro, Huawei markasının fotoğraf ve performansa odaklanan yeni akıllı telefon modelidir. Paris'te büyük bir etkinlikle tanıtılan akıllı telefon; özellikle daha iyi performansla fotoğraf çekmek isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftandır. Hem teknik özellikleri hem de tasarımı ile dikkat çeken Huawei P30 Pro modelleri kavisli 3D cam gövdesiyle ve 6,47 inç OLED ekranı ile zarif ve dayanıklı bir akıllı telefondur.

huawei p30 pro özellikleri.jpg

Bambaşka Bir Fotoğraf Deneyimi

Huawei P30 Pro; Leica Dörtlü Kamera Teknolojisi ile etkileyici bir kamera performansı sunar. Bu dörtlü kamera sisteminin içerisinde süper zoom lens, 40MP çözünürlükte özel algılama kamerası, 20MP geniş açı ile çekim yapabilme kapasitesine sahip kamera ve son olarak HUAWEI TOF kamera bulunur. Ana kamera olan 40 mp çözünürlüğündeki kamera AIS ve OIS teknolojileri stabilitesi ile renk doygunluğunu en üst düzeye çıkarırken SuperZoom Lens ile de harika çözünürlük ve detay yakalama kabiliyeti sağlanır.
Huawei P30 Pro modellerinde bulunan 50x yakınlaştırma özellikli SuperZoom kamera ile Ay üzerindeki detayları bile ekranınızdan çok rahat görebilir, yetersiz ışık koşullarında dahi harika detaylar yakalayabilirsiniz. Huawei P30 Pro'nun arka kameralarındaki özelliklerin en can alıcılarından bir tanesi de Al HDR+ özelliğidir. Bu özellik sayesinde kameranızla çektiğiniz düşük ışıklı bir fotoğraf, Huawei P30 Pro tarafından analiz edilir ve en iyi fotoğraflar birleştirilerek netlik ve çözünürlük yeniden ayarlanır.
Huawei P30'un ön kamerası 32MP çözünürlüğe sahiptir. Telefonun f/2.0 diyafram özelliği bulunan ön kamerası, HDR desteği de verir. Böylece olabildiğince net ve kaliteli selfie'ler çekmek mümkündür.

Eşsiz ve Akıllı Video Deneyimi

Huawei P30 Pro ile video çekmek, en az fotoğraf çekmek kadar eşsiz bir deneyime dönüşür. Huawei P30 Pro; 5x zoom yapabilen SuperZoom kamerası ile doğada ya da şehrin karmaşasında eğlenceli ve heyecan verici videolar çekmeyi mümkün kılar. Hangi mevsimde olursa olsun, yürüyüşünüz esnasında gördüğünüz bir kuşa ya da gökyüzündeki aya zoom yapabilir, en net görüntüyü alabilmek ve tüm detaylara uzaktan ulaşabilmek için 5X zoom kapasiteli kamerayla çekim yapabilirsiniz. Doğa fotoğrafçlığı yapıyorsanız, Huawei P30 Pro'nun ileri zoom teknolojisini kullanarak canlıları ürkütmeden harika detaylara sahip fotoğraflar çekebilirsiniz.

Videolarınızı Bir Profesyonel Gibi Düzenleyin

Huawei P30 Pro'da çektiğiniz videoları kolayca düzenleyebilmeniz için geliştirmiş bir video düzenleme teknolojisi bulunur. Bu teknoloji sayesinde çektiğiniz videolara tek dokunuşla istediğiniz efektleri verebilir, oynatma hızını ayarlayabilir ve arka planına en sevdiğiniz müziği ekleyebilirsiniz.

