Diyetisyen Önerilerimiz...

ayyyynenennnn 12 nisanda nişanım var ama bende 3 yıl önce 58 kg idim,şimdi 80...hiçbir gömleğin önü kapanmıyor göğüs 75 den 90 a çıktı :roflol:

38 bedenden 44 e doğru ilerliyorum...nisanda nasıl bir elbisenin içine giricem bilmiyorum :KK43:

hemen koş emine sezen i bul ! seni fıstık gibi yapar.muhteşem bir kadındır .spor bile yapmadan kısa sürede istediğin kioya inersin.

diyetisyen falan aramayın boşuna gidin bir kitapçıya dukan diyeti diye bir kitap var onu alın güzelce okuyun 2 ayda sporsuz kaçamak falan derken 8600 gr verdim çevremde bu kilonun çok üstünde verenler oldu 4 tane diyetisyene gidip istedigine ulaşamayan ben çok mutluyum artık birdaha diyetisyenmi tövbe

buradan konuyla ilgili bilgi edinebilirsiniz diyeti uygulayanlar toplandık
http://www.kadinlarkulubu.com/guncel-diyet-haberleri/384581-dukan-diyeti-213.html

Çok teşekkür ederim, size de kolaylıklar diliyorum. Ama anlattıklarınıza göre bir sorun var. Mutlaka ters giden bir şey olmalı. Tiroid bezleriniz nasıl çalışıyor? Şu an 96 kiloysanız ve kilolar ağırlıklı olarak karında, özellikle üst kısımda toplanıyorsa insülin direnciniz olmaması imkansız gibi bir şey. Diyet yapıyorsanız ve kilo veremiyorsanız mutlaka buna engel olan bir şey olmalı. Ben de hayatım boyunca çok yemek yiyen bir insan olmadım. Şaka gibi ama gerçek. :) Hatta kızımın babasıyla flört ettiğimiz dönemde (benim hayatımın en kilolu dönemi o dönem ve sonraki 5 yıldır; yani hayatımın son 7 yılı diyebilirim.) ona bunu söylerdim. Zaten kilolu hanımları beğendiği için kilo almamla vermemle pek ilgilenmezdi ama evlendiğimizde bana, "İlke haklıymışsın, şimdi nerdeyse 7/24 yanındayım ve gerçekten bir şey yemiyorsun." demişti. Elbette yemeyi sevmeyen bir insan değilim bilakis çok da severim ama hayatımın hiçbir döneminde aşırı abartmışlığım yoktur, hatta tuhaf ama, normalde insanların sofraya oturduklarında yedikleri kadar yiyemem bile. İşte bazı insanlar hastalıklar açısından şanssız oluyorlar. Herkesin başına gelebilecek şeyler bunlar, genetik yatkınlık varsa durum daha da fena. Ama sabırla, inatla, doğru çizgide ilerleyerek aşılamayacak problem yok. Son bir yıl içinde sağlık durumumda mucizevi değişmeler oldu, ben bunu istikrarla ve sabırla, doğru insanlarla doğru yolda gitmeme bağlıyorum. Umarım yolun geri kalan yarısını da hiçbir sorun yaşamadan tamamlarım. :)
Siz de bence tahlillerinizi yeniden ve başka bir yerde yaptırın. Şeker, tiroid, hepsi bakılsın. Bazal metabolizma hızınızı da ölçtürün, bakalım günde kaç kalori yakabiliyor vücudunuz... Gerçekten kafaya taktığınızda kilo probleminizin üstesinden gelebileceğinize eminim. Ben kendimi metabolik sendrom denen illetin pençelerinden kurtarabildim, eminim bunu herkes yeterince istediğinde ve kendisine inandığında yapabilir. :)

merhabalar flamenca ben de de gizli şeker var pr.dr Zeynep oşar siva diyet listesi ile birlikte diyet kontrolü de yapıyor mu? bu amaçla gidilebilir mi ona sadece ve özel muayehanesine mi gitmiştin? ne kadar sıklıkla gidiyordun?

bursa da gülcan karpuza giden yokmuuuu..................

filo ben ruhan hanımla çok güzel kilo verdim.61.2 yle başladım 3 ay içinde 53 kg a sağlıklı bir şekilde indim, yağdan vererek. bu benim rüyamda göremeyeceğim bir şeydi çünkü üç beş kilo verip bir süre sonra yeniden alıyordum. çok güzel motive ediyor, altı öğün yiyerek fazla kilolarımı verdim. bursa da yaşayanlar için bence bir şans..

