Dudak Makyajı Doal Dudak Krmzs Ruj aryorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
watsonslip.jpg

bu mu dedıgın cnm:uhm:

evet cnm ta kendisi:1rolleyes:

o yeşil rujlardan bir ingliz markasında görmüştüm ama türkiye de yok o markadan. pazarlarda falan bulanlar oluyormuş :sırnaşık şey ben de bulursam alacağım çok güzel oluyorlar

benim doğal kırmızı tonda tavsiye edebileceğim ruj avon color trend raisin' wine. soft durusunu çok seviyorum.

Aynen bende bunu kullanıorum buna benzer başka renk varmı yaa kaydirigubbakcemile

kalıcılığı ne kadar cnm ya

baya kalıcı yemek yiyorum kolay kolay geçmiyor..cok hoşuma gidiyor benim.tadı kokusu öyle meyveli değil ama rengi ve kalıcığı süper fiyatı da komik 3.99:icecream:

ayy soru bana diilmiş atlamışım direk :)

şu yeşil olan rujlardan bende aldım harika bişey 4 saat nerdeyse çıkm ıyor
gg den aldım 4 tl ye

bende o yeşil rujdan arıyorum. hatta herkesten önce aramaya başlamışım diyebilirim ama yok yok yok.

yeşil ruj enteresan gerçekten ama kalıcı olması bazı sağlıksız kimyasallardan olabilir mi :KK54:blistex'in lip tone'u da güzel iyi bakım yapıyor ve doğal renk veriyor 11 liraya aldım

BİM'e gelen Color Me markalı lip glosslardan gülkurusu renkte olanı harika bir doğal dudak rengi ve ışıltı veriyor. 4.75 tl.

kızlar o yeşil rujlardan bende de var öğrencim öğretmenler gününde getirmiş :) bende ilk gördüğümde şaşırdım sürünce kırmızı oldu ve hoş bi kırmızı ancak tadı sabun gibi yaa çok adi bi şey belli. ama baya dayanıklı uzun süre çıkmıyo

kızlar o yeşil rujlardan bende de var öğrencim öğretmenler gününde getirmiş :) bende ilk gördüğümde şaşırdım sürünce kırmızı oldu ve hoş bi kırmızı ancak tadı sabun gibi yaa çok adi bi şey belli. ama baya dayanıklı uzun süre çıkmıyo

Dolabımda öylece duruyor yeşil ruj denen illet! İlk başlarda hoşuma gidiyordu biraz sürünce kırmızımsı fazla sürünce pembe-kırmızı arası bir şey oluyordu.Ama sonra kullandıkça fark ettim ki dudaklarımı kurutup çatlatmaya başlamıştı.Pütür pütür çok kötü oluyordu.Artık ne ben ona meraba ne o bana meraba..Dudaklarınızı seviyorsanız hiç denemeyin bile benden tavsiye. :)

X