Diyetisyen Önerilerimiz...

gonca güzel in muayene ücreti ne kadar ? kan değerleri,yağ miktarı vs gibi ölçümler yapıyor mu?nasıl bir yöntem uyguluyor acaba?

merhaba sevgili kk hatunları..
Ümranıye merkezde bildiğiniz gidipte memnun kaldıgınız diyetisyen varmı?? varsa paylaşabilirmisiniz lütfen.. Kafama göre bi çok diyet uyguladım hap kullandım ama işe yaramıyor verdıgım kıloları fazlasıyla geri alıyorum her defasında...Hal böyle olunca vucutta catlaklar meydana gelıo..eee bu duruma bi dur demek profesyonel yadım almak lazım gerek dimi... yerimseniben

Evet arkadaslar varsa bildiğiniz diyetisyenler paylaşmanızı beklıyorum..Şimdiden tesekkur ederım... vereliniortak

merhaba kızlarr
artık benimde bi an önce zayıflamam lazımm :çok üzgünüm:
kendim başaramıyorum diyet yapmayı artık bi uzmandan yardım almam lazım mayısta nişanım olacak inşallahh ama ben hala koca göbekli bir kızım yaasenağlamasenağlama

gaziosmanpaşa ve çevresinde bana tavsite edebileceğiniz diyetisyen varmı??

evet ben kızılayda ismail beye gitmiştim.gop kızılay.ilk ay devam ettim.sonuçta iyiydi sonra bıraktım.eğer uygularsan kilo verirsin.buarada istanbul gop değilmi.

merhaba sevgili kk hatunları..
Ümranıye merkezde bildiğiniz gidipte memnun kaldıgınız diyetisyen varmı?? varsa paylaşabilirmisiniz lütfen.. Kafama göre bi çok diyet uyguladım hap kullandım ama işe yaramıyor verdıgım kıloları fazlasıyla geri alıyorum her defasında...Hal böyle olunca vucutta catlaklar meydana gelıo..eee bu duruma bi dur demek profesyonel yadım almak lazım gerek dimi... yerimseniben

Evet arkadaslar varsa bildiğiniz diyetisyenler paylaşmanızı beklıyorum..Şimdiden tesekkur ederım... vereliniortak

merhaba,
bir tanıdığım ümran dispanserindeki (ümraniye belediyesinin orda) diyetisyene gitti, memnun da kaldı.. şimdi annemde gitmeyi düşünüyor.. fiyatı da çok uygundu ama şuan net olarak hatırlamıyorum bi rakam söylemiim oyüzdenyerimseniben

ızmit'te tavsiye edebileceğiniz diyetisyen var mı hanımlar? Doğum sonrası veremediğim kilolarım var. Uzmandan yardım almak istiyorum.

Arkadaşlar ankarada güvenebileceğm bir diyetisyen bulamadım hala, tavsiyelerinizi bekliyorum.

selam canım ben z.burnunda ermeni hastanesinde burcu cömerte gidiorum çok memnunum çok genç çokşeker bir doktor motive edici ve sana özel liste yapıor başka bilgiler öğrenmek istersen yardımcı olurum

tatlım merhaba ,bende Burcu CÖMERT e gıdıyorum ve cok memnunum ben ınanılmaz şeker bır bayan ve cok guzel motıve edıyor sıddetle tavsıye ederım bendekaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar merhaba,emzirme dönemindeyim 6.ayım bitmek üzere.Bir dietisyen kontrolünde kilo vermek istiyorum.ankarada memnun kaldığınız birdiyetisyen var mı?acil cevap bekliyorum çok yakın zamanda başlıcam,şimdiden teşekkürler

Ben de Fatih Medical Park hastanesinden Sevil Nas Can'ı tavsiye ediyorum herkese. Bir kaç yıl önce başka bir hastanedeyken kendisine neredeyse 80 kiloda gitmiştim. O dönemde vermiş olduğu diyetlerle yanlış hatırlamıyorsam 6 ay dolmadan 62 civarına inmiştim. Hala ara ara kilo aldığım zamanlarda kendisine gidiyorum. Hiç sıkılmadan tüm şikayetlerinizi tek tek dinliyor. Sevdiğiniz şeylerden tamamen mahrum etmeden diyet listesi veriyor. Şimdi altı haftalık hamileyim ve kısa bir süre sonra kendisine tekrar gitmeyi düşünüyorum. Böylece hem sağlıklı bir şekilde beslenip, hemde gereğinden fazla kilo almadan doğuma kadar gelebilirim. Tabii birde doğum sonrası var. Yani, önümüzdeki günlerde ciddi kilo problemlerim olacak. offf offf. :))

Arkadaşlar, ben 18 yaşından beri bir sürü diyetisyene gittim. İçlerinde çok ünlü olanlar da vardı, hepsinde kilo verdim ama diyeti bırakınca eski alışkanlıklarıma döndüğüm için hepsini geri aldım. Yıllar önce Murat Topoğluna akapunktura da gittim, o dönem çok modaydı, kendisi benden ne kan tahlili ne de başka bir test istedi, direk kulağıma iğneleri takıp 1 hafta salata-yoğurt yiyeceksin dedi. Şimdiki tarzını bilmiyorum ama.
Bir arkadaşım Banu Kazanç a gidiyor, sert ve otoriter bir diyetisyenmiş, oldukça başarılı diyorlar, ona gitmeyi düşündüm ama 3 ay için 1600 TL istiyor. Fiyatı fazla bulduğum için şu an Beşiktaştaki Ota Güzellik Merkezine gidiyorum, taksit fln da yapıyorlar,tavsiye ederim...

hayırlı akşamlar canlarım bende kilo vermeye çalışıyorum ama bir diyetisyen eşliğinde vermek daha iyi olur diye düşünüyorum ama hayatımda hiç gitmedim diyetisyene ve Adana da nerde bulabilirim işinin ehli bir diyetisyen yardımcı olursanız çok mutlu olacağımopuyorumnanaktan​

arkadaslar ben normalde 66ila 67 kilo arasinda olan 1,68 boyunda bir insandim .3 hamilelik donemi gecirdim ve ilk ikisinde 100 kiloyu asan bir rakamlan dogum yaptim.3 uncu hamileligimdede 100 gecerim diye korktum ve hamilelik suresince diyetisyene gittim ve ben yine 100 kiloyu otekilerdekinden daga fazla alarak dogum yaptim.sonrasindada yine diyetisyene gitmeye basladim 2,ila 3 sayfalik listeyi bana verip bol nasihat ve gerisi sana kalmis ve de masrafi ...arkadaslar benim sizlere tavsiyem diyetisyeninde diyeceklerini bizler biliyoruz zaten duzenli yemek gunde en az 2L su ve hareket cunku ne kadar cok hareketli olursan o kadar kalori - yag yakimi saglarsin .ben su an 72 kiloya dustum 2009 nisandan bu yana yaklasik dogum sonrasi kilomdan 30 kilo assagidayim halende devam ediyorum yediklerime ve spora tabi 3 cocuklan ne kadar spora zaman kaliyorsa siz hesap edin artik.sorusu olana da yardimci olabilirim herkese slm.

Adana da diyetisyen arıyorum. Bıktım kilolardan tamam şimdi gene veririm ama yok illa geri alacam verdiğim kiloları artık bıktım. Bildiginiz tavsiye edebileceginiz birisi varsa lütfen. Adana'da.

Adana da diyetisyen arıyorum. Bıktım kilolardan tamam şimdi gene veririm ama yok illa geri alacam verdiğim kiloları artık bıktım. Bildiginiz tavsiye edebileceginiz birisi varsa lütfen. Adana'da.

adanada çukurova üniversitesi balcalı hastanesinde diyetisyen varmış benim bi arkadaşım gitmişti sende bi git istersen...

X