Huawei P30 Pro Teknik Özellikleri
  • 6.47 inç OLED ekran
  • 192 gr ağırlık
  • 4 farklı renk seçeneği
  • Android 9 işletim sistemi
  • 6 GB Ram + 128 GB hafıza
  • Ekran içi parmak izi sensörü
  • Leica Dörtlü Kamera Sistemi
  • 32 MP ön kamera
  • 4200mAh kapasiteli pil
  • Hızlı şarj ve kablosuz şarj özelliği
Zarafet ve Sağlamlık Birlikte Sunuluyor

Huawei P30 Pro çift 3D kavisli gövdesi ve 6.47 inç ekran büyüklüğü ile elinizde adeta bir sanat eseri gibi durur. Tek elle rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan Huawei P30 Pro'da tek elinizle kullanırken ekranı kolayca açabilmenizi sağlayan ekran içi parmak izi okuyucu da bulunur. Mühendisler, P30 Pro'yu tasarlarken sıradan bir hoparlör kullanmak yerine Huawei Akustik Ekran Teknolojisi adı verilen bir teknoloji yardımıyla daha fazla izleme ve dinleme alanı düşünmüştür. Bu sayede ses, elektromanyetik dalgalar yardımıyla ekrandan direkt olarak kulağa yansıtılır ve telefonun ön yüzündeki hoparlör görüntüsü saklanır. Tasarımındaki şık çizgiler, yuvarlak hatlar ve komple cam ön yüze rağmen Huawei P30 Pro, ani su sıçramaları ve toza karşı da dayanıklıdır.

Akıllı Güç Tasarrufu ve Daha Fazla Kapasite

Huawei P30 Pro, üstün kamera ve işletim sistemi özellikleriyle öne çıkar. Bunların yanında da bu üstün özellikleri kaldırabilecek, sizi yarı yolda bırakmayacak pil teknolojisi de oldukça önemli bir hal alır. İşte tam bu yüzden Huawei mühendisleri bu üstün özellikleri karşılayabilecek 4200mAh kapasiteli pil ve bu pilin ömrünü uzatacak akıllı tasarruf çözümleri geliştirmiştir. Pilinizin bitmesi durumunda ise sadece dakikalar içerisinde telefonunuzun pilini yeniden doldurarak, akıllı telefonunuzu kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Huawei P30 Pro'nun pili, 30 dakika gibi kısa bir sürede %70 seviyesine kadar şarj edilebilir.
Tüm bunların yanında, Huawei P30 Pro, kablosuz şarj özelliği ile de öne çıkar. Telefonunuzu, herhangi bir kabloya bağlamak zorunda olmadan Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı'nın üzerine bırakmanız ve dilediğiniz zaman sadece yerinden almanız yeterli olacaktır. Ayrıca Huawei P30 Pro, ters şarj özelliğine de sahiptir. Bu özellik sayesinde telefonunuzun şarjını, başka arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken telefonlarınızı sırt sırta yerleştirmektir.

Huawei P30 Pro'nun Eşsiz Özellikleri

Huawei P30 Pro ile milimetrik AR ölçümleri yapmak mümkündür. P30 Pro'da yer alan AR ölçüm seti ile en, boy, genişlik ve derinlik ölçümleri yapılabilir. Ayrıca yüz tanıma teknolojisini kullanarak Huawei P30 Pro'da arkadaşlarınızın boyunu da ölçebilirsiniz. Huawei P30 Pro'nun bir diğer harika özelliği de TOF kamerası sayesinde hareket halindeyken oyunlar oynanmasına izin vermesidir. Cihazınızı evinizdeki geniş ekran televizyonunuza bağlayarak ve yüzünüzü TOF kamerasına dönerek kameranın yüzünüzü ve hareketlerinizi algılamasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede isterseniz kayak yapabilir, isterseniz de bu özelliği destekleyen diğer oyunlarla eğlenebilirsiniz.

