Dış gebelik sonrası tek tüpü alınanlar adet döngünüzde değişiklik oldu mu???

Merhaba çok geçmiş olsun öncellikle 2 Kasım'da bende senin gibi amaliyat oldum sol tupum alındı develi damla damla kanamalarım oldu bu zamana kadar halende devam ediyor 10 gündür yoğun bı şekilde şuan bende ne yapacağımı bilmiyorum şuan ki ilk adetim biliyorum ama bu kadar uzun hiç sürmedi
Bende dış gebelik ameliyatı sonrası ilk adetimi 13 aralıkta oldum 20 gündür hala adetim devam ediyor. Sizin ne durumda şuan. Çok endişeleniyorum.

Herkese merhaba arkadaşlar. Geçmiş olsun Allah yaşatmasın bidaha. Sizlere bir sorum olacak. Ben 17 gün önce dış gebelik ameliyatı oldum kapalı ameliyat zor geçti iç kanamam falan vardı sağ tüpüm alındı .iyi oldum dedim bugün sağ kaşığımda ağrı başları sızı sızı az az bastırınca da hissediyorum ağrıyı. Ağrı yoktu hiç. Normal mi sizde böyle ağrılar oldu mu ara ara. Evham yaptım psikolojik olarak zor atlattım bu süreci

Herkese merhaba arkadaşlar. Geçmiş olsun Allah yaşatmasın bidaha. Sizlere bir sorum olacak. Ben 17 gün önce dış gebelik ameliyatı oldum kapalı ameliyat zor geçti iç kanamam falan vardı sağ tüpüm alındı .iyi oldum dedim bugün sağ kaşığımda ağrı başları sızı sızı az az bastırınca da hissediyorum ağrıyı. Ağrı yoktu hiç. Normal mi sizde böyle ağrılar oldu mu ara ara. Evham yaptım psikolojik olarak zor atlattım bu süreci
Geçmiş olsun. Bende Kasım ayında oldum. Gerçekten zor bir ameliyatti çok agrilarim oldu. 2 aya kadar sızlamalar bıçak sağlaması gibi oluyordu. Şuanda bile haftada 2 3 olur. Zamanla geçecek. Kendini üşütme kalın giyin. Yine hamile kalirsin tek tuple üzülme. Bende bu ay hamile olduğumu düşünüyorum. Bikacgune belli olacak

Geçmiş olsun. Bende Kasım ayında oldum. Gerçekten zor bir ameliyatti çok agrilarim oldu. 2 aya kadar sızlamalar bıçak sağlaması gibi oluyordu. Şuanda bile haftada 2 3 olur. Zamanla geçecek. Kendini üşütme kalın giyin. Yine hamile kalirsin tek tuple üzülme. Bende bu ay hamile olduğumu düşünüyorum. Bikacgune belli olacak
Çok teşekkür ederim cevap için. Sizede geçmiş olsun. Demek ki normal o zaman hala sağ kaşık ağrım var az az ve bastırınca ister istemez insan evham yapıyor . İnşallah güzel haberler alırsınız ❤️

Çok teşekkür ederim cevap için. Sizede geçmiş olsun. Demek ki normal o zaman hala sağ kaşık ağrım var az az ve bastırınca ister istemez insan evham yapıyor . İnşallah güzel haberler alırsınız ❤️
Merhaba..kasık ağrısı normal benim de sol tüpüm alındı kasım ayında..3.cü adetimi olmak üzereyim hala arada bir sızlama oluyor ameliyat yerimde.sanırım bu sızlama olayı geçmeyecek bize hatırlatacak kendini.ister adet öncesi ister sonrası yada üşüttüğümüz zamanlarda.o yüzden hiç evham yapma.birde her bünye farklıdır belki sende tamamen geçer...

Merhaba..kasık ağrısı normal benim de sol tüpüm alındı kasım ayında..3.cü adetimi olmak üzereyim hala arada bir sızlama oluyor ameliyat yerimde.sanırım bu sızlama olayı geçmeyecek bize hatırlatacak kendini.ister adet öncesi ister sonrası yada üşüttüğümüz zamanlarda.o yüzden hiç evham yapma.birde her bünye farklıdır belki sende tamamen geçer...
Merhaba. Gerçekten içim rahatladı daha yeni korktum tekrar bişey mi var acaba diye. Dediğiniz gibi üşütme kaynaklı da olabilir ilk bir hafta dikkat ettim sonra ince giyindim ondan da olabilir.Allah Sizede hayırlı zamanda hayırlı bi evlat versin.

Merhaba..öncelikle kanamalarda lekelenmelerde bu süreçte çok normal.hiç canını sıkma.insan yaşadıkça öğreniyor.tüpüm alındıktan sonra ki ilk adetim 2 gün boyunca azdı bende senin gibi endişenendim sonraki günler eski yoğunluğuna döndü.zaten 5 gün sürerdi yine öyle oldu.ama senin uzun sürerse korkma çünkü her bünyede farklı oluyor bu tür şeyler.ama öyle hiç durmadan devam eden jir kanaman varsa doktorunla görüş tabi ki..bende şimdi 2.adetimi bekliyorum bakalım yine 28 günde mi olacak.içini ferah tut ama seni çok rahatsız ediyorsa dediğim gibi görüş doktorunla en azından muayene olmuş olursun
Cevabınız için teşekkür ederim ama ben halen düzene giremedim 😭 halen kanama şikayetlerim devam etti dış gebelikten sonra apse oluşmuş şuan yoğun antibiyotik tedavisi oluyorum 2 günüm kaldı eğer gecmediyse tekrardan amaliyata alinacagim her dış gebelik aynı olmuyor demekki onu anladim

X