Diyete basliyoruz bayanlar 70 den 50 ye dusmek icin varim, ya siz???

neyseki aksam sadece 1 elma tukettim bir de kirazli form cayi ictim, bundan sonrada birsey yemem artik

sut yerine tuketigin baska faydali birsey vardir mutlaka canim benim. illaki sut icmek zorunda degilsin tabiki, ben sadece sevdigim icin iciyorum:KK66:
haklısında bilmiyorum ya çok kilo aldım birden ciddi bişeyler yapmam lazım bilmiyorum spor falanda lazım vaktim yok plates yapim dedim tam düzgün bir video bulamadım yapmak için :KK43:

haklısında bilmiyorum ya çok kilo aldım birden ciddi bişeyler yapmam lazım bilmiyorum spor falanda lazım vaktim yok plates yapim dedim tam düzgün bir video bulamadım yapmak için :KK43:

bende pek sporcu degilim (daha dogrusu eringenligimden), yaz tatilinde bir ara pilates yapmistim, sonra biraktim. simdi sadece firsat buldugumda mekik cekiyorum. koltugun ucuna cikip iniyorum (maksat birseyler yapayim genede)

Canim birde birseverinde soyle birsey okumustum; sabahlari kalori yakimi daha fazla oldugu icin kalvaltida istedigni tukete biliyorsun, fakat oglen ve aksamlari dikkat etmelisin.
Bende bir ara 10 kilo verdigimde boyle yapmistim, mesela annem aksam yemegine bir yemek pisirdi, ya da tatli yapti, bende aksam degil bazen canim istediginde sadece sabahlari kalvaltida tuketiyordum (abartmadan tabikide).
Tabikide sen kendi vucudunu daha iyi bilirsin canim, sen ne yersen sana ne faydali olabilicegini:KK66:

bende pek sporcu degilim (daha dogrusu eringenligimden), yaz tatilinde bir ara pilates yapmistim, sonra biraktim. simdi sadece firsat buldugumda mekik cekiyorum. koltugun ucuna cikip iniyorum (maksat birseyler yapayim genede)

Canim birde birseverinde soyle birsey okumustum; sabahlari kalori yakimi daha fazla oldugu icin kalvaltida istedigni tukete biliyorsun, fakat oglen ve aksamlari dikkat etmelisin.
Bende bir ara 10 kilo verdigimde boyle yapmistim, mesela annem aksam yemegine bir yemek pisirdi, ya da tatli yapti, bende aksam degil bazen canim istediginde sadece sabahlari kalvaltida tuketiyordum (abartmadan tabikide).
Tabikide sen kendi vucudunu daha iyi bilirsin canim, sen ne yersen sana ne faydali olabilicegini:KK66:
doğru o zaman sadece porsiyonu küçülterek başlim ben bakalım ne kadar
fark etcek :)

kizlar cok uzgunum ama bugun batirdim, ama batirmamak elde degilde, cunku yasgunu kutlamasi vardi, ve haftaya bugunu gene var.
Yarin soz veriyorum yine iyi beslenicem insallah (taki gelecek cumartesiye kadar:)

Birde sabah icimden geldi tartiya bir ciktim 55,5 olmusum :)) sevinmeye basladim, ama iste aksami kotu ettik, ama neyse bu haftayi duzelticem kararliyim!
Sizde nasil gidiyor kizlar???

doğru o zaman sadece porsiyonu küçülterek başlim ben bakalım ne kadar
fark etcek :)

