Diyetisyen Önerilerimiz...

Merhaba arkadaşlar,

babam için dietisyen arıyoruz. babamda damar tıkanıklığı olduğu için acil kilo vermesi gerekiyor:KK43: Ankara'da önerebileceğiniz bi dietisyen yok mu? konuyu okumaya çalıştım ama genelde istanbul için öneriler yazılmış:S

Canım hala ordamı acaba biliyormusun bide muayene ücreti nekadar teşekkür edrim..okadar çok diyetisyen varki aklım karıştı .burcu cömert ve gamze kaçar arasında kararsız kaldımm:KK59::KK59::KK59::KK59:

kızlar ben 63 le hamile kaldım 80 le doğuma girdim 1 ay sonrası 73 kiloydum.kızım 2 aylık olunca hemen diyetisyene başvurdum.emziriyorum diyete başlattı ve süt miktarınada bir zararı olmayacağını söyledi şuan 1 ay 2 hafta oldu ben 66 kiloya düştüm.:)))devam ediyorum süt miktarımda hiç azalmadı.Avcılar Medikana da Devrim hanıma gidiyorum ama oda doğum iznine çıkıcak ben memnun kaldım kendisinden.

birden fazla doktor gezdim ve hiç birinden memnun kalmadım taa ki müge başer'le tanışana kadar.
mükemmel bir diyetisyen sıkmadan zorlamadan keyifle kilo verdiyor çok çoook memnunum kendisinden

Merhaba Ben istanbuldayım arkadaşlar gidenler memnun kalanlar ücretleri hakkında bana mail atarmısınız lütfen.

Herkese Merhaba,

Dyt. Banu Kazanç'la ilgili bilgisi olan war mıdır???
Kitabı da mevcut, makaleleri de, ancak ben bizzat kendisinden destek alan birini arıyorum:126:

ben üskidar da mihrimar sultan tıp merkesınde bır dıyetısyene gıdıyorum ve çok memnunun daha yenı başladım fakat hiç aç kalmıyorum. 2 haftada 2 kılo vermışım p.tesi tekrar kontorle gidiyorum bakalım bu sefer ne kadar gıtmış benden :))))

merhaba bende uskudarda oturuyorum acaba mıhrımah sultanda gittiğin dr un adını verır mısın ve suana kadar kac kılo verdın?

Ankarada diyetisyen soran arkadaşlar için:
Hoşdere Fatih üniversite Hastanesinde Semra Öztürke gidiyorum 15 günde bir kontrole gidiyorsunuz 25 lira kontrol ücreti ayrıca aylık da 50 ödüyorsunuz yani toplamda her ay 100 lira ödemiş oluyorsunuz.benim 20 gün oldu başlayalı.15 günlük ilk kontrolümde 1,5 kilo vermiştim tabi çok uyamadım diyetisyenin suçu yok....

sakın gitme ben daha önce yazdım,araştır oku,kadın tırlak,3000 tl istiyor alay etti benımle,h..a... sanatçıyıda ilaçla zayıflatmış

Herkese Merhaba,

Dyt. Banu Kazanç'la ilgili bilgisi olan war mıdır???
Kitabı da mevcut, makaleleri de, ancak ben bizzat kendisinden destek alan birini arıyorum:126:

Ankarada diyetisyen soran arkadaşlar için:
Hoşdere Fatih üniversite Hastanesinde Semra Öztürke gidiyorum 15 günde bir kontrole gidiyorsunuz 25 lira kontrol ücreti ayrıca aylık da 50 ödüyorsunuz yani toplamda her ay 100 lira ödemiş oluyorsunuz.benim 20 gün oldu başlayalı.15 günlük ilk kontrolümde 1,5 kilo vermiştim tabi çok uyamadım diyetisyenin suçu yok....

fiyatları çok iyiymiş... peki sgk güvencesi ile mi gidiliyor? yoksa doğrudan arayıp randevu alıp, özel muayene gibi mi gidiyoruz?

Merhaba kizlar daha önce bir kac diyetisyene gitmistim ama istedigim gibi sonuc alamamistim cok kolay kilo alip zor veren biriyim.. Arkadaşımın tavsiyesiyle izmirde olan Dyt.Andaç Yeşilyurta başladım... 80 kiloydum tam olarak 3 ay oldu ve 10 kilo verdim...Bir çok yöntem denemiştim olmadı ama şimdi hem hiç aç kalmıyorum hemde çok sağlıklı bir şekilde kilo veriyorum.. Andaç beyden çok memnunum çok iyi motive ediyor kesinlikle hepinize tavsiye ediyorum kizlar.....

Merhaba kizlar daha önce bir kac diyetisyene gitmistim ama istedigim gibi sonuc alamamistim cok kolay kilo alip zor veren biriyim.. Arkadaşımın tavsiyesiyle izmirde olan Dyt.Andaç Yeşilyurta başladım... 80 kiloydum tam olarak 3 ay oldu ve 10 kilo verdim...Bir çok yöntem denemiştim olmadı ama şimdi hem hiç aç kalmıyorum hemde çok sağlıklı bir şekilde kilo veriyorum.. Andaç beyden çok memnunum çok iyi motive ediyor kesinlikle hepinize tavsiye ediyorum kizlar.....

cnm lıstesı nasıl?yazabılır mısın?

canim menuyu asagida gonderiyorum ama bunu bana gore hazirlamisti saatleri bana gore ve menuyu hazirlarken isteklerimizide goz onunde bulunduruyor duruma gore de surekli degistiriyor ve cok ii motive ediyor..
sabah:09:00 - 1 dilim beyaz peynir, 3 adet zeytin,dereotu,havuc uzerine limon, 2 dilim tam bugday ekmegi
ara ogun 11:00 - 2 adet tam ceviz ici , 2 adet kuru kayisi ( gun kurusu)
ogle 13:00 - Izgara et 1 dilim bugday ekmegi bol salata
ara ogun 15:30 - 1 porsiyon taze meyve 7-8 adet badem
ara ogun 1 kase meyveli probiyotik yogurt, 5-6 adet erik
akşam 19:00 - 8 yemek kasigi sebze yemegi , 4 yemek kasigi yogurt , 1 dilim tam bugday ekmegi
ara ogun 21:00 - 1 cay bardagi tarcinli sut , 5-6 adet cilek veya 2 top dondurma
BENIM MENUM GENEL OLARAK BU SEKILDE CANIM :)

canım listen cok guzel.tesekur ederım yazdıgın ıcın.umarım ıstedıgın kıloya gelırsın.

X