Doğum günü

nobodysperfect

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
432
413
32
Merhabalar;
Öncelikle kendimi ve ilişki sürecimi kısaca tanıtayım. Ben 32 sevgilim de 40 yaşında. Ben daha önce de böyle özel günlere özellikle doğum gününe önem verdiğimi dile getirmiştim. Haziran ayında sevgililik süremiz 1 yıl oluyor. Çoğu konuda artık birbirimizi karakterlerimizi yüzde yüz olmasa da biliyoruz tahmin edebiliyoruz denecek kadar tanıdığımızı düşünüyorum. Dün akşam uyumadan kısa bi telefon görüşmesi yaptık ve bugün doğum günüm bana " sana peşinen söyleyeyim bi beklenti içerisine girme hediye konusunda yarın çalıştığın yere bir şey göndermicem baktım ama bulamadım buluştuğumuz zaman (ay sonu buluşabilicez ben İstanbul o Ankara'da yaşıyor ) gibi bir kelime kullandı. Üzüldüm çünkü bi kız olarak ister istemez küçücük bi çiçek dahi olsa insan hatırlanmak ya da güzel duygularını belirtir bir mesaj bile gönderse benim için anlamlı olurdu. Benim için özel bir günün öncesi bu tarz diyalog mutsuz etti. Sizin tavrınız ne olurdu durumu içselleştirmek istemiyorum ama o his gecenin bu vakti bile beni rahatsız ediyor. Yorum ve düşünceleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar;
Öncelikle kendimi ve ilişki sürecimi kısaca tanıtayım. Ben 32 sevgilim de 40 yaşında. Ben daha önce de böyle özel günlere özellikle doğum gününe önem verdiğimi dile getirmiştim. Haziran ayında sevgililik süremiz 1 yıl oluyor. Çoğu konuda artık birbirimizi karakterlerimizi yüzde yüz olmasa da biliyoruz tahmin edebiliyoruz denecek kadar tanıdığımızı düşünüyorum. Dün akşam uyumadan kısa bi telefon görüşmesi yaptık ve bugün doğum günüm bana " sana peşinen söyleyeyim bi beklenti içerisine girme hediye konusunda yarın çalıştığın yere bir şey göndermicem baktım ama bulamadım buluştuğumuz zaman (ay sonu buluşabilicez ben İstanbul o Ankara'da yaşıyor ) gibi bir kelime kullandı. Üzüldüm çünkü bi kız olarak ister istemez küçücük bi çiçek dahi olsa insan hatırlanmak ya da güzel duygularını belirtir bir mesaj bile gönderse benim için anlamlı olurdu. Benim için özel bir günün öncesi bu tarz diyalog mutsuz etti. Sizin tavrınız ne olurdu durumu içselleştirmek istemiyorum ama o his gecenin bu vakti bile beni rahatsız ediyor. Yorum ve düşünceleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Hayat kısa, deneme yanılma dönemini geçirmişsin, 32 yaşında da hayatını sana uymayan uyumsuz bir odun için harcama😇

Hediye alır almaz tarzına bir şey diyemem ama beklenti ve istek konusunda uyumsuzsunuz. Böyle biriyle ilişki sürdürmeni tavsiye etmem, ne o öyle üzüle üzüle bu ii yürür mü?

1 senelik ilişkide ne eskimiş? 40 yaş olduğu için mi karakteri öyle mi yoksa sana mi böyle davranıyor bilemiyorum.
Uzak mesafe ilişkisinde aklı başında insanlarsınız önceden planlayıp bir şey alabilir hiç olmasa eve meve çiçek yollayabilir zaten görüşmeyecekmişsiniz.

Ben de severim hatırlanmayı ama aman aman önemsemem niye doğum günüm kutlanmadı diye üzülmem aklıma da gelmez amaaaaa... Sizin durum konusunda bana cümleleri itici geldi sevgilinin "peşinen söyleyim beklenti içine girme" ,"baktım hediye bulamadım", "çiçek de yollamam"
Sonrasında şaka yaptım diyip yollamayacaksa gerçekten benim için itici
...