Porsiyon kucultmek gercekten cok fayda ediyor. Ben iste bundan once (yaklasik 3ay once) basladigimda porsiyonumu kucultum, bildigin kalvalti tabagini kulandim her ogunde, ve gercekten cok fayda etti (ister istemez yemeyi koyunca cok gozukuyor insanin gozune) Tavsiye ederim canim:KK66:

günaydın hanımlar haftasonu giremedim nete biraz abarrtım bende malesef :KK43: ama neyseki ona rağmen şuan 58.6yım :)) c.tesi 58.5 çıkmıştım iki gün boyunca tatlı ve ekmeği biraz fazla kaçırdım yalnız spor yaparak dengeyi kurdum bu hafta daha dikkatli olmam lazım sizede tavsiyem ne kadar çok hareket o kadar çok kalori yakarsınız abartsanız bile pes etmeyin en azından yediklerini yakmış olursunuz bu sefer kendimizi bırakmıyoruz hanımlar vereceğiz bu kiloları inşallah :) (bu arada 59 kiloyla başladım diyete)

Son düzenleme:
kızlar bende aranıza katılıyorum 27 yaşında 1.67 boyum 73 kiloyum acilen kilo vermem lazım ama hayatımda ki eksik hareketsizlik ve tatlı nasıl verecem bilmiyorum beş yıdır evliyim ve busene birden ipin ucunu kaçırdım ama banada yardımcı olun lütfen

günaydın hanımlar haftasonu giremedim nete biraz abarrtım bende malesef :KK43: ama neyseki ona rağmen şuan 58.6yım :)) c.tesi 58.5 çıkmıştım iki gün boyunca tatlı ve ekmeği biraz fazla kaçırdım yalnız spor yaparak dengeyi kurdum bu hafta daha dikkatli olmam lazım sizede tavsiyem ne kadar çok hareket o kadar çok kalori yakarsınız abartsanız bile pes etmeyin en azından yediklerini yakmış olursunuz bu sefer kendimizi bırakmıyoruz hanımlar vereceğiz bu kiloları inşallah :) (bu arada 59 kiloyla başladım diyete)

malesef bende batirdim. Sanki yiyecekleri onumden/benden alacaklarmis gibi yedim hep:KK43:( Halbuki hic kimsenin oyle birsey yaptigi yok. Bunu kafamdan bir cikarabilsem.
Bugun tekrardan baslicam, Rabbim bizlere kolaylik versin.
Ama dun gene bir haber aldim, onumuzdeki cumartesi gunu bir yasgunu daha var demistim, fakat onumusdeki persembe gunu de varmis. Ben napicam hic bilmiyorum, sanki herkes kilo al diye ugrasiyormus gibi:KK43:( Her severinde tamam bu haftayi guzel yapicam diyorum, gene bir yerden engel cikiyor. Allah'tan hayirlisi. Genede pes etmek yok!!!!

kızlar bende aranıza katılıyorum 27 yaşında 1.67 boyum 73 kiloyum acilen kilo vermem lazım ama hayatımda ki eksik hareketsizlik ve tatlı nasıl verecem bilmiyorum beş yıdır evliyim ve busene birden ipin ucunu kaçırdım ama banada yardımcı olun lütfen

ablacim hosgeldin aramiza:KK66: Insallah diledigin kiloya kavusursun

malesef bende batirdim. Sanki yiyecekleri onumden/benden alacaklarmis gibi yedim hep:KK43:( Halbuki hic kimsenin oyle birsey yaptigi yok. Bunu kafamdan bir cikarabilsem.
Bugun tekrardan baslicam, Rabbim bizlere kolaylik versin.
Ama dun gene bir haber aldim, onumuzdeki cumartesi gunu bir yasgunu daha var demistim, fakat onumusdeki persembe gunu de varmis. Ben napicam hic bilmiyorum, sanki herkes kilo al diye ugrasiyormus gibi:KK43:( Her severinde tamam bu haftayi guzel yapicam diyorum, gene bir yerden engel cikiyor. Allah'tan hayirlisi. Genede pes etmek yok!!!!

üzülme cnm pes etmek yok arada batırsakta diyete ve spora devam bende doğru dürüst diyet yapamıyorum illa kaçamak oluyo önemli olan gece mümkün olduğunca çok az yemek ve saat 7den sonra bişey yememek sporda şart tabi sporsuz diyet hiç işe yaramıyor boşuna aç durmuş oluyor insan bunu anladım..

