Doğum gününde yazmayan ex

1 ay önce erkek arkadaşım ilişkiyi bitirmek istedi. Bitirme sebebi de bakireliğimi sorguladı.Ciddi 🤔 birisin benim için önemli dedi. Bakireyim dediğim halde eski sevgililerimle ne kadar yakınlaştığımı sordu bu sefer. Ben de sinirledim bu duruma sildim her yerden. 1 aydır hiç iletişim olmadı. Bugün doğum günümdü. Twitterdan “bugün onun doğum günü ama ben yazamıyorum” diye bir tweet beğenmiş. Tweeti beğenip 6 saat sonra beğeniyi geri çekmiş. Çok özledim onu çünkü çok saçma sebepten bitti. Yazmak istiyor bi yanım Ne yapmalıyım
Bitebilecek en geçerli sebeplerden biriyle bitmiş, daha nasıl bitmesi gerekiyodu tam olarak sizin bu adamı özlemle degil de öfkeyle / tiksintiyle hatırlamanız için :olamaz:

1 ay önce erkek arkadaşım ilişkiyi bitirmek istedi. Bitirme sebebi de bakireliğimi sorguladı.Ciddi 🤔 birisin benim için önemli dedi. Bakireyim dediğim halde eski sevgililerimle ne kadar yakınlaştığımı sordu bu sefer. Ben de sinirledim bu duruma sildim her yerden. 1 aydır hiç iletişim olmadı. Bugün doğum günümdü. Twitterdan “bugün onun doğum günü ama ben yazamıyorum” diye bir tweet beğenmiş. Tweeti beğenip 6 saat sonra beğeniyi geri çekmiş. Çok özledim onu çünkü çok saçma sebepten bitti. Yazmak istiyor bi yanım Ne yapmalıyım
Namusunuza dil uzatması, sizi dolaylı yoldan bir şeylerle suçlaması saçma bir sebepse mantıklı bulacağınız sebepler neler acaba?

Arkadaşlarım kafamı karıştırdı. Her erkek merak eder sorar bu durumu dediler. Sormaması kötü dediler iyi bi şey seninle ciddi düşünmüş falan. Bilemedim
Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler. Demek ki böyle mal insanlarla takıla takıla algıların şaşmış.
Çirkin adamı nasıl hayatından cikarttiysan bu arkadaşlarını da çıkar, kendine tertemiz toksiklerden arınmış bir çevre kur

Merve sana cok kiziyorum biliyormusun. Kizma sebebim sirf hayatinda bir erkek olmasi ugruna kendini bu hallere sokman. Isin garibi konu erkek olunca senin mantik devre disi kaliyor. Sana demistim bosuna ugrasma o seni terk etmeden sen terkedemezsin diye. Yine ayni son yine terkedilmeyi beklemissin simdi hala barismayi bekliyorsun. Senin bu hallerin normal degil onu biliyorum ama sebebi sende, yani bunun altinda yatan sebebi bulmalisin. Hala su adami ozluyorum,yazmak istiyorum diyorsun. Sen akillanmazsin yine yazarsin. Kendini rezil etmeyi birak bir durusun olsun.
Sebebi sevilmiyorum. Hayatıma giren hiç bi erkek beni gerçekten sevmedi. Her zaman terk edildim. Artık arkadaşlarım bile bana acıyor bu konuda. Neden sen bunları yaşıyosun diyolar. Artık kendimi sorguluyorum. Yeteri kadar güzel değil miyim de benden gidiyolar beni sevemiyorlar diye. Etrafıma bakıyorum herkes seviliyor ama ben hep onların bıraktıkları travmalarla yaşıyorum. İşin kötüsü artık hevesimde kalmadı

İyi ki bitmiş. Bakirelik nedir ya neden merak ediyor bir sor bakalım kendine? Çünkü değilsen seninle yatıp bırakacak asla ciddi düşünmeyecek. İyi ki böyle kalitesiz adamdan kurtuldun. Akrep burcusun ama hiç öyle davranmıyorsun. Çok takıntılısın Arap sevgilinede yalvarıyordun. Kendi öz değerini bil. Normal şartlarda bakirelik konusunu sorduğunda “bakireyim” demen saçmalık. Sanane diyeceksin. Bu arada doğum günün kutlu olsun

Sebebi sevilmiyorum. Hayatıma giren hiç bi erkek beni gerçekten sevmedi. Her zaman terk edildim. Artık arkadaşlarım bile bana acıyor bu konuda. Neden sen bunları yaşıyosun diyolar. Artık kendimi sorguluyorum. Yeteri kadar güzel değil miyim de benden gidiyolar beni sevemiyorlar diye. Etrafıma bakıyorum herkes seviliyor ama ben hep onların bıraktıkları travmalarla yaşıyorum. İşin kötüsü artık hevesimde kalmadı
Güzellikle hiç alakası yok
1) sen kendini sevmiyorsun - el nasil sevsin
2) sen kendini bunlara layık görüyorsan demek ki kendisine saygısı olmayan birisin - el nasıl sana saygı duysun?
Eminim güzelsindir ama inan bundan beş kat da güzel olsan senin kendine biçtiğin değer buyken hiç bir şey farklı olmaz.
Lütfen yeni yaşın için güzel kararlar al kendinle ilgili, akademisyen olduğunu yazmışsın. O zaman iyi kötü maaşın vardır , lütfen bir terapi al, bu özgüvenliğinin temeline insinler

Ne alaka artık ama, ne alaka?

Güzellik meselesi degil de sevgiyi aradıgınız yer meselesi olabilir mi bu acaba, daha kendini sevmeyen bi kadının meselesi? Böyle bi kadının hayatına almaya çalıştığı adam profili meselesi:KK51:Sevgiyi aradıgınız yer böyle adamlarsa sevilmediginize şükredin. Şu konuda anlattıgınız adamın herhangi birini sevme ihtimali var mı sizce?

Paşam pazardan karpuz seçiyor bildiğin, manava sorar gibi sen bunu nereden getirdin, organik mi, taze mi diye sormuş da sormuş, kes bi dilim de içine bakalım demediği kalmış bi. :kızgın:Siz de seçilen karpuz olamadım diye üzgünsünüz :KK57: Adam daha ne kadar metalaştırabilir yani sizi?

İyi ki bitmiş. Bakirelik nedir ya neden merak ediyor bir sor bakalım kendine? Çünkü değilsen seninle yatıp bırakacak asla ciddi düşünmeyecek. İyi ki böyle kalitesiz adamdan kurtuldun. Akrep burcusun ama hiç öyle davranmıyorsun. Çok takıntılısın Arap sevgilinede yalvarıyordun. Kendi öz değerini bil. Normal şartlarda bakirelik konusunu sorduğunda “bakireyim” demen saçmalık. Sanane diyeceksin. Bu arada doğum günün kutlu olsun
Bakmayın öyle yazayım falan diyorum ama dönüp baktıkça geçmişe hepsi için ben çabaladım. Onlar ayrıldı, onlar hata yaptı ben koştum peşlerinden. Bazı şeyler artık benim çabalamamda olmasını istemiyorum. İstese yine kutlardı doğum günümü.

Ne alaka artık ama, ne alaka?

Güzellik meselesi degil de sevgiyi aradıgınız yer meselesi olabilir mi bu acaba, daha kendini sevmeyen bi kadının meselesi? Böyle bi kadının hayatına almaya çalıştığı adam profili meselesi:KK51:Sevgiyi aradıgınız yer böyle adamlarsa sevilmediginize şükredin. Şu konuda anlattıgınız adamın herhangi birini sevme ihtimali var mı sizce?

Paşam pazardan karpuz seçiyor bildiğin, manava sorar gibi sen bunu nereden getirdin, organik mi, taze mi diye sormuş da sormuş, kes bi dilim de içine bakalım demediği kalmış bi. :kızgın:Siz de seçilen karpuz olamadım diye üzgünsünüz :KK57: Adam daha ne kadar metalaştırabilir yani sizi?
Ha evet bi de bu olay var sevilmiyorum erkekler tarafından sadece arzulanıyorum. Hatta bi eski sevgilim bana açık Açık demişti seni hiç sevmedim sadece arzuladım diye. Bu çok kötü bi durum

Sevmek sevilmek için tek kriteriniz güzel olmak mı? Çevremde tanıdığım ve güzel bulduğum ama sohbeti ile bayan, hiç kitap vs okumayıp cehaletin içinde boğulan kadınlar da var. Erkekler onlardan da kaçıyor. Belki kendinizi geliştirmeli, Farklı bir çevre edinmelisiniz. Sorunu sadece GÜZEL DEĞİL MİYİM diyerek aramak sizi bir adım ilerletmez

Arkadaşlarınız bu cümleleri kurarken ayık kafada mıydı?
Bi arkadaşım da ara demişti. Sen ona diğer erkeklerle yakınlaştım diyince sinirlenmiş demişti. Arkadaş çevrem biraz değişik . Hatta hiç birine artık hiç bişeyimi anlatmıyorum samimi gelmiyorlar

Merve kör olacaksın stalk yapmaktan bir gün. Adamın twitterdan beğenip geri çekme vaktine kadar biliyorsun ya oha. Neden bunu kendine yapıyorsun?

Merak edebilir ama sormaz, herşeyin bir adabı var. Adam hem bunu kafasına takacak kadar ayı, hemde soracak kadar hadsiz. Bari dolayli yoldan öğrenmeye caliş, mahlukat. Peki kendisi bakirmiymis? Sordunuzmu? Merak ettinizmi?

Ha evet bi de bu olay var sevilmiyorum erkekler tarafından sadece arzulanıyorum. Hatta bi eski sevgilim bana açık Açık demişti seni hiç sevmedim sadece arzuladım diye. Bu çok kötü bi durum
Onlar nefes alan her şeyi arzuluyor. Canını acıtmak için demiş, tam bir keko yöntemi kadın cinselliğini aşağılama malzemesi yapmak.

X