dış gebelik geçiren ve ameliyat olan ama kasığında halen ağrısı olan!!!!

Geçecek zor günler İnşaAllah az sabır ama sormak istediğin bişi olursa yaz çok benzer durumlar panik atağımız BİLe var o başlı başına bir dert 😞

Canım tam bilmiyorum araştırdıklarım ve okuduklarım kadar bilgim ama özelde yapıyorlardır istedikten sonra en doğru kararı doktor verir mutlaka ben sana yine yazarım adet sonrası kontrolüm var nasipse

Canım tam bilmiyorum araştırdıklarım ve okuduklarım kadar bilgim ama özelde yapıyorlardır istedikten sonra en doğru kararı doktor verir mutlaka ben sana yine yazarım adet sonrası kontrolüm var nasipse
İnşallah güzel haberlerini alırım allah en kısa sürede nasip eder inşallah isteyen herkese nasip olur inşallah 🙏🏻

Cnm merhaba nasılsın nasıl gidiyor süreç benim bazı sıkıntılarım oluştu ameliyattan sonra ilk adet kanamam aşırı şekilde geldi ve parça parça şekilde ikinci adetim de aynı şekilde oldu çocuk düşürür gibi parça düştü kan pırtıları acaba böyle yaşayanlar var mı bugün başka bir doktora gittim kürtaja alalım biyopsi yaparız patolojik mi diye bakarız dedi beni baya korkuttu bu durum 3 cm miyomumda var ne yapacağımı şaşırdım istersen 3. Adetini de bekle bakalım aynımı olacak dedi ameliyat yapılırken kürtaj yapmışlardı zaten o belgeleri de gösterdim ama bişi demedi panik atağım tekrarladı yine umarım sen iyisindir

X