Doğuma Hazırlık Doğum İçin Hangi Hastane? Medicana mı Medilife mı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

arvenelendil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2021
275
78
28
Arkadaşlar merhaba, kısmetse Ağustos ayında doğum yapacağım. Doktorum dışarıda özel bir klinik hem medicana beylimdüzü hem de medilife beylikdüzü ile anlaşması var. Bu iki hastaneden tecrübe ettiğiniz, olumlu olumsuz bir öneriniz var mı? İlk gebeliğim endişeliyim herşey güzel ilerlesin istiyorum yardımcı olur ve doğumum için dua ederseniz çok sevinirim🙏🏻 Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin 🤲

Arkadaşlar merhaba, kısmetse Ağustos ayında doğum yapacağım. Doktorum dışarıda özel bir klinik hem medicana beylimdüzü hem de medilife beylikdüzü ile anlaşması var. Bu iki hastaneden tecrübe ettiğiniz, olumlu olumsuz bir öneriniz var mı? İlk gebeliğim endişeliyim herşey güzel ilerlesin istiyorum yardımcı olur ve doğumum için dua ederseniz çok sevinirim🙏🏻 Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin 🤲
Bende agusdosda doğum yapacağım 😍Rabbim sağ salim.kucagina almayı nasip etsin her sanada dua ederim ben 😊doğuma giderken Meryem suresi okumak lazım nasıl kolay doguruyosun anlatamam 😊

X