Dişlerimi yaptırdım estetik lamine kaplama

Sevginingucu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2010
175
0
forumdan bir kaç arkadaşım ısrarla resimlerimi koymamı istediler özel mesajdanda bana ulaşanlar oldu vallaha ben çok memnunum dişlerimin şu anki görüntüsünden önceki dişlerimde çarpıklıklar çok fazlaydı gülerken bile ağzımı kapatarak gülüyordum allaha şükür şu anda son derece iyi kendime güvenim geldi en başta artık gülerken ağzıma kapatmıyorum :)))) opuyorumnanaktan öncesi sonrası resimlerime koydum

BvOnrv.jpg

ZM56ZZ.jpg

o0d5jk.jpg

resimlerim silinmiş arkadaşlar dişlerimin ilk hali duruyor ama yaptırdıktan sonraki halim silinmiş.. disestetik.com sitesine koymuşlar ben ordan alamadım biri alıp konuya tekrardan eklerse resimleri sevinirim...

Son düzenleme:
süper olmuş dişleriniz ...ne kadar fark ettiriyor dişler gerçekten...
ben de laminate yaptırdım çok ama çok memnunum....bazıları da porselen olmak zorunda kaldı...

süper olmuş dişleriniz ...ne kadar fark ettiriyor dişler gerçekten...
ben de laminate yaptırdım çok ama çok memnunum....bazıları da porselen olmak zorunda kaldı...

Çok teşekkür ederim canım ben sadece üst dişlerimi yaptırdım laminate bende inanılmaz memnunum şükürler olsun çok korkuyordum istediğim gibi olmuyacak diye ama istediğimden çok daha güzel oldular

çok güzel olmuş geçmiş olsun
kaç günde yaptırdın? birde yapım aşamasında işe falan gitmek sorun olurmu acaba en son sorumda ne kadara yaptırdın çok saol şimdiden en kısa sürede bende yaptırcammmm

çok güzel olmuş geçmiş olsun
kaç günde yaptırdın? birde yapım aşamasında işe falan gitmek sorun olurmu acaba en son sorumda ne kadara yaptırdın çok saol şimdiden en kısa sürede bende yaptırcammmm

benim 1 hafta 10 gün kadar sürdü canım işe gitmemde hiç sorun olmadı ama doktor çok önemli tabiki burda fiyat olarakta değişiyor yapılacak olan işleme göre ben üst dişlerimi yaptırdım

benim 1 hafta 10 gün kadar sürdü canım işe gitmemde hiç sorun olmadı ama doktor çok önemli tabiki burda fiyat olarakta değişiyor yapılacak olan işleme göre ben üst dişlerimi yaptırdım

once dişlerını kuçulttu mu..sonra mı kapladı...çok gusel yapmıs..pahalı bır ışlem mi..

once dişlerını kuçulttu mu..sonra mı kapladı...çok gusel yapmıs..pahalı bır ışlem mi..

Evet öncelikle dişlerimi küçülttü daha sonra geçiçi bir diş kalıbı yerleştirdi yerleştirdiği kalıpta dişlerimin işlem gördüğünü kimse anlamadı bile daha sonra 1 hafta kadar dişlerimin hazırlanmasını bekledim dişlerim yine aynı yerde labaratuarda zeynep hanım hazırladı. Bu arada doktorum cem erdoğan daha sonra beni 7 inci 8 gun cagırdılar. Dişleriniz hazır diye gittim diş rengini hazırlığını herşeyini yaptılar. Bilmiyorum ki daha ne anlatabilirim sorularınız olursa sorabilirsiniz.

bu arada kesinlikle ağrı sızı hiç bir şey hissetmedim ağrınız sızınız kesinlikle olmuyor bana güvenin sonrasında mutlu dişler kaydirigubbakcemile2

canım gayet güzel olmuş bende bekliyorum bakalım benimde nasıl olucak sanırım bu çarşamba biter benimkisi de..doktorun ne dedi sana sert cisimleri ısırabiliomusun mesela rahatlıkla tost vb şeyler yenebilirmi bu dişlerle ve bi soru daha senin laminaların arkasında çıkıntı var mı yoksa komplemi kaplandı

canım gayet güzel olmuş bende bekliyorum bakalım benimde nasıl olucak sanırım bu çarşamba biter benimkisi de..doktorun ne dedi sana sert cisimleri ısırabiliomusun mesela rahatlıkla tost vb şeyler yenebilirmi bu dişlerle ve bi soru daha senin laminaların arkasında çıkıntı var mı yoksa komplemi kaplandı

Çok teşekkür ederim canım sağol inşallah seninkilerde çok güzel olur yok çıkıntı yok komple oldu vallaha yanlış bir bilgi vermek istemiyorum ama ben elma ısırabılıyorum rahatlıla ıyıyorum yanı hiç bir sorun yok dün dürüm yedim mesela ama zannetmiyorum ole bisey olsun ya tabı ceviz fındık kırmadıkça zaten bunu ben kendi gerçek dişlerimde de yapmıyordum kı onun dısında her şey çok doğal zaten küçültmede çok az yapıldı ustune kaplandı... gayet sağlıklı şu anda

yeni resmini ben de göremiyorum konu da yeni silmediniz inşallah benim merak ettiğim konu maliyeti..Ne kadar tuttu toplamda

Çok güzel olmuş gerçekten.Benim dişlerim de çook sorunlu off:KK43: şekilleir bozuk arka dişlerim çürüdü çektirmem lazım yerie yeni diş yaptırıcam filan fıstık 10bin lirayı bulur sanırım...

çok güzel olmuş güle güle kullan kendi dişlerimi gördüm sandım bi an yapılmış hali çok benziyo benimkine ben bugün bide ortodontiste gittim tel taktırmak için ama gerek olmadığını söyledi kararsız kaldım bende yaptırıp yaptırmamak konusunda

Güzel olmuş, bende bu yöntemi araştırıyorum. Benim dişlerimde renk değişikliği var, birazda eğik büğükler. Fiyat olarak ne kadara yaptırdınız peki?

X