Doğum günü

Firdevs_Yoreoglu

Bırak, insanlar sadece mücevherlerimizi konuşsun💎
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.583
9.948
Kızlar başlığa bakınca konunun yeri burası ama zor durumlarda olan, bebeğinde olan bi hastalık için konu açan anneler var çoğunlukla. Sizlere çok acil şifalar diliyorum, önceden benim de buraya hastalıkla ilgili açtığım konular olmuştu... Tekrardan zorluk çektiğiniz tüm durumlar için kolaylıklar diliyorum 🙏

Hanımlar bebeğimin 1 yaş doğum gününe daha var. Ailelerimiz yanlarımızda yok farklı şehirlerdeler. Burda öyle aman aman bi arkadaşlığımız da yok kimseyle. 1 yaş doğum günü bebeğin hatırlamayacağı ama bize anı olacak bi gün... Büyük bi doğum gününe gerek var mı sizce? "Yaptım güzel anı oldu" diyen var mı? Yoksa 1 yaş fotoğraf çekimi yaptırıp geçsek mi? )Bu arada bugüne kadar babyshower, doğum çekimi, 6 ay kınası, 40 uçurma aklınıza ne gelirse özel hiçbi şey yaptırmadım)

Bizde ailelerden uzakta yaşıyoruz 3 yas oğluma hic doğum günü organizasyonu yapmadım. Ailemin arkadaslarımın bulunduğu şehirde yaşasam yine yapmazdım. Gerek duymuyorum, çocuk kendisi icin birşey yapıldıgını anlamıyor, tam tersi rahatı bozulduğu icin huzursuzlaniyor. Bir yandan anne de gereksiz strese giriyor. Bu tarz organizasyonlar beni geriyor sevmiyorum tercih meselesi tabi. Bir pasta yaptırıyorum fotoğraf çekiliyoruz bitti gitti:) Kendi icin birseyler yapıldıgını anladığı yasa geldiğinde doğum günü yaparım elbette.

Evde kendınızde guzel konseptler yapabılırsınız...Ben koltuga beyaz bır carsaf sermıstım ve evde de bır suru fotoğraf çekmiştim.. Özenıyorsanız mesela 1 yas cekımı cok guzel..Çekirdek ailenizle pasta üflerken ki fotograflar cok tatlı gelıyor bana...

Sağlıkla uzun yılları olsun:KK200::emir_bebek:

Evde kendınızde guzel konseptler yapabılırsınız...Ben koltuga beyaz bır carsaf sermıstım ve evde de bır suru fotoğraf çekmiştim.. Özenıyorsanız mesela 1 yas cekımı cok guzel..Çekirdek ailenizle pasta üflerken ki fotograflar cok tatlı gelıyor bana...

Sağlıkla uzun yılları olsun:KK200::emir_bebek:
Çok teşekkür ederim. Siz de sağlıkla alın kucağınıza inşallah 🌸🌸

X