Diyarbakırda İyi bir Kadın Doğum Doktoru arıyorum !!

Zelalin özel sigorta ile anlaşması yokmuş ali emre yi çok. Merak ediyorum aşırı ilgili diyorlar da
Hiç gitmedim ama randevu alın isterseniz. Memnun kaldığınız doktorla devam edersiniz. Hayırlı olsun bu arada. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.🙏

Hiç gitmedim ama randevu alın isterseniz. Memnun kaldığınız doktorla devam edersiniz. Hayırlı olsun bu arada. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.🙏
Teşekkür ederim sizinkine bi gideyim normal doğum destekliyor mu peki

Ultrason resmini bana at bizim bi akraba var direkt söylüyor canım 😂😂😁sana söyleywm
Ayyyy nasıl sevinirim yaaaaa lütfen gösterin 😍🙈🙈🙈 Özelden video bile atabilirim 😂😂😂

Eklentiler

• 228C91FF-CA8E-4F01-BC29-66B61963B534.jpeg
    228C91FF-CA8E-4F01-BC29-66B61963B534.jpeg
    79 KB · Görüntüleme: 66
  • 1DC72CA9-682D-4510-801F-E59F2C1AC980.jpeg
    1DC72CA9-682D-4510-801F-E59F2C1AC980.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 66
Merhabalar , 4 haftalık gebeyim Diyarbakırda iyi bir kadın doğum doktoru arıyorum . Gebelik planladığım için Anadolu Sigortadan Tamamlayıcı sağlık sigortası da yaptırmıştım . Araştırdığım zaman memorial hastanesinde Dr. aydın ılgın , Dr. Burhan Özel ve Dr uğur değer ve de Dr Neval hanımı tavsiye ettiler ancak ben lupus hastasıyım ve riskli gebelik kategorisindeyim . Bu konuda bilgisi olanlar paylaşımda bulunursa çok çok mutlu olurum 🌸
Merhaba kimle devam ediyorsunuz acabs

Merhaba Memorial de Dr Nafi bey e ve Genesis de Beşire hanım var . İkisi de çok iyi ve çok iyi anlaştım
Bende memorial ali emreye 3 sefer gitmiştim memnun kaldım gibi.Nafi beyi çok duydum.Bumla anlaşamazsak ona giderim

Merhaba Memorial de Dr Nafi bey e ve Genesis de Beşire hanım var . İkisi de çok iyi ve çok iyi anlaştım
merhaba, memorialde daha önce bi sebepten burhan beye gitmiştim iyiydi ama nedense gebelik takibi ve doğum için hiç düşünmedim, ama iyi bi doktordu. şuan 21.haftadayım halen karar veremedim ilk öğrendiğimde nafi bey e gitmiştim işten çıkıp ilk onda randevu bulduğum için şimdiye kadar da neval hoca takip etti, çok iyi ama çok pahalı 1350tl muayene ücreti. doğum sanırım 16bin tl. şimdi kendime uygun bi doktor arayışına girdim. ne yapacağım bilmiyorum

merhaba, memorialde daha önce bi sebepten burhan beye gitmiştim iyiydi ama nedense gebelik takibi ve doğum için hiç düşünmedim, ama iyi bi doktordu. şuan 21.haftadayım halen karar veremedim ilk öğrendiğimde nafi bey e gitmiştim işten çıkıp ilk onda randevu bulduğum için şimdiye kadar da neval hoca takip etti, çok iyi ama çok pahalı 1350tl muayene ücreti. doğum sanırım 16bin tl. şimdi kendime uygun bi doktor arayışına girdim. ne yapacağım bilmiyorum
Ben sigortaya yaptığım için hiç ücret vermiyorum . Normal şartlar olsaydı bende gidemezdim doğruya doğru maalesef

X