DOĞUM İZNİ SONRASI HEYET RAPORU ANKARA

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım sen nesin ? Ne işle meşgulsün çoluk çocuk sahibimisin çalışıp çocuğunu bırakmak zorunda kaldınmı raporun para verilip alındığı hakkında bilgin varmı rapor alınacak yer soruyorum sen kimsin ?

Sen çokmu doğrusun mesela hep helalmi yedin çok doğrusun ya namaz kılıyomusun oruç tutuyorsun Allah ın emirlerini yerine geritriymusun ben hiç zannetmiyorum öle olduğunu mesela öle olsa burda boş muhabbetle zamanını doldurmazdın
Çoluk çocuk sahibiyim, doğum iznim bitti süt iznine ayrıldım. Sonrası için de bakıcı bakıyorum. Eğer bakıcı ayarlayabilecek durumum olmasaydı da çocuk yapmazdım. Helalden, haramdan bahsetmişsiniz, boş yere heyet raporu istemek ne oluyor? Sizin gibiler yüzünden artık doktorlar gerçekten ihtiyacı olana dahi zar zor rapor yazıyorlar.

Sen çokmu doğrusun mesela hep helalmi yedin çok doğrusun ya namaz kılıyomusun oruç tutuyorsun Allah ın emirlerini yerine geritriymusun ben hiç zannetmiyorum öle olduğunu mesela öle olsa burda boş muhabbetle zamanını doldurmazdın
Sövsem banlanır mıyım

Canım sen nesin ? Ne işle meşgulsün çoluk çocuk sahibimisin çalışıp çocuğunu bırakmak zorunda kaldınmı raporun para verilip alındığı hakkında bilgin varmı rapor alınacak yer soruyorum sen kimsin ?
Öğretmenim? İlk çocuğumu yapmak için özellikle borçlarımızın sıfırlanmasını bekledim. Çünkü başından beri iki sene izin kullanmak istiyordum. İlk çocuğuma iki sene ücretsiz izinle baktım. İkinciye hamileyim. Bu sefer ekonomik şartlardan ötürü o kadar uzun kullanamam gibi duruyor. Bir sene kullanacağım. Oldu mu? 🫠

Kızlar doğum iznim bitti borçlarım olduğu için ücretsiz izne ayrılamıyorum bebeğimde çok küçük daha bana ihtiyacı var ankarada bildiğiniz heyet raporu alabileceğim bir yer varmı çok ihtiyacım var lütfen

Çapanın Gururu Ayşem diye bir doktor var o verebilir size rapor

Öncelikle sizi çok iyi anlıyorum maddi sıkıntılar yüzünden bunu almak istediğinizi de anlıyorum fakat bu tarz şeyler toplumda hoş karşılanmıyor etik değil. Doğum yaptığınız doktor vermedi mi doğum sonrası rapor. Şuan neresi veriyor bilmiyorum ama burada da başka yazan üyelerden okuduğum kadarıyla servet uysal tıp merkezi sanırım veriyor diye yazılmıştı ama şuan da veriyorlar mı parayla bilmiyorum. Bazı tıp merkezleri ile görüşebilirsin muayene karşılığı rapor verenler illa ki çıkar.

Allah'a nasıl hesap verirsiniz ? Devlet parası tüm ülkenin parası. Bizim ilçede de vardı sizin gibi biri kaymakam hakkında soruşturma başlattı çocuğunu bırakıp giden insanların hakkı ne olacak o zaman herkes alsın heyet raporu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X