Arkadaşlar, ben 18 yaşından beri bir sürü diyetisyene gittim. İçlerinde çok ünlü olanlar da vardı, hepsinde kilo verdim ama diyeti bırakınca eski alışkanlıklarıma döndüğüm için hepsini geri aldım. Yıllar önce Murat Topoğluna akapunktura da gittim, o dönem çok modaydı, kendisi benden ne kan tahlili ne de başka bir test istedi, direk kulağıma iğneleri takıp 1 hafta salata-yoğurt yiyeceksin dedi. Şimdiki tarzını bilmiyorum ama.
Bir arkadaşım Banu Kazanç a gidiyor, sert ve otoriter bir diyetisyenmiş, oldukça başarılı diyorlar, ona gitmeyi düşündüm ama 3 ay için 1600 TL istiyor. Fiyatı fazla bulduğum için şu an Beşiktaştaki Ota Güzellik Merkezine gidiyorum, taksit fln da yapıyorlar,tavsiye ederim...
aynen ya bende akupunktur gittim test falan istemedi,direk taktı iğneleri 1. hafta salata-yoğurt.Sonra başka doktor gördü dediki senin yaşındakiler için bu diyet çok ağır yapma dedi.Bende sevil nasa gidicem randevu aldım.Görüşleirmi yazarım ablalar:KK51::KK52::KK62:

slm kızlar ben de diyetisyene gideceğim 10 kilo fazlam var iki kişi arasında kaldım kızlar gamze kaçar ve sevil nas can. bu gamze kaçara nasıl ulaşabilirm googldan aratınca iş adresi falan görünmüo bilen biri bana özelden msj atabilirse sevinirimmmm:-)

slm kızlar ben de diyetisyene gideceğim 10 kilo fazlam var iki kişi arasında kaldım kızlar gamze kaçar ve sevil nas can. bu gamze kaçara nasıl ulaşabilirm googldan aratınca iş adresi falan görünmüo bilen biri bana özelden msj atabilirse sevinirimmmm:-)

tatlım gamze kaçar'ı bilmem.Sevil Hanıma perşembe günü gideceğim.Görüşlerimi bildiririm:KK51::KK54:

arkidişlerrr

mecidiyeköy, gaziosmanpaşa yada eyüpte bildiğiniz iyi ve uygun bir diyetisyen var mııııı :KK61::KK61::KK61:

bende dün gittim gamze kaçar a ve bugün itibariyle başladım. çok samimi ve sevecen biri ve gençte. ama bizim diyet sürecimiz yenı basladığı için her hangi bir öneride bulunamıycam. aslında ismini yazdıgınızda cıkıyor çalıştığı yer. ismi dermactive di sanıyorum

özel mesaj gönderemediğim için burdan yazıyorum. google a dermactive yazarsan gamze hanım için irtibat numaralarına ulaşabilirsin. ben 4 aydır gidiyorum ve çok memnunum. yeri mecidiyeköy cevahir in yan sokağında. gireceğin sitede krokisi de var.

sağolun kızlarrr kararımı verdim sevil hanıma gideceğim cumartesi randevum var hadi hayırlısı :-)

ızmirde 2004 senesinde bende gitmiştim.70 kilodan 58 e düştüm ve inanılmaz iyi hissediyordum kendimi..Bende herkese mutlaka diyetisyene gitmesini öneriyorum..Hatta 2.bebeği istediğimde mutlaka diyetisyen kontrolünde 9 ay geçirmeyi planlıyorum...

ay canım kıme gıttın ya ızmırde???ara ara bı turlu bulamadım bırını lısten nasıldı?dıyetısyen gezmekten bıktım.artık olmadı baska sehıre gıdıp bulucam ıyı bırını.(

X