Saç Bakım Ürünleri Doal keratin bakım sütü kullananlar

1 hafta sonra son fotoğrafımı paylaşacağım🤞🏽 Daha net ve özenli😂😋
Doğal keratin bakım sütü hakkında;

1)2-3 hafta önce banyomu temızlerken dalgınlıgıma geldi saçımda unuttum 15 dakika falan banyoya girdim ki 30 tel döküldü belki daha fazla aman dikkat 3 dakikandan fazla bırakmayın saçınızda..
2) ben 2 kutu aldığım için toplam 3 kutu bitirmiş olacağım ama daha 3.kutuma geçmedim ama evde hala geçersemde saç kremi gibi sürmeyi planlıyorum sadece saç uçlarıma çünkü saç uçlarımın elektriklenmesi gittiğine gözlerimle şahidim ve yıpranma hissiyatı gitti en önemlisi benm gibi sert ve keçe gibi saçınız varsa yumuşatıyor acayip yumuşacık yapıyor
3) 3. Kutudan sonra bir daha almayacağımı açık ve net belirtiyorum neden? Çünkü daha doğal şeyler kullanmak istiyorum örneğin aleo vera ve hindistan cevizi yağı hem uzatıyır hem yumuşatıyormuş ve keratin yağıyla karıştırınca harik etkiler yapıyormuş buna verdiğim paraya bazen acımıyor değilim
4)ben size alın ya da almayın diyemem kesin ve net biçimde çünkü bu doal keratin sütünü googla yazınca insanlar saçımı döktü diye bir çok şikayetde bulunmuş arkadaşlar dikkat edin döküyorsa saç dibinize uygulamayın bi daha da almayı bence
5)beni rahatsız eden bir çooook ünlünün bunu kuaförlerine götürüp deniyormuş tiyatrosu yapıyorlar ya allahım çok saçma artık böyle midemi bulandırıyor bu reklamları görünce üründen soğuyorum.. çok yapmacık geliyorsunuz...
6) ürünü kısa ve net anlatayım galiba Ortalama 5 aydır kullanıyorum o 2 gün kullanan ünlüler gibi değilim.. şimdi bana ya birinci aydaki yorumlarınla şimdiki yorumların tutmuyor demeyin çünkü siz benim gibi 5 ay boyunca kullanmadınız bu ürünü tabiki tutmayacak 1 ay beğenmişimdir 2 ay saçımı dökmüştür belki örnek veriyorum çünkü bazıları beni çok sorguluyor sanki ürünü ben satıyormuşum gibi.. parayla aldım arkadaşlar içim acıdın😂

-ürün saçı yumuşatıyor
-ürün saçı uzatıyor mu uzatmıyor mu siz kendi gözlerinizle görün diye fotoğrafladım her ayın ki var zaten siz söyleyin
-ürün 15 dakika kalınca saçta saç döküyor😂
-ürüne verdiğim paraya acıyorum(kendi görüşüm! Çok pahalı!)
-ürün çok reklam içeriyor çok dolduruyor🤦🏽‍♀️
-ürünü 5 ay üst üste kullanınca artık saç alıştığı için bir etkide yapmıyor tepki de
-ürün baya gidiyor bayaaa ben çok az kullanmaya özen gösteriyorum belki az kullandığım için bayaa giidiyordur
-ürünü sevdim ama çok pahalı yani bir teraziye koysanız ürünün parasıyla verdiği etkiyi bence parası daha çok ağır basar
-önerir miyim? 😂 başka şeyler öneririm
-3.kutuyu ne yapacağım? Hiç kullanmayan bir arkadaşıma vereceğim ya da 3-4 ay sonra kullanacağım saçım unutsun doal keratin sütünü 4 ay sonra şaak diye saçımı şaşırtacağım
- ürünü neden kullandım? Saçımıı çoook çooooookk hızlı uzatsın diye. Uzattı mı? Fotoğraflarda gördüğünüz gibi
-bu ürünün dışında saçıma bir şey kullandım mı? Hc hair care kullandım ürünü tek başına hiç kullanmadım ya biotin içiyordum ya saçıma bir gece saç yağı bakımı yapıyordum ama her banyoda bu ürünü kullanmaya özen gösterdim
-saçım çok çabuk yağlanmayan karma bir saçtır, uçları boyadan dolayı kurudur,yıpranmışlığı vardır..

Eklentiler

• 786BD40C-7E67-4EAC-A18E-0C58652F0AE8.png
    786BD40C-7E67-4EAC-A18E-0C58652F0AE8.png
    979,9 KB · Görüntüleme: 246
Ben söylüyorum burdan nettt pişmanım doal keratin sütünü aldığıma. Her yerlere saçlarım dökülüyor resmen kazık girdi başka bi şey değil...

