Dişlerimi yaptırdım estetik lamine kaplama

arkadaşlar fiyatlar konusunda gerekli açıklamayı yaptım sanıyorum ama benim yaptırdığım işlemi soruyorsanız bana çok değişik fiyat ve malzemeler sundular benim yaptırdığım işin fiyatı 800 tl ama tabiki malzemeye kaliteye göre değişiyor daha ucuzuda var daha pahalısıda yanı

kesinlikle bi sıkıntı var ısrarla fiyat konusu açılınca inandırıcılığınızı kaybediyosunuz.ben reklam yaptığınızı düşünüyorum.konuşmalarınızda doğallık yok.kimsede inanmasın bence.bi yakınınzdan tanıdıgınızdan duymadıkça inanmamak lazım bu forumlara

yav bende konuştum az önce doktorumla bir diş için 200 dedi çokmu azmı bilemedim..:26: tekrar arayıp öğrendim yapılacak kaplama porselenmiş ..

Son düzenleme:
Arkadaşlar biliyorum biraz uzak kaldım forumdan ama asla yaptırma sakın yaptırma vb yorumları görünce şoke oldum.
Ben hala sorunsuz kullanıyorum dişlerimi.Lütfen instagramdan benim hesabımı takip edin,orada göreceksiniz fotoğraflarımı atolyeceren kullanıcı adım.İyi ki yaptırmışım diyorum eski haline bakınca.kökü kendi dişiniz sonuçta sadece üzerine yapışıyor ve diş etine hiçbir zarar vermiyor.

kızlar konu eskilerde kalmış biraz canlandıralım istiyorummm:KK31:

benmde ön iki dişim çarpık ve 3 ay sonra düğüünm var rahatça gülmek istedğim ve zamanım olmadığı için ortodonti yerine bu yola yöneldim. çarpık dişlerini yaptran var mı aranızda??
memnun olan/olmayan lütfen yorumlarınızı paylaşır mısınız?

Evet arkadaşlar bende yaptırmak istiyorum ankarada konya da yaptıran var mi maliyeti ne kadar memnun musunuz ben ankara da ve konya da pek çok yeri aradım tek dişe 1.700 1.500 diyorlar daha uyguna yaptıran yok mu umutlarim tükeniyor

Evet arkadaşlar bende yaptırmak istiyorum ankarada konya da yaptıran var mi maliyeti ne kadar memnun musunuz ben ankara da ve konya da pek çok yeri aradım tek dişe 1.700 1.500 diyorlar daha uyguna yaptıran yok mu umutlarim tükeniyor
offff 1700 mü ben 1000 civarı diye biliyordum tabi dolar ve euro sağolsun yükselince fiyatlarda artmıştır tabi :KK43: yarın dişçiye gideceğim bende bakalım ne diyecek

Dr. Cem erdoğanın çok iyi bir diş hekimi olduğunu duydum arştırırken bu yazıya denk geldim instagram hesabına baktım bergüzer korelinde dişlerini cem erdoğan yapmış.. Ona diş estetiği olanlar var mı gozzyy nickli arkadaş olmuş ve çok doğal olduğunu memnun kaldığını okudum. Başka diş estetiği yaptıran var mı cem erdoğana

güncel..
bende izmir ya da istanbul da doktor araştırıyorum
memnun kalanlar doktor ismi paylaşabilir mi??

Bende yarin ankarada özge asmacik a gidecem bonding icin videoda fotograflarda belli oluyor ön kameradan sanki cenemde bir yamukluk var geceleri de dislerim birbirne carpiyor biraz asinma falan oldu. Discilerden artik korkuyorum ama cok methettiler. Mutlaka oncesi sonrasi fotograf isteyecem burda isteyenlerle paylasacam umarim istedigim gibi olur dualarinizi bekliyorum

Lamine değilde kompozit lamine diğer ismi bonding galiba daha uygun fiyatı onu yaptırdım bende isteyen konu açtım bakabilir

Evet öncelikle dişlerimi küçülttü daha sonra geçiçi bir diş kalıbı yerleştirdi yerleştirdiği kalıpta dişlerimin işlem gördüğünü kimse anlamadı bile daha sonra 1 hafta kadar dişlerimin hazırlanmasını bekledim dişlerim yine aynı yerde labaratuarda zeynep hanım hazırladı. Bu arada doktorum cem erdoğan daha sonra beni 7 inci 8 gun cagırdılar. Dişleriniz hazır diye gittim diş rengini hazırlığını herşeyini yaptılar. Bilmiyorum ki daha ne anlatabilirim sorularınız olursa sorabilirsiniz.

bu arada kesinlikle ağrı sızı hiç bir şey hissetmedim ağrınız sızınız kesinlikle olmuyor bana güvenin sonrasında mutlu dişler kaydirigubbakcemile2
Harika gözüküyor darısı başımıza:)

Bende yarin ankarada özge asmacik a gidecem bonding icin videoda fotograflarda belli oluyor ön kameradan sanki cenemde bir yamukluk var geceleri de dislerim birbirne carpiyor biraz asinma falan oldu. Discilerden artik korkuyorum ama cok methettiler. Mutlaka oncesi sonrasi fotograf isteyecem burda isteyenlerle paylasacam umarim istedigim gibi olur dualarinizi bekliyorum
Yaptırdınız mı? Memnun kaldınız mı?

X