Diyeti Sürdürme ve Motivasyon

2 ayımı tamamladıktan sonra yiyeyim o zaman . Şimdi listeye uymak zorundayım. Listede de pek heyecanla beklediğim bir şey yok ama 😕
Listeyi yeniledi mi diyetisyeniniz?
Haftada birden fazla tüketmemek gerekiyormuş. Bir de yiyeceksen 3-4 tane ye dedi arkadasım. Tabi bugünkü pogacadan da ötürü 2yi geçmeyecegim

Listeyi yeniledi mi diyetisyeniniz?
Haftada birden fazla tüketmemek gerekiyormuş. Bir de yiyeceksen 3-4 tane ye dedi arkadasım. Tabi bugünkü pogacadan da ötürü 2yi geçmeyecegim
Evet yeniledi, 2 ay boyunca her hafta yenilenecek. Çok büyük değişiklikler yok , birkaç menüyü değiştirdi. Et, tavuk , balık sabit yine. Kahvaltı da aynı. Valla çok acıkıyorum ben. Ama diyetisyenim eğer çok acıkıyorsan vücudun yap yakıyor demek bu dedi. Umarım beni kandırmamıştır:)

Evet yeniledi, 2 ay boyunca her hafta yenilenecek. Çok büyük değişiklikler yok , birkaç menüyü değiştirdi. Et, tavuk , balık sabit yine. Kahvaltı da aynı. Valla çok acıkıyorum ben. Ama diyetisyenim eğer çok acıkıyorsan vücudun yap yakıyor demek bu dedi. Umarım beni kandırmamıştır:)
Ben de cok acikiyorum ama hayırlısı 😂 ilk kez duydum bunu. İnşallah öyledir 😄

• Beğen
Reactions: rvl
IMG_20240507_215156.jpg

Kuzenim bugün bu uygulamayı tavsiye etti. Yediklerini burdan takip et dedi.

• Beğen
Reactions: rvl
Bugün pilatese gittim. Kahvaltı edemediğim için protein barla geçiştirdim. Akşam da salata ve sade et yedim ve ayran içtim. Akşam yemeğinden sonra şekersiz, hurmalı puding yedim. Bir de Dukan birasına devam...

Bugün pilatese gittim. Kahvaltı edemediğim için protein barla geçiştirdim. Akşam da salata ve sade et yedim ve ayran içtim. Akşam yemeğinden sonra şekersiz, hurmalı puding yedim. Bir de Dukan birasına devam...
Maden suyunu çok içerdik ailece. Almaz olduk. Eşime diyeyim ama yeşil çayı okulda unuttum 😅 yarı alıp başlayayım Dukan birasına 😊

Bu uygulamayı ben de bir ara kullanıyordum, takip için iyi oluyor ama unutuyorum girmeyi diye bıraktım.
Su an için hevesle başladım bakalım ☺️

Dün akşam kızım rahatsızlandı. Bugün hastaneye gittiğimiz için erkenden kahvaltı yaptım. 1 dilim ekmekle 1,5 tereyağda pişmiş yumurta ve domates salatalık yedim. Az önce 30 dakikalık egzersizimi bitirdim. Üçüncü gündeyim ve spor challenge'ım iyi gidiyor. 20 dakikanin altına düşmemeyi planlıyorum. Ama o kadar hamlamışım ki bacak kaslarım özellikle çok kötü halde 🥺

Dün akşam kızım rahatsızlandı. Bugün hastaneye gittiğimiz için erkenden kahvaltı yaptım. 1 dilim ekmekle 1,5 tereyağda pişmiş yumurta ve domates salatalık yedim. Az önce 30 dakikalık egzersizimi bitirdim. Üçüncü gündeyim ve spor challenge'ım iyi gidiyor. 20 dakikanin altına düşmemeyi planlıyorum. Ama o kadar hamlamışım ki bacak kaslarım özellikle çok kötü halde 🥺
Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun hocam, hamlama durumu ilk 4 gün bende de fena halde vardı. Yataktan kalkınca zor yürüyordum. Sonra geçiyor hemen

Selamlar

Dengeli ilerliyorum
Gün içerisinde 8bin adım atıyor egzersiz yapıyorum
Kaçamak yapmadım hiç
Adet dönemim yaklaştı göbekte şişkinlik var ama şükür iyiyim iradeli ilerliyorum

Geçmiş olsun hocam, hamlama durumu ilk 4 gün bende de fena halde vardı. Yataktan kalkınca zor yürüyordum. Sonra geçiyor hemen
Sağolun hocam. Hamlama vardi bir de spor sonrası habi grip olacağı zaman insan bir halsizlik hisseder ya. O hale geliyordum hocam. İşin kötü tarafı bugün de hastalik başlangıcı yaşıyorum🥺

Dün egzersiz yapmadım. Kahvaltı yemedim, latte içtim. Öğlen geçen günden kalan bezelyeden üç kaşık yedim. Akşam et yanında pilav ve humus yedim. Bir de maalesef dondurma yedim. Kalori olarak kötü değil ama istediğim kadar düzenli ve disiplinli gidemiyorum.

Bugün 30 dk eliptik ve pilates yaptım. Kahvaltıda protein tozuyla meyveli ve badem sütlü smoothie içtim. Öğlen sütlü kahve içtim ve bir elma yedim. Akşam da et yanında pilav ve yoğurt yedim. Sonra da bir şeyler izlerken biraz çekirdek yedim :KK43:

X