Konu harici 32 yaşında ne demeye 40 yaşında biri ile uzak mesafe ilişkisi yaşıyorsun. Seni seven insan ekstrem bir durum yoksa olağanüstü gelmemek için, yanına seni görmek için gelir. 40 yaşında adam da hayatını düzene koymuştur artık yani😒 Bence sen bir zevklerin isteklerin uyumu kısmını gözden geçir bir ilişkide böyle sürekli çekilmez zira o lafı söyledi diye haklı olamaz manipüle olma.. baştan anlaşsa idiniz eyvallah ben sevmiyorum sen seviyorsun ben almam sen de isteme dense eyvallah.. yoksa uzatma yol ver gitsin

Merhabalar;
Yanlış anlamayın beni. 32 yaşındasınız doğum gününü düşüneceğinize evlilik planınız olması gerekmez miydi? Yaşınız çok müsait yani ergen sevgililer gibi gereksiz uzatılan ilişkilerdense bir birinizi tanıma sonra da evlilik planı içerisine girmeniz gerekmez miydi? Daha bir doğum gününü bile kutlayamayan adamdan hoş bu teklif de gelir mi bilinmez. Boşa zaman kaybı. Yaş geçiyor ve yanlış insan.

Merhabalar;
sürpriz bile yapsa peşinen söyleyeyim beklentiye girme diyecek bir mağara adamı o an benim için bitmiştir.
beklentileriniz farklı, özellikle bu kadar basit bir konuda (1 çiçek almaktan bahsediyorum) böyle yapıyorsa lütfen dehleyin o adamı.
saçma sapan bahanelerine de nolur kanmayın, daha en başında böyle bu adam. vaktinizi doğru insanlara harcamalısınız

Çoğu konuda artık birbirimizi karakterlerimizi yüzde yüz olmasa da biliyoruz
Artık yüzde yüz biliyorsunuz. Adam neyse o, göstermiş söylemiş. Olay sadece doğum günü hediyesi değil. Gösterişli bir hediye almış bile olsa karakteri beş para etmez. Kaba düşüncesiz zevksiz heyecansız bir adam. Yani bu yaşa kadar bunu mu beklediniz ya da hiç mi başka sevgiliniz olmadı?
Ben 18 senelik evliyim, bugün bile eşim doğum günümde özenir düşünür.

Bazı insanlar için özel günler önemsizdir anlarım ama seçtiği kelimeler aşırı itici... ben olsam buz gibi soğurum.

Ben nedense gelecek heralde diye düşündüm.
Diğer türlü pek güzel olmaz sanki.

Ama işte erkeklerin kafa dümdüz çalışıyor belki de gerçekten bekleme hiç Yanyana gelince kutlarız kafasında.

Aslında bir çiçek yollasa hiç bu diyologa girmese daha tatlı olabilirmiş.

Ben şuna takıldım hiç bir şey göndermezse ne yapacaksınız ki ne denir bu durumda kutlamadın diye ayrılmakta olmaz.
Verdiği değer kadar verirsiniz artık.

Bazı insan çok açık sözlüyüm kisvesinin altında dangoz gibi yaşar eee ben baştan dedim triplerine girmez insallah.

İliski sizin bu durum ilk kez yaşanıyorsa göz ardı edilebilir gibi

Belki supriz yapacaktir ama yapmazsa gercekten tam bir ayi nedir bu erkeklerin dogum gününde bisey yapmama inadi? Hemde uzakta daha cok ozen gosterip bir cicek gondermesi belki gelip supriz yapmasi gerekirken dediklerine bak. Yanliz bu yaptiklari deger vermemeye geliyor bilin istedim basit bir durum degil

üslüba bak hele. üslüp her şeydir. ben de özel günlerin hatırlanmasını çok severim bana biri bu şekilde önden beklentiye girme. alacak bişey bulamadım derse valla soğurum. bi çiçekte mi gönderemiyor cimri herif. isteyen yapar net bahane sunmaz. bence çok vakit kaybetmeyin bunla. ayrıca doğum gününüz kutlu olsun :KK200:

Merhabalar;
Doğum gününüz kutlu olsun ❤️ Eğer seviyorsam değişmesini isterdim bu konuda çünkü bu dediğin benim için kabul edilmeyecek bişey. Ben özel günlerin hepsine çok değer veririm, çok mutlu etmeye çalışırım ama kendimde mutlu edilmek isterim. Eğer sizde deger veriyorsanız ve karşıdaki adam bu şekildeyse bu tavrını değişmezse uzulursunuz hep.

Bir orkide de mi bulamamış çiçek sepetinden?
Yalnızlık bizi nelere katlandiriyor
Bu üslupta olan bir adamla olacağıma hiç ilişkim yok desem bundan daha iyi cidden.
Bide bu işler sevgililikte olup sonra bitmiyor ki ben 10 yıllık evliyim hala daha hepsinin kutlanmasını seviyorum mesela. Çok şükür eşimde öyle. Bu tavırdaki bir insanla hayat geçmez.

X