Diyarbakırda İyi bir Kadın Doğum Doktoru arıyorum !!

Kızlar ali emre tahaoğlu vezelal. Savaş coşkun aradındayım tedavi için.pko var bende 🥺

Neval hanım özel yer açmış.800 tm muyane.ben hastane tercih ederim.özel Sigortam var zaten ücretsiz

Bide yunus çavuş var.o nadıl acaba

Tüp Bebek doktorları en ufak bir şeyde tüp bebeğe yönlendiriyorlar. O yüzden o doktorlar son çare olmalı. Ahmet yalınkaya memorialda değildi diye biliyorum. Kendi muayenesi vardı. Gerçi yıllar önce gitmiştim. İyi bir doktordur. Gamze hanım ilgilidir. Zelal hanım da Aydın bey gibi direkt konuşuyor. Moral bozabilir. Genesiste Pınar hanım ilgilidir ama yoğundu diye hatırlıyorum.

Şimdi Nafi Sakarın yanından çıktım . Çok güler yüzlü ve çok ilgiliydi zaten cerrahisi de iyimiş . Bundan sonra Nafi beyden devam

Tüp Bebek doktorları en ufak bir şeyde tüp bebeğe yönlendiriyorlar. O yüzden o doktorlar son çare olmalı. Ahmet yalınkaya memorialda değildi diye biliyorum. Kendi muayenesi vardı. Gerçi yıllar önce gitmiştim. İyi bir doktordur. Gamze hanım ilgilidir. Zelal hanım da Aydın bey gibi direkt konuşuyor. Moral bozabilir. Genesiste Pınar hanım ilgilidir ama yoğundu diye hatırlıyorum.
Zelalin özel sigorta ile anlaşması yokmuş ali emre yi çok. Merak ediyorum aşırı ilgili diyorlar da

X