Diyetisyen Önerilerimiz...

Arkadaşlar,

Çok yoğun çalışıyorum, ofisten çıkıp diyetisyene gidecek vaktim, enerjim olmuyor. Ne zaman başladıysam diyetisyene gitmeye, hep programı yarım bırakmak duırumunda kaldım. Son 1 yıldır kilolar aldı başını gitti. 26 yaşındayıom ve bu yaşta bu kiloda ve bu görüntüde olmak beni çıldırtıyor. Bana internet aracılığıyla diyet verrip, beni takip edebilecek, motiğvasyonumu güçlü tutabilecek bir diyetisyen arıyorum. Bir kaç diyetisyene telefonla ulaşıp sordum, internetten chat yaparak program anlatamayacaklarını illaki ofislerine gitmem gerektiğini söylediler. Ama her hafta diyetisyene gitmek benim için yarım gün demek, ve bu kadar zamanı ben kendi özel zevklerim için bile ayıramıyorum. Lütfen yardım, bildiğiniz, gittiğiniz, teknolojiyle arası iyi, artık kilo problemimi çözebilecek bir diyetisyen var mı?

nur gızem seber tutar a bende gıttım yaklasık 3 ay kadar . ve toplamda 5/6 kg verebıldım. aslında kendısı bu konuda cok ıyı ve tecrubelı . ben kendısını yapmacık buldum ve kılo verme surecını uzattıgını dusunuyorum. uzatarak daha cok para kazanmaya calıstıgını dusunuyorum. verılen hızmette hassas olunmaması bunun yerıne para konusunda hassas olması benı kendısınden uzaklastırmıstı. ( ayrıca uzun sureler hep arada kendısınden sık sık telefonuma cagrı gelırdı. tek calımlık cagrılar. sureklı kendını hatırlatır:)

ayrıca nur gızem tutar "tavsıye edıyorum" gıbı sıtelere kendısı hakkında yorum yapmanızı ıstıyor. basladıgınız ılk gunden yazmanız ıcın ısrarcı oluyor. aslında bu cok ıtıcı bır tavır. yanı bır kılo verdır, ısını yap, ben zaten ısını ıyı yaptıgını gordugumde bunu yazarım. ama bırsey saglamadan ılk haftada sadece daha cok kısı elde etmek ve para kazanmak ıcın bunu ıstemesı cok ayıp. ınsanlar da yorumları okuyup gıdıyolar tabı.

ayrıca nur gızem tutar "tavsıye edıyorum" gıbı sıtelere kendısı hakkında yorum yapmanızı ıstıyor. basladıgınız ılk gunden yazmanız ıcın ısrarcı oluyor. aslında bu cok ıtıcı bır tavır. yanı bır kılo verdır, ısını yap, ben zaten ısını ıyı yaptıgını gordugumde bunu yazarım. ama bırsey saglamadan ılk haftada sadece daha cok kısı elde etmek ve para kazanmak ıcın bunu ıstemesı cok ayıp. ınsanlar da yorumları okuyup gıdıyolar tabı.

bende gizem hanımla çalıştım hiçde anlattığınız gibi para göz değildi hatta beni disiplinsiz bulduğu için benle çalışmayı kendisi kesti ve ben onunla 3 ayda 9- 10 kg verdim bence yorum yapta dememişti bana ben onun kadar iyisini görmedim açıkçası ondan sonra 3 diyetisyene daha gittim ama tam anlamıyla fiyaskoydu gizem hanım aldığı her kuruşu hakediyor.

Sgrunt selam, ben de üsküdarda oturuyorum yunus emre hastanesine gideceğim dyetisyen için ama fiyatları nedir acaba ?
Kesinlikle tavsiye ediyorum Sahure hanım çok tatlı ve çok başarılı biri. Ben devam ediyorum hala istediğim kiloya ulaşmama az kaldı. Ben çok memnunum denemeni tavsiye ederim.