üzülme cnm pes etmek yok arada batırsakta diyete ve spora devam bende doğru dürüst diyet yapamıyorum illa kaçamak oluyo önemli olan gece mümkün olduğunca çok az yemek ve saat 7den sonra bişey yememek sporda şart tabi sporsuz diyet hiç işe yaramıyor boşuna aç durmuş oluyor insan bunu anladım..

cok dogru soyluyorsun canim. bugun mesela fazladan bir tabak daha yemek yedim:KK43: ama artik birsey yemicem, birazdan sadece bir form cayi biraz da hareket ederim.

teşekkürler canımcım ama nasıl verecem bilmiyorum neler yapıyorsunuz paylaşalım

ben mesela bugun ac karnina ilk once limonlu, zencefilli, zerdecalli kurumu ictim, ardindan ilik 2 su bardagi su.
simdide 6.20 de kalvaltimi yapiyorum: 1 kase misirgevregi+sut

Birazdan okulda olacagim icin daha ne yicemi bilmiyorum okulda (saat 15.30 kadar okuldayim) ama genede de kantinden hic birsey almiyorum, kararliyim!

aksam da Allah kerim, henuz belirlemis degilim. Aslinda 1 tabak guzel bir salata iyi olur, ama nedense eve dondugumde bu fikir birden yok oluyor.

günaydın hanımlar bende bu sabah bir bardak ılık su içtim sonra domates salatalık peynir zeytin bir dilim kepek ekmeği yedim bir bardak sallama çay içtim ve işe geldim tartılma fırsatım olmadı ama hala pek giden bişey yok. dün akşam yemeği erken yedim saat 17:15 gibi sonrasında birşey yemedim sadece birkaçtane üzüm yedim üzerinede yarım kase yoğurt yedim o kadar hareket edemedim malesef hareket olmadanda kilo gitmiyor :KK43:

yeniden araniza katilabilirmiyim arkadaslar sinavlar ramazan türkiye git gel derken..okul yenden acildi yeni yeni duruldum...gurupda zayiflamak daha kolay motive oluyor insan :) biraz kilo verdim tatilde:KK1: suan 68,1 bu sabah dartilmistim....boyum 1.61/1.62 tam bilmiyorum...4 kasimdan beri yedigime ictigime dikkat ediyorum sporu bugün itibari her gün yapmaya caliscam..ins hep birlikte hedef kilo hedef ölcülerimize ulasiriz :21::KK16:

yeniden araniza katilabilirmiyim arkadaslar sinavlar ramazan türkiye git gel derken..okul yenden acildi yeni yeni duruldum...gurupda zayiflamak daha kolay motive oluyor insan :) biraz kilo verdim tatilde:KK1: suan 68,1 bu sabah dartilmistim....boyum 1.61/1.62 tam bilmiyorum...4 kasimdan beri yedigime ictigime dikkat ediyorum sporu bugün itibari her gün yapmaya caliscam..ins hep birlikte hedef kilo hedef ölcülerimize ulasiriz :21::KK16:

Canim hosgeldin, masallah tatilde verebilmisin:KK9:Insallah devamida gelir (hepimiz icin insallah)

Canim hosgeldin, masallah tatilde verebilmisin:KK9:Insallah devamida gelir (hepimiz icin insallah)

hosbuldum :KK16: ya bir dartilma günü gibi birsey varmi ne biliyim cuma yada pazartesi herkez kilosunu yaziyormu ? Birde ne yediniz ne ictiniz sporunuzu paylasiyormusunuz ? Dr. Ayca Kaya tavsiyesi ben defter tutmaya calisiyorum...motivasyonum sabah cok düsüktü nedense....sonra bir arkadasim kiz sen kilomu verdin zayiflamissin demesi :KK52: inanin o kadar cok motive oluyorsunuz baskasinin iltifatindan :KK52::nazar: :21:

hoşgeldin cnm hadi hayırlısı :)

X