Diyetisyen Önerilerimiz...

kızlar bakırköyde osman şenbayrama giden varmı..akupunktur uzmanı.benim komşum gitmiş memnun kalmış ama başka kimseden duymadım.

15 Ağustostan beri Nil Hanıma gidiyorum. Şuan 60,5'dan 56,5 kiloya düştüm. Kendimi acayip iyi hissediyorum. Ama tek sorun gardıropun komple değişmesi olacak.:sm_cool:Herkese bir diyetisyenle zayıflmasını tavsiye ederim.

kızlar merhaba, ben eylül ayının 2sinden bugüne berrin yiğite gidiyorum ve birbuçuk ayda 62 kiloya düştüm 72,2den. çok memnunum sizlere tavsiye ediyorum. nişantaşında. o nasıl bir güleryüz,nasıl ilgi anlatamam. ayrıca hayatım boyunca yemediğim kadar çok yiyorum ve metobolizma hızımda normal yani çok hızlı falanda değil. ne çok diyetisyen denedim ama hiçbiri başarılı değil berrin hanım kadar.

Bakırköy kızılay da 1 diyetisyen dr mu var..ısim verip yardımcı olabilecekmisiniz bana

ızmirde 2004 senesinde bende gitmiştim.70 kilodan 58 e düştüm ve inanılmaz iyi hissediyordum kendimi..Bende herkese mutlaka diyetisyene gitmesini öneriyorum..Hatta 2.bebeği istediğimde mutlaka diyetisyen kontrolünde 9 ay geçirmeyi planlıyorum...

mrb been uzun zamandır takip ediyorum yeni kayıt oldum tokattan üniverstenin diyetisyenine gittim boy 1.73 84 kg gittim şuan bu süreç 39 gün sonun da 76.5 bol spor dahilinde

kızlar merhaba, ben eylül ayının 2sinden bugüne berrin yiğite gidiyorum ve birbuçuk ayda 62 kiloya düştüm 72,2den. çok memnunum sizlere tavsiye ediyorum. nişantaşında. o nasıl bir güleryüz,nasıl ilgi anlatamam. ayrıca hayatım boyunca yemediğim kadar çok yiyorum ve metobolizma hızımda normal yani çok hızlı falanda değil. ne çok diyetisyen denedim ama hiçbiri başarılı değil berrin hanım kadar.

Merhaba,

mirelcim, berrin yiğit'in fiyatları hakkında bir tiyo verebilir misin bana. Çok tuzlu olursa diye biraz çekiniyorum aramaya ama bilemedim de..

saol..

kızlar çağlayan şahin hakkında bilgisi olan var mı acaba ücreti vs... ben olumlu şeyler duydum ama ücret konusunda bilgim yok

paptyacm merhaba mesajını yeni görüyorum kusura bakma. berrin yiğit her muayanesi 140TL. Ama sonuç garanti çok güleryüzlü anlayışlı sevdiklerini vererek zayıflatıyor yanındaki asistanı haftada bir arıyor nasıl gidiyor bir sorun varmı...vs. ben eylül2de 72,2 kilo olarak başlamıştım şuan 59 kiloyum ve devam ediyorum boyum 173. sonra birde diyet bittikten sonra 6ay ücretsiz kontrole gidiyorsun koruma dönemi. kesinlikle tavsiye ediyorum ben medyada gördüğün birçok ismi denemiş ve aneroksiya nevroza hastalığını atlatmış biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. cevabını bekliyorum başka istediğin türde bilgi açısından yardımcı olabilirim. kilon boyun nedir mesela?

Merhaba,

Benim birçok arkadaşım Diyetisyen Gonca Güzel 'e gidiyor.Hepsi de çok memnunlar, Gonca Hanım güncel bilgileri yakından takip ediyor, güleryüzlü, ilgili, eğlenceli ve çok iyi bir insan.Bir arkadaşım 40 kg verdi 8 ayda, birisi 2 ayda yürüyüş ekleyerek 14 kg verdi.Daha önce gitmiş olanlar da kilolarını koruyorlar. Sizi sürekli takip ediyor özel günlerinizde arıyor çok iyi iletişim kuruyor.Özellikle de kilo veremeyeceğini sandığım arkadaşlarımın bu kadar iyi adapte olması benim için çok şaşırtıcı oldu :1shok:....

Acıbadem hastanesi Kadıköy'de Evrim Ayhan. Herkese tavsiye ediyorum. sayesinde 17 kg verdim. sağlıklı ve keyifle. 3,5 ayda.Tamamiyle yeni bir hayata başladım sayesinde. tam 8 yıl oldu hala zayıfım aksine kilo bile verdim :) Diyet yapmak isteyenlere tavsiye ediyorum; sakın gazetelerde internette gördüğünüz diyetleri yapmayın. kısa sürede verirsiniz ve hemen iki misli geri alırsınız. vücudunuz deforme olur. diyet kişiye özeldir ve herkesin metabolizması ayrı çalışır.

arkadaşlar samsun yada çorumda bildiğiniz diyetisyen var mı tavsiye edebileceğiniz

Ben Funda Tuzgöle gidiyorum 1 ayda 4,5 kilo verdim ama tabi yolum uzun 20 kilo daha vermeliyim.

Şimdilik çok memnunum, çok güleryüzlü motive edici, her hafta duurma göre liste yeniliyor.

Fiyat 4 seans (4 hafta) 250 tl

bu fıyatlarla benım gıtmem ımkansız

arkadaşlar 40 kilo vermem gerekyor
van da çalışıyorum
buradaki bi diyetsyene gittim
elme 2 kağıt tutuşturdu ekmek grubu et grubu diye ...
bi işe yaramadı
ben acil gerçekten işinin ehli diyetisyen istiyorummmmmmmmmmm

paptyacm merhaba mesajını yeni görüyorum kusura bakma. berrin yiğit her muayanesi 140TL. Ama sonuç garanti çok güleryüzlü anlayışlı sevdiklerini vererek zayıflatıyor yanındaki asistanı haftada bir arıyor nasıl gidiyor bir sorun varmı...vs. ben eylül2de 72,2 kilo olarak başlamıştım şuan 59 kiloyum ve devam ediyorum boyum 173. sonra birde diyet bittikten sonra 6ay ücretsiz kontrole gidiyorsun koruma dönemi. kesinlikle tavsiye ediyorum ben medyada gördüğün birçok ismi denemiş ve aneroksiya nevroza hastalığını atlatmış biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. cevabını bekliyorum başka istediğin türde bilgi açısından yardımcı olabilirim. kilon boyun nedir mesela?

Arkadaşım bende 1.73üm ama yani 59 kilo normal değilmiki? Bende hatta 61 62 olayım diyorum. Bence ideal kilodasın. Yani zevk meselesi tabikide.

eskisehirde diyetisyene ihtiyacım var.. ama öğrenciyim. cok fiyat bakımından cok tuzlu olmayan biseyler lazım?

X