Arkadaşlar,

Çok yoğun çalışıyorum, ofisten çıkıp diyetisyene gidecek vaktim, enerjim olmuyor. Ne zaman başladıysam diyetisyene gitmeye, hep programı yarım bırakmak duırumunda kaldım. Son 1 yıldır kilolar aldı başını gitti. 26 yaşındayıom ve bu yaşta bu kiloda ve bu görüntüde olmak beni çıldırtıyor. Bana internet aracılığıyla diyet verrip, beni takip edebilecek, motiğvasyonumu güçlü tutabilecek bir diyetisyen arıyorum. Bir kaç diyetisyene telefonla ulaşıp sordum, internetten chat yaparak program anlatamayacaklarını illaki ofislerine gitmem gerektiğini söylediler. Ama her hafta diyetisyene gitmek benim için yarım gün demek, ve bu kadar zamanı ben kendi özel zevklerim için bile ayıramıyorum. Lütfen yardım, bildiğiniz, gittiğiniz, teknolojiyle arası iyi, artık kilo problemimi çözebilecek bir diyetisyen var mı?

Benim hocam var ,diyetisyenim diyet veriyordu marmariste gebe olan birine kendisi söylemişti birkaç kişye daha veriyordu sanırsam
sitesi DİYET&DİYET - Ana Sayfa

ama ben 1 yıldır gidiyorum 41.6 kg verdim hepsi yağdan gitmemiş hala anlamadım onu anlattı ama :d çok memnunum bide plates yapıyorum ayrıca
muayene üctretide 45 tl milasta bir özel hastanede çalışıyor

Arkadaşlar Diyetisyen Serkan Tutara gittim. 6 ay sonunda 106 kg'dan 61 kg'a düştüm ve toplamda 45 kg verdim. inanılmaz işini iyi yapan bir diyetisyen. ilk diyet yazdığında bu nasıl diyet kesinlikle kilo alacağım dedim ama sonuç böyle olunca bende inanamadım. ayrıca internet üzerindende aylık paket halinde diyet verdiğini duymuştum. keyifli diyet süreci yaşamak isteyen herkese öneririm. tüm arkadaşlarım ve akrabalarım onunla hastası artık.

bende gizem hanımla çalıştım hiçde anlattığınız gibi para göz değildi hatta beni disiplinsiz bulduğu için benle çalışmayı kendisi kesti ve ben onunla 3 ayda 9- 10 kg verdim bence yorum yapta dememişti bana ben onun kadar iyisini görmedim açıkçası ondan sonra 3 diyetisyene daha gittim ama tam anlamıyla fiyaskoydu gizem hanım aldığı her kuruşu hakediyor.

kesinlikle haklısınız. serkan beye diyete giderken gizem hanımla da tanışma fırsatım oldu. hiçte behsedildiği gibi o siteye yazı yaz, beni önerin diyip süreci uzatacak birine benzemiyor. ikiside aldığı her kuruşu sonuna kadar hak ediyor. ben 6 ayda programımı bitirdim 7 aydırda kilo koruma sürecinde yarım kilo almadım. daha ne isterki bi insan

Merhanba,ben 10 yıldan bu yana Diyetisyen Nil Şahin Gürhanın hastasıyım önceleri 65 kg dan 55 kg a indim bu süre ortalama 3 -4 ay sürdü arada takıldığım dönemlerde oldu sonra evlendim gebelik süresince nil hnaımın kontolünde sadece 11 kilo aldım ve sonra gene verdim aynı zamanda şeker hastası olan kayın valide mi de kendisine yönlendirdim insülin direnci ve tüm huysuzluklarına ragmen onu bile razı etti evet arada bir gerçekten takıldığımız dönemler oluyor ama 10 yıldan bu yana nil hanımın bırakın şurup vs vermesini lıght ürün bile tavsiye etmez burada bahserttiğimiz kişinin nil hanım olduğunu düşünmüyorum evet randevuları çok yoğun ama son olarak şunu belirtmek isterim bir dönem maddi sıkıntılar nedeniyle nil hanıma gidemedim ve beni neden devam etmediğim için aradılar maddi nedenler yüzünden devam edemediğimi söyleyince de bir süre nil hanıma çok makul bir ücretle devam ettim kısacası nil hanım asla ve asla ilaç şurup vs tavsiye etmez ve en güzel tarafı cep telefonu danışanları için hep açıktır diledğiniz zaman arayabilirsiniz.

bende nil hanıma 1 kere gittim. bir daha gitmeyi bile düşünmedim. çok kalabalık gibi görünüyor ama boş kalabalık. yanımdaki beye sorduğumda benimle aynı saate randevu yazıldığını duyunca çıldırdım. zaten duyduğuma göre ofis kalabalık görünsün diye aynı saate birkaç hastanın randevusunu yazıyorlarmış. çok talep var iması yapabilmek için.

bende nil hanıma 1 kere gittim. bir daha gitmeyi bile düşünmedim. çok kalabalık gibi görünüyor ama boş kalabalık. yanımdaki beye sorduğumda benimle aynı saate randevu yazıldığını duyunca çıldırdım. zaten duyduğuma göre ofis kalabalık görünsün diye aynı saate birkaç hastanın randevusunu yazıyorlarmış. çok talep var iması yapabilmek için.

neleri düşünüyorlar para için ,tavsiyeediyorum coma zorla tavsiye yazan bir arkdaşımda vardı tutarlı diyete gitmişti benden söylemesi,ositeyede güvenilmez o zman kaç kilo verdiğini yazmıolarsa

neleri düşünüyorlar para için ,tavsiyeediyorum coma zorla tavsiye yazan bir arkdaşımda vardı tutarlı diyete gitmişti benden söylemesi,ositeyede güvenilmez o zman kaç kilo verdiğini yazmıolarsa

Açıkcası bu konuyu bilmiyorum ama kimsenin kimseye zorla tavsiye yazısı yazacağına inanmıyorum ben. yazmak istemiyorum dersin olur biter, yanılıyormuyum?

neleri düşünüyorlar para için ,tavsiyeediyorum coma zorla tavsiye yazan bir arkdaşımda vardı tutarlı diyete gitmişti benden söylemesi,ositeyede güvenilmez o zman kaç kilo verdiğini yazmıolarsa[/Q

bende tutarlı diyetle çalıştım ama işlerini okadar iyi yapıyorarki inanın oraya yaz buraya yaz ihtiyaçları yok beni disiplinsiz budukarı için benle çalışmayı kendileri kestiler para umurarında değil yani ki ben o süreçte neredeyse 10kg verdim ama o isteye uysaydım heralde 20 kg olurdu serkan beyi tanımıorum ama gizem hanıma verdiğim her kuruş helal olsun :)

Zeytinburnunda ermeni hastahanesinde Burcu Cömert var ..1 ay kadar gitmiştim kendisine ama iradesizliğim yüzünden bırakmıştım .Şimdi yeniden başlamayı düşünüyorum .Tavsiye ederim çok güleryüzlü disiplinli biri .

kızlar esra gültekin'di galiba, kilo falan veremedim. aylardır da uğraşıyorum. ona gitmeyi kesmeme rağmen kendim de devam ettim, olmadı. bana ankara'da yeni birini önerir misiniz?

merhaba kızlarr,
ben giderek kilo alıyorum yaa artık bi uzmandan yardım almam gerekiyo. Avcılarda bildiğiniz önerebileceğiniz iyi bi diyetisyen varmı?

Selam kızlar ben 17 yaşındayım ve ciddi kilo problemim var yaklaşık 15 kilo vermem lazım.diyetisyen yardımı almaya karar verdim ama izmirde neresi kim iyidir bilmiyorum.fakat aynı zamanda maddi durumumuzda çok iyi değil bu yüzden aylık 150 lirayı geçmemesi lazım lütfen cevap verin kurtulayım artık şu kilolardan :KK70:

merhaba kızlar,
İstanbulda diyetiyen önerisine ihtiyaç duyanlara tavsiyem Diyetisyen Melis Zorgör .Melis Hanım Çengelköyde Estevia Tıp Merkezi'nde çalışıyor. Kendisiyle 5 aydır diyet yapıyorum ve muhteşem sonuçlar alıyorum.Kendisi bu süreçte adeta bir diyet arkadaşı oluyor size. yeme içmeyle ilgili her türlü problemimi anlatabileceğim bir yoldaş. 102 kilo ile başladım şu anda 80 kiloyum. benden yaklaşık 6-7 yaşlarında bir çocuk çıktı yani :) Melis Hanımın tabiriyleyse 88 paket kadar margarin hahahaha. her hafta gidip tartılıyorum her hafta diyetimde değişiklikler yapıyoruz o hafta spor yapıp yapmama göre ya da belli bazı dönemlere göre. asla sizi aynı diyetle geri yollamıyor. kilo koruma programına girmeyi düşünüyorum 2 ay sonra, umarım o sürede 70 kiloya erişebilirim.bi de diyet programına katılanlara 4 seans bölgesel zayıflama paketi veriyorlardı. ben daha kullanmadım ama selülitlerim için inceltici bir program seçmiştik galiba microplus tı adı. bi de selülitlerden kurtulduk mu kimse tutamaz beni yazın yihuuuu

X