Doğal Yolla Burun Kaldırma?

Annabeth

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
16
0
Herkese merhaba arkadaşlar

Konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim doğal bir yol aradığım için burayı uygun gördüm. Benim burnumda aşırı bir eğrilik yok ama burnumun ucu çok az kalkık olsa çok güzel bir burnum olacak şuan kemik olduğu için tam düz durmuyor bende daha güzel dursun istiyorum. Sadece ucu birazcık kalksa yeter herşey yoluna girecek ama yok. Eğer ergenlik çağında çok burnunla oynarsan, yani sürekli yukarı doğru elinle siler gibi yapıp kaldırırsan alışkanlık haline getirip bunu, o zaman kalkık olur falan derlerdi. Bi yakınımızda da tik gibi bişey vardı sürekli yapıyodu ve bi ara baktım gerçekten uç kısmı daha kalkık olmuştu. Bende daha ergenlik döneminde olduğum için deniyorum kaç zamandır ama 15-20 dakika kalkık tutup bırakıyorum mesela, bıraktığımda çok çok güzel, fakat 2 dakika sonra geçiyor ve bir değişiklik de olmuyor. Nose-up burun kaldırma aparatı falan deniyim dedim ama onlarda ucunu kaldırmıyor ben ucunu kaldırsın istiyorum sadece. Doğal bi yol vs. yada bildiğiniz başka bişey varmı yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürleeer :)

Estetik ameliyata verecek hem param yok hemde ailem izin vermez. Çok büyük bir sorun olsa yaptırırdım yine ama kendim halletmek istiyorum biraz da aslında çok büyütülecek bişey olmadığı için. Mandalı da denedim valla ama oda çok acıtıyor :KK70:

X