Doğum için önerdiğiniz özel Hastaneler

Süper, sizin doğum da Kışa denk geliyo galiba, benimki de ocak-şubata denk düşüyor tabi erken doğum durumum olmazsa. Bakacağım İnternet sayfalarına mutlaka 👍🏻 ve dış doktor derken hastane dışından mı doktor yani tam anlayamadım orasını? Hastaneden bir doktor seçip onla görüşmemi mi kastettiniz acaba?

Dis doktor aynen hastane disindan muayenehane doktoru.. benim doktorum mesela bi hastanede calismiyor ama bi kac hastane ile anlasmasi var doguma o hastanelerden hangisi tercih edilirse oraya gidiyor. Kendi anlastigi fiyatlar var o fiyatlari oduyorsunuz hastaneye ve doktora.

Birde hastanelerin kendi doktorlari var tabi.

Benim dogum suan tam yilbasina denk geliyor :KK66:

Dis doktor aynen hastane disindan muayenehane doktoru.. benim doktorum mesela bi hastanede calismiyor ama bi kac hastane ile anlasmasi var doguma o hastanelerden hangisi tercih edilirse oraya gidiyor. Kendi anlastigi fiyatlar var o fiyatlari oduyorsunuz hastaneye ve doktora.

Birde hastanelerin kendi doktorlari var tabi.

Benim dogum suan tam yilbasina denk geliyor :KK66:
Kış bebekleri olacak 👏 Hee tamam özel doktor. Onu nerden bulacam bilmiyorum ki 😊 ama bakarım Bi. Varsa bildiğiniz doktor önerirseniz mutlu olurum 😊 İstanbul gibi yerde suda doğum, hypnobirthing doğal doğum filan seçeneklerimizin olması büyük avantaj. Maalesef heryerde de yok. Tabi sezeryan olursada yine profesyonel ekibe emanet olmanın rahatlığı oluyordur. Fiyatlarıda bi öğrenmem lazım ona göre bütçe ayarlamak şart

Kış bebekleri olacak 👏 Hee tamam özel doktor. Onu nerden bulacam bilmiyorum ki 😊 ama bakarım Bi. Varsa bildiğiniz doktor önerirseniz mutlu olurum 😊 İstanbul gibi yerde suda doğum, hypnobirthing doğal doğum filan seçeneklerimizin olması büyük avantaj. Maalesef heryerde de yok. Tabi sezeryan olursada yine profesyonel ekibe emanet olmanın rahatlığı oluyordur. Fiyatlarıda bi öğrenmem lazım ona göre bütçe ayarlamak şart

Ben suda dogum falan dusunmuyorum sezeryan yada agrisiz dogum planliyorum.. benim doktorum murat emanetoglu..
Birde baglarbasinda dilek yagmur var ben gitmedim ama cok iyi yorumlarini aldim

Ben suda dogum falan dusunmuyorum sezeryan yada agrisiz dogum planliyorum.. benim doktorum murat emanetoglu..
Birde baglarbasinda dilek yagmur var ben gitmedim ama cok iyi yorumlarini aldim
Tamamdır 👍🏻 çok sağolun, academic hospitale mail yazdım doğum paketleri hakkında soru sordum bakalım 😊

hypnobirting de ağrısız doğum, bir kitap okuyorum acayip ilgimi çekiyor, doğuma bakış açımı değiştirdi desem yalan olmaz 👏 mümkün olursa öyle yapmak istiyorum teknikleri öğrenip, bakalım hayırlısı 😊 ilgilenirseniz kitap adı 'hypnobirthing mongan yöntemi' okuduktan sonra korku morku kalmıyo 😊 öneririm 👍🏻

Tamamdır 👍🏻 çok sağolun, academic hospitale mail yazdım doğum paketleri hakkında soru sordum bakalım 😊

hypnobirting de ağrısız doğum, bir kitap okuyorum acayip ilgimi çekiyor, doğuma bakış açımı değiştirdi desem yalan olmaz 👏 mümkün olursa öyle yapmak istiyorum teknikleri öğrenip, bakalım hayırlısı 😊 ilgilenirseniz kitap adı 'hypnobirthing mongan yöntemi' okuduktan sonra korku morku kalmıyo 😊 öneririm 👍🏻

Hypnobirting guvendigim yontemlerden degil.. ben agrisiz epidural spinal hatta kombine bi yontemden bahsediyorum

Merhaba Hanımlar, ben 4 aylık hamileyim ve doğum için hastane araştırıyorum şimdiden. Özel hastanede eşimin de doğuma girmesine izin veren bir hastane istiyorum. Suda doğum yaptıran varsa daha güzel tabii. özel hastanede doğum yapıp memnun olanlar, hastane önerisi olanlar varsa yazabilirler mi?tecrübelerinize ihtiyacım var. Yer olarak Trabzon, Erzurum, Ankara, istanbul öncelikli olmak üzere önerisi olan var mı? Önemli olan ulaşabilme imkanım. İyi Bi doğum doktoru bilen? Ben Ardahanda yaşıyorum, burda sadece devlet hastanesi var ve hiç güven vermiyor bana :KK43: ulaşabileceğim en uygun illeri yazdım. doğumumda kışın olacağı için endişeleniyorum, ne yapacağımı bilmiyorum. Burda imkanlar baya kısıtlı, doğunun ücra köşesi. Ters bir durumda Erzuruma sevk edilen çok hasta oluyo. Korkuyorum haliyle :KK43: emin ellerde olmak istiyorum

Ben Ankara da Akay Lokman Hekim hastanesinde yaptım doğumumu doktorum da Esra Çabuk Cömert ti hala görüşürüz ilgili sempatik bir doktor.Sosyal medyadan da takip edebilirsen demek istediğimi anlayacaksın.Doktor ekip hastane beni üzmedi sizde bir araştırın isterseniz.

Evet evet yol kenarı Biyerdi görmüştüm. Kafkas üniversite hastanesi daha büyük geldi gözüme zaten. Bu bilgileri göz önünde bulundurcam 👍🏻 çok çok teşekkür ederim, bu bilgiler işime yarayabilir 👏
Korkutmam gıbı olmasında unırvertıse hastabelerınde doguma gıren cogu kısı ogrencı oluyor gelen gıden elını vajınanıza sokup acılma varmı dıye bakıyor. Ozel bulabılırsenız daha iyi olacaktır. Yanı ozele ımkanınız varsa banu cıftcı vat ınstadan takıp eduyosanız. Furkan kayabasoglu vat tabı onlarda cok yuksek bırseye benzıyor genelse unlulerın dogumunada bakıyolar normal bır vatandas ıcın nasıldır bılemem. Ama herturlu motıvasyonu verıyolar. Bu syadıklarm ıstanbulda. Ankarada yasıyorm ama bende hıc doktor arastırmadım henuz ankarada. Etlik dogum evı dıyolarda orasıda nasıldır hıc bakmadım

Ben Ankara da Akay Lokman Hekim hastanesinde yaptım doğumumu doktorum da Esra Çabuk Cömert ti hala görüşürüz ilgili sempatik bir doktor.Sosyal medyadan da takip edebilirsen demek istediğimi anlayacaksın.Doktor ekip hastane beni üzmedi sizde bir araştırın isterseniz.
Lokman hekımde dogum yapılıyormu? Ben de demet lokman hekım dusunuyordum

X