• Tasarımı ve farklı renk seçenekleriyle her zaman dikkat çeker.
  • Eşsiz kameraları ile çektiğiniz her şey sanat eserine dönüşür.
  • Hızlı şarj olma özelliği sayesinde asla yarı yolda kalmazsınız.
Huawei Hakkında

Huawei; ağ ve telekomünikasyon cihazları üreten bir firma olarak Çin'de 1987 yılında kurulmuştur ve merkezi Shenzen şehrindedir. Ürün ve hizmetleriyle 170 ülkede aktif faaliyetlerine devam eden Huawei, 2017 yılında en çok cihaz satan ikinci firma olarak kendi rekorunu kırmıştır. Huawei; akıllı telefonların yanı sıra bulut depolama, bilgisayar, powerbank ve modem sektörlerinde de yenilikçi ürünler üretir ve tüm dünyada pazarlar. Tüm bu teknoloji cihazları ve teknoloji cihazlarını birbiriyle entegre şekilde kullanma imkanı da sunan firma, bütünleşik pazarlama yapısıyla da her ihtiyaca uygun teknolojik çözümler sunar.

Huawei P30 Pro'nun Kullanımı

Huawei P30 Pro, günlük ve profesyonel kullanıma tam uyumludur. Dilerseniz üstün özellikli kamerasıyla fotoğraflar ve videolar çekebilir, düzenleyebilir ve istediğiniz yerde paylaşabilir, dilerseniz de iş programları sayesinde sunumlarınızı, tablolarınızı ve diğer belgelerinizi okuyabilir ve düzenleyebilirsiniz. Huawei P30 Pro ile maillerinizi kontrol edebileceğiniz gibi işten artan zamanlarınızda, son çıkan oyunları telefonunuz takılmadan oynayabilirsiniz.

Huawei P30 Pro Fiyatları ürünün modeline ve teknik özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Genellikle dahili hafıza, fiyatı belirleyen en önemli unsurdur. Bu sebepten, Huawei P30 Pro modelleri arasından seçim yaparken kendinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun kapasiteye sahip modeli tercih etmeniz çok önemlidir. Huawei P30 Pro'yu Hepsiburada aracılığıyla hızlıca sepetinize atabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Kaynak: hepsiburada.com

Huawei telefonlarda abd ile anlasmazliktan dolayi android ve uygulama sikintisi var. Uzulebilirsiniz. Huawei alacaksaniz iyi dusunun
biliyorum kendi app marketi var ama zaten benim içeriğimi karşılıyor ekstra bişi lazım olmuyor bana.. ama işte pişman olmaktan tırsıyorum

biliyorum kendi app marketi var ama zaten benim içeriğimi karşılıyor ekstra bişi lazım olmuyor bana.. ama işte pişman olmaktan tırsıyorum
Bende onun icin dedim zaten. Telefonjn ozellikleri muazzam. Ama iste sonradan pisman olmak var. Bir suru para vereceksin sonucta.

Eşim kullanamadı Huawei çok sevdiği halde. Kendisi Samsungla yola devam. Ben Huawei seviyorum
Android de en iyisi bence de samsung ama huawei de kaliteli bi firma. Yillarin teknoloji firmasi. Ama abd ile anlasmazliklari butun isi bozdu. Huawei de kendi isletim sistemini cikartiyor. Harmony os olacak ismi. Ama henuz telefonlara gelmedi sanirim

8plus ile takas bulurum bişi olmaz para vermem ikisi şuan denk kur nedeniyle 😂😂 ios sevdası var bende bırakamıyorum
Ya iphone kullaniciyi cok kisitliyor. Kendi marketi disinda disaridan uygulama indirilmiyor mesela. Arti android de gelistirici cok oldugundan her konuda birsuru alternatif var

yıllardır ios kullanıyoum ama artık başka marka bir telefon almak istiyorum.
acaba bu problem çözüldü mü?
kullananlar tavsiye eder misiniz? ios dan huawei ye geçen var mı aranızda?????
Huawei telefonlarda abd ile anlasmazliktan dolayi android ve uygulama sikintisi var. Uzulebilirsiniz. Huawei alacaksaniz iyi dusunun

X