Diyetisyen Önerilerimiz...

merhaba kızlar acilen yardımınıza ihtiyacım var. ben şuanda interaktifdiyet diye bir yere gidiyorum haftalık kontoller yapılıyor ancak 2. ayım bitti ödem topladım kilolar aldım verdim ama sonuçta değişen birşey olmadı ve pekte benim isteklerime göre değil diyet ben daha düşük kalorili istiyorumki kilo vereyim :KK43: ama inatla yüksek kalorili yazıyor beslenmeme uygun olmayan şeylerde var ve tabi benim arada sırada kaçamaklarımda oluyor inanın çok çok az yapıyorum ama işte sorun şu 2 ay sonunda verdiğim toplam kilo 1.9 :KK43: 2 ayda 2 kilo yani :KK43: ankarada biraz cüz-i rakamlarla gideceğim bir diyetisyen arıyorum. gölbaşında ikamet ediyorum balgat, kızılay, ulus, yada herhangi bir özel hastane metroylada ulaşım yapabileceğim bir hastane olabilir kızlar diyetisyen iyi olsun yeter. kilo vermem lazım :KK43: çünkü psikolojim çok çok bozuk durumda :KK43: :KK14: 2 ayda vere vere 1.9 kilo vermişim :KK43: incelme 0 yani :KK43::KK14::KK14::KK14:

Herkese iyi geceler dilerim.Arkadaşlar Dyt Gizem Tutar ya da Serkan Tutar hakkında bilgisi olan var mı? Muayene olan ,bu diyetisyenlerden herhangi birinin yardımıyla kilo veren arkadaşların verecekleri bilgiye ihtiyacım var.

Herkese iyi geceler dilerim.Arkadaşlar Dyt Gizem Tutar ya da Serkan Tutar hakkında bilgisi olan var mı? Muayene olan ,bu diyetisyenlerden herhangi birinin yardımıyla kilo veren arkadaşların verecekleri bilgiye ihtiyacım var.

gizem hanımla çalıştım kendisis çok iyi bir diyetisyendir ben ciddi kilo problemli olan biriyim ve bana bile kilo verdirdi listeye uyarsan ayda en az 4 kg veririsin ben çok meşguldum taşınması kolay kalorisi az tadı harika ara öğünler yazmıştı aldığı herbir kuruşu hakediyor

kızlar esra gültekin'di galiba, kilo falan veremedim. aylardır da uğraşıyorum. ona gitmeyi kesmeme rağmen kendim de devam ettim, olmadı. bana ankara'da yeni birini önerir misiniz?

Ben Özlem Sert'e gittim geçen sene, çokda memnun kaldım. Şimdilerde de arkadaşlarım gidiyor onlarda gayet memnunlar. Onu önerebilirim. Birde İdil İnanoğluna giden bir yakınım var, bak oda iyiymiş. Benden bu kadar, seçim senin :)

Ben Özlem Sert'e gittim geçen sene, çokda memnun kaldım. Şimdilerde de arkadaşlarım gidiyor onlarda gayet memnunlar. Onu önerebilirim. Birde İdil İnanoğluna giden bir yakınım var, bak oda iyiymiş. Benden bu kadar, seçim senin :)

Kesinlikle Özlem Hanım derim ben. Diyet yaptığının farkına bile varmıyorsun ama seçim senin tabii

merhaba kızlar acilen yardımınıza ihtiyacım var. ben şuanda interaktifdiyet diye bir yere gidiyorum haftalık kontoller yapılıyor ancak 2. ayım bitti ödem topladım kilolar aldım verdim ama sonuçta değişen birşey olmadı ve pekte benim isteklerime göre değil diyet ben daha düşük kalorili istiyorumki kilo vereyim :KK43: ama inatla yüksek kalorili yazıyor beslenmeme uygun olmayan şeylerde var ve tabi benim arada sırada kaçamaklarımda oluyor inanın çok çok az yapıyorum ama işte sorun şu 2 ay sonunda verdiğim toplam kilo 1.9 :KK43: 2 ayda 2 kilo yani :KK43: ankarada biraz cüz-i rakamlarla gideceğim bir diyetisyen arıyorum. gölbaşında ikamet ediyorum balgat, kızılay, ulus, yada herhangi bir özel hastane metroylada ulaşım yapabileceğim bir hastane olabilir kızlar diyetisyen iyi olsun yeter. kilo vermem lazım :KK43: çünkü psikolojim çok çok bozuk durumda :KK43: :KK14: 2 ayda vere vere 1.9 kilo vermişim :KK43: incelme 0 yani :KK43::KK14::KK14::KK14:

güzelim ben 6 7 ay kadar once gittim bir dietisyene..ben 3 ayda 8 kilo verdım cok tatlı cok pozıtıf bır ınsan... fıyatı yanlıs hatırlamıyrsam 120 idi. 1 muayne 1 kontrol olmak uzere ayda 2 kezgıdıyrsn ve 1 kez odeme yapursun.verdıgı dıetler harıka asla ac kalmıysn oyle kı ılk gıttıgımde annme dıetlıstemeı gordu ve yaww kızım sen bunla asla zayıflayamazsın dedı:)) artı ne zmn ıstersen cepten ya da ofısten ulasabılıysn.. yeri tandogan metrosuna cok yakın..ılknur hnm 2128770 umarım ısne yarra bıız bılgılendr olur mu?:KK3:

su korumaya calısma, "hayır kesınlıkle ole degıl" gıbı sozlerı anlayamıyorum. arkadasım demekkı sen benım gordugum gıbı seyler gormemıssın. ama ben soz konusu dıyetısyen bayan ıle bu durumu yasadım kı soyluyorum. burdan da paylasıyorum. sız de tecrubenızı paylasınız lutfen! ama karsıt goruslu kısıye saldırmadan!!!. neyse o, amac ne kımsenın hakkını yemek ne de haksız bır rant saglamak. ınsanlara fıkır vermek ve tecrubelerımızı paylasmak ıse amac, benım yaptıgım tam da bu.

anlayamadıgım avukatlık yapma geregı neden duydunuz? hos forumlardakı kısılerın kım oldukları da bellı degıl kı. gırıp kendı ıle ılgılı ıyı seyler yazan dr. urun satıcısı, vs kısıler bıle var.

Ben izmirden diyetisyen arayanlara Deniz Berksoy'u öneririm. kendisinden çok memnun kaldım. gittiğim zaman çok sıkı bir diyet olacak diye çork korkuyordum. ama korktuğum gibi çıkmadı. kendimi hiç diyet yapıyor gibi hissetmedim. bana öyle bir diyet listesi verdiki etrafımda kimse diyet yaptığımı anlamadı, çünkü çok kısıtlamam yoktu ve arkadaşlarımın ve ailemin yanında rahat davranabiliyordum. Ayrıca 3 ay gibi bir sürede 10 kg verdim ve yağ kaybım olduğu için baya inceldim, hiç bir sarkmam olmadı, yüzümde küçülme olmadı. karnım gitti resmen :)) çok ilgili bir diyetisyen ayrıca çok güleryüzlü, sizi kasmak yerine rahatlatıyor. öneririm herkese.

selma tarımcı
form klinik nişantaşı

çok başarılı ve pozitif.

kendi hatalarım sonucu aldığım 5 kg'mı vermek için tekrar gideceğim :)

kızlar bakırköyde osman şenbayrama giden varmı..akupunktur uzmanı.benim komşum gitmiş memnun kalmış ama başka kimseden duymadım.

selam kızlar ben geçen sene bakırköyde doktor osman şenbayrama gittim çok da memnun kaldım 3 ayda 10 kilodan fazla verdim ama dikkat etmek lazım tabi eski yeme alışkanlığına dönmemek lazım devam ettiğiniz sürece akupunkturun zayıflamaya ne kadar faydalı oldugunu göreceksiniz :)

Ankara'da Esra Gültekin, Bahar demirkıran, Banu topalakcıya gittim. Ben derimki Banu topalakci en iyisi. Yeri de çok merkezi. Kesinlikle tek diyetisyen Banu Hanım var koca ankarada.

Ayrıca hastalarıyla birebir ilgileniyor, herhafta beni arayıp diyetimin nasıl gittiğini soruyor. Maddiyattan ziyade sizin kilo vermeniz onu için çok önemli. Ankara'da diyetisyen arayanlara şiddettle öneririm.

Hadi daha ne duruyorsunuz, yaz gelmeden kiloları verin, hemen arayın randevunuzu alın derim.

Dyt. Banu topalakcı
Adres: Üsküp Caddesi (Çevre Sokak) No: 5/1 Çankaya Ankara
Telefon: 0 312 466 61 30

bu konu gittikçe diyetisyenlerin kendi reklamını yaptığı bir adrese dönüşüyor.
ankara'da iki diyetisyene gittim, ikisinin de adı sık geçmiş forumda.

önermiyorum.

burada yazılanlara dikkatli bakarak karar verin, her yazılana inanmayın kızlar.

boş yere programa uyup, zamanınızı, paranızı harcayıp sonunda hayal kırıklığına uğramayın.

X