DOĞUM İZNİ SONRASI HEYET RAPORU ANKARA

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumlardan memnun degılsınız hanımefendı, netten arastırabılırsınız burda kinsenin yardımcı olabılecegını sanmıyorum

Kızlar doğum iznim bitti borçlarım olduğu için ücretsiz izne ayrılamıyorum bebeğimde çok küçük daha bana ihtiyacı var ankarada bildiğiniz heyet raporu alabileceğim bir yer varmı çok ihtiyacım var lütfen

bebeğim 2 aylıkken ise başladım. cok borcumuz vardi. devler memurunun zaten yarım gün çalışma hakkı var belli süre.

insanlarin hakkına girmeyi nasıl göze alabiliyorsunuz anlamıyorum.
ben normal rapor alamıyorum hak geçer diye. Ne kadar rahat heyet raporundan bahsediyorsunuz pes.

bebeğim 2 aylıkken ise başladım. cok borcumuz vardi. devler memurunun zaten yarım gün çalışma hakkı var belli süre.

insanlarin hakkına girmeyi nasıl göze alabiliyorsunuz anlamıyorum.
ben normal rapor alamıyorum hak geçer diye. Ne kadar rahat heyet raporundan bahsediyorsunuz pes.
Keşke başımıazda sizin gibi insanlar olsa keşke burda yargı dağıtacağnıza devletimizin başına geçseniz bizi yönetseniz ne kadar duyarlı insanlarmışsınız gözlerim yaşardı 🥲

Borçlarım tüp bebek tedavilerimden kalma 8 yıl çocuğum olmadı zaten ne kadar üslupsuz cevaplıysun
Ne bu üreme çabası, paran yoksa neden borçla harçla üremeye çalışıp sonrasını hesap etmiyorsun? Hakka girmeye çalışarak büyüteceğin çocuktan ne hayır gelecek? Mantaliteye bak, parasını verecekmiş(!)

Bacım o parada yetmiş milyonun hakkı var. Yazık değil mi bunca yıl bileğinin hakkıyla çalışmışsin, küçücük,sekiz sene sonra gelen bebeğinin boğazından haram para gecireceksin.
Ya yarın bir gün bir sağlık sorununa yüklüce para vermek zorunda kalsan, hiç içinden gecirmeyecek misin, 'benim yüzümden oldu, aldığım haram paralar cikiyor' falan diye?
Ben dindar vs değilim kesinlikle ama sirf bunun korkusuna asla harama el uzatmam. Geçen sene sevgilime biletimi kitlemiştim (o alırken ses çıkarmamistim) eve döndüm, kedim rahatsızlandı, ameliyat oldu. O paranın iki üç katı çıktı benden. Ki vicdan azabımı sorma...bence hiç bulaşma bu işe.

Sen şey yap..
Ne yap biliyomusun sen bizim başımıza geç başbakanlