İzmir'de Doğum için doktor ve hastane tavsiyeleri...

65 lira muayene ücreti doğum şekli ne olursa olsun farketmiyormuş fiyat 2000 veya 2100 demişlerdi doğum fiyatına yarın kontrolüm var detaylı öğrenip yazarım unutmazsam inşallah :)

merhaba. öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Bende haftaya Aysel Hnmdan randevu aldım. Etrafımda çok meth eden var o yüzden onu tercih ettim. Merak ettiğim doğuma kendisi mi giriyor yoksa nöbetçi doktor mu?

merhaba. öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Bende haftaya Aysel Hnmdan randevu aldım. Etrafımda çok meth eden var o yüzden onu tercih ettim. Merak ettiğim doğuma kendisi mi giriyor yoksa nöbetçi doktor mu?
Teşekkür ederim Allah hepimize yavrusunu hayırlısıyla kucağına almayı nasip.eder.inşallah kendi doktorumuzun doğuma girmesi için ekstra ücret ödüyor muyuz diye sormuştum giriş yaptırırken zaten herkesin kendi doktoru giriyor doğuma demişlerdi

Teşekkür ederim Allah hepimize yavrusunu hayırlısıyla kucağına almayı nasip.eder.inşallah kendi doktorumuzun doğuma girmesi için ekstra ücret ödüyor muyuz diye sormuştum giriş yaptırırken zaten herkesin kendi doktoru giriyor doğuma demişlerdi

Amin insallah. Cevabiniz icin tesekkurler o zaman normal dogumda olsa gece gunduz kendilerinin doguma girmesi bence gayet saglikli birsey.

Merhaba arkadaşlar yanıtlarsanız sevinirim. İzmir çeşmede oturuyorum yeni taşındım. 27 haftalık hamileyim. Özel su hastanesi- Karataş ve Medical arasında kaldım seçim yapamıyorum. Güncel tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Medical bana biraz uzak kalıyor ama fiyatını da bilen varsa yazabilir mi? Umarım olumlu sonuçlar almışsınızdır..

Merhaba arkadaşlar yanıtlarsanız sevinirim. İzmir çeşmede oturuyorum yeni taşındım. 27 haftalık hamileyim. Özel su hastanesi- Karataş ve Medical arasında kaldım seçim yapamıyorum. Güncel tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Medical bana biraz uzak kalıyor ama fiyatını da bilen varsa yazabilir mi? Umarım olumlu sonuçlar almışsınızdır..
Merhaba İzmir'deki bir çok özel hastane halkında fikir sahibiyim o yüzden yazmak istedim.ilk gebeliğimde Dr Burak Ağca nın özel muayenesinde gebelik takibini yaptırdım Burak bey doğumumu kent hastaseninde yaptırmıştı..2014 yılında kent hastanesine 2500 tl Burak beye 2500 tl olmak üzere 5000 tl para ödemiştik..doktorum dan ve hastaneden memnun kalmıştım. Ancak İkinci gebeliğinde açıkcası o kadar para vermek istemedim ama özel muayenede olduğu kadar ilgi görebileceğim beni dinleyecek ve yeterli açıklamayı yapabilecek ve aradığım zaman ulaşabileceğim bir doktora ihtiyacım vardı.. özel can hastanesinde Dr Emre canverenler ile karşılaştım.. hastanenin sgk ile anlaşması var gebelik takibi ve doğumun Harika geçti.. ikinci seZeryan olacagıniçin cok endişeliydim. Ancak ilk sezeryanımdan cok daha konforlu bir ameliyat geçirdim.. hiçbir agrı sızı duymadan hastaneden ayrıldım.. hatta doğumun ertesi günü odada fotoğraf cekimden önce saçlarımı yıkayıp fönledim o derece.. hastanenin temizliği düzeni odalarının konforu gerçekten kent hastanesiyle yarışır durumda.. Doğum yaptıktan sonra sabaha kadar sürekli emzirme hemşiresi odaya gelerek rehberlik yaptı ..bu her hastanede olan bir hizmet değil.bu arada 2500 tl gibi bir rakam ödedik.. tabi önemli olan doktorunuz ama mutlaka gidin ve Emre beyle tanışın ve hastaneyi görün derim.. bu arada bende Doğum için Akhisar'dan geldim.. 90 100 km gibi mesafe var..

Offf arkadaşlar ben daha ilk defa gideceğim muayeneye. Tahlilleri yaptırdım ve göstermeye götüreceğim bu durumda hekim önemli mi?

Özel ege yaşam hastanesi İpek Demir
Ben doğumumu ona yaptırdım hemde normal
Çok iyi bi doktor fiyatlarda uygun

65 lira muayene ücreti doğum şekli ne olursa olsun farketmiyormuş fiyat 2000 veya 2100 demişlerdi doğum fiyatına yarın kontrolüm var detaylı öğrenip yazarım unutmazsam inşallah :)

Merhaba
Hala doktorunuzdan ve hastanenizden memnun musunuz?

2 gün önce doğum yaptım çok memnun kaldım tek memnun kalmadığı nokta doğum fotoğrafçısı onun dışında herkes işinde çok iyi ve çok ilgiliydi

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben gecen ay Karataşta doğum yaptım ve güncel bir şekilde sizinle paylaşmak istedim. doktorum Osman Beydi.6haftalıktan doguma kadar o ilgilendi benimle.Ben izmirde yabancıyım adını tesadüfen bir arkadaşımdan duydum ve gittim. O kadar ilgili bir doktor ki her muayeneden sonra acıklama yapıyor ve aklımda hiç bir soru işareti kalmıyordu. Ben normal dogum yaptım ve gece 2 de cıktı geldi sorunsuz ağrısız bir dogum hikayem oldu :) inanın gercekten tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum .Hastane personeli benim karşılaştıklarım cok kibar calışanlardı. Ama ne kuaför nede fotoğrafçı hizmeti alabildim inanın umrumda bile olmadı 1 saat içinde kolayca dogum yapınca :) çocuk doktoru olarakta Zelal Erdemir hocayı tavsiye ederim. Benim düşünceme göre Zelal hoca bu dünyaya çocuk doktoru olmak için gelmiş umarım yardımcı olabilmişimdir

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben gecen ay Karataşta doğum yaptım ve güncel bir şekilde sizinle paylaşmak istedim. doktorum Osman Beydi.6haftalıktan doguma kadar o ilgilendi benimle.Ben izmirde yabancıyım adını tesadüfen bir arkadaşımdan duydum ve gittim. O kadar ilgili bir doktor ki her muayeneden sonra acıklama yapıyor ve aklımda hiç bir soru işareti kalmıyordu. Ben normal dogum yaptım ve gece 2 de cıktı geldi sorunsuz ağrısız bir dogum hikayem oldu :) inanın gercekten tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum .Hastane personeli benim karşılaştıklarım cok kibar calışanlardı. Ama ne kuaför nede fotoğrafçı hizmeti alabildim inanın umrumda bile olmadı 1 saat içinde kolayca dogum yapınca :) çocuk doktoru olarakta Zelal Erdemir hocayı tavsiye ederim. Benim düşünceme göre Zelal hoca bu dünyaya çocuk doktoru olmak için gelmiş umarım yardımcı olabilmişimdir

Hayirli ugurlu olsun bende Aysel hanima gidiyorum. Kuafor ve foto hizmetini neden alamadiniz ozel degilse ogrenebilir miyim? Birde normal dogum dusunuyorum, acilmayi beklerken önlük veriyormu hastane?

Dediğim gibi ben sezaryen olacaktım sancılarım artınca gittim zaten 1-1buçuk saat içinde dogum yaptım önlük veriyor mu bilmiyorum direk doguma aldılar beni. Oglum 4 gün yogun bakımda kaldı o yuzden ne fotoğrafcı ne de kuaför umrumdaydı bir an önce oglumu alıp gitmek istedim .Daha sonra bu hizmetlerden faydalanabiliyormusuz ama inan umrumda değil .İnşallah seninde benim gibi kolay doğumun olur Allah yardımcın olsun

X