Kullanımını bıraktığımdan beri saçlarım yine eski sağlıklı haline döndü. Yani dökülmeyen haline tabii geri kalanları. Giden gitti nokta net 🙄🙄

Doal keratin sütü+hc hair care maceram bu kadardı almak isteyenler için denedim her banyoda Özellikle doal keratin sütünü.. siz karar verin bu konuda burda biter🥳🌺😘 15 eylül-2 kasım arası değişimler
4500697D-7D0E-4912-96DD-DA2A3D9313BE.png

Eklentiler

• 4F0916FF-8341-4EED-ACB5-0E740B3CD032.jpeg
    4F0916FF-8341-4EED-ACB5-0E740B3CD032.jpeg
    163,1 KB · Görüntüleme: 230
Doal keratin sütü+hc hair care maceram bu kadardı almak isteyenler için denedim her banyoda Özellikle doal keratin sütünü.. siz karar verin bu konuda burda biter🥳🌺😘 15 eylül-2 kasım arası değişimler
Eki Görüntüle 2550800
Extra dölülme yapti mi peki sende canim? Ve altlardan kucuk saclar cikardi mi?

Extra dölülme yapti mi peki sende canim? Ve altlardan kucuk saclar cikardi mi?
Açıkcası bende dökülme yapmadı ama 3 dakikayı aşınca baya bir dökülmüştü ben 10-15 dakka tutmuştum çok kötü döküldğ.. bunun dışında bebek saçlarımı uzattı. Altlardan saç çıkardı bunun yanında hc hair carede(haftada en az bir kere) kullandım sadece bu ürünü kullanmadım keramet neyde bilmiyorum ama doal keratin sütü saçı çok güzel yumuşattığına %100 eminim 🌺🌸🌺🌺

:KK66:Bnde aldım keratin den 2 hafta oldu saçım halen dökülüyor valla uzaması konusundada şimdilik bisey yok gibi saçlarım çok yıprandık zaten dahada almam gibi ahım şahım bi gelişme göremedim sadece yumuşak yapıyor onu benim saç kremimde yapiyordu

Yarın gidip alabilirim. Saçlarım ince telli ve çok dökülüyor. Yumuşaklık yada uzaması gibi beklentilerim yok. Genelde toplu kullanıyorum maalesef çünkü zaten çok azlar. Serum saçı yağlandırıyor mu peki?
Doğal keratin sütü ve toni&guy serum aklıma takıldı. Çok ürün denedim ve sonunda pes edip bıraktım:KK43: inşallah bunlardan fayda görürüm, teşekkürler .
Doal keratin sütünü denedin mi benim de saçlarım çok az 😞

Doal keratin almadım çünkü benim sorunlarıma çözüm vadetmiyorlar. Serumu alacaktım fakat gördüğüm tüm gratislere sordum o dönem bulamadım öyle kaldı
Bende doalın serumunu almayı düşünüyorum çünkü bende aynı durumdan muzdaribim saçları gürleştiriyor telleri kalınlaştırıyor diyor ama araştırıyorum fazla serumunu kullanan yok şu sıralar da baya bir kampanya yapmışlar açıkçası biraz tedirginim almakta

Bende doalın serumunu almayı düşünüyorum çünkü bende aynı durumdan muzdaribim saçları gürleştiriyor telleri kalınlaştırıyor diyor ama araştırıyorum fazla serumunu kullanan yok şu sıralar da baya bir kampanya yapmışlar açıkçası biraz tedirginim almakta
Kampanya Gratis te mi , indirimli fiyatı ne kadar yazar mısın

Bugün Selin Ciğercinin sayfasına girdim ve doal keratin sütünü öneriyor geçenlerde yine paylaşmıştı.. Saçlarıda çok güzel o kadar boyaya rağmen.. o değil diamond hair reklamını da yapıyordu.. arkadaşlar gerçekten kullanan var mı ya.. selini severim ama o kadar emin konuşuyor ki uzatacak düzeltecek diye saçları tabi para gani.. yani bilmiyorum sizce alsam mı tüm paramı bu tarz işlere harcıyorum kesin emin olduğum bir şeyleri denemek istiyorum supergro denedim, hc hair care denedim vitamin maskeleri denedim bana en sağlıklı ve kısa sürede uzatan bir şeyler lazım. Bu keratin bakım şampuanı nasıl uzatır aklım almıyor maske falan değil..

Saçı bu tarz dışardan uygulayan ürünlerden izyade çinko, biotin, demir, selenyum, c vitamini gibi takviyeler uzatır. Eğer saç kökü beslenemezse dışarıdan kullandığının etkisi de yeterli olmaz. Naçizane tavsiyem takviye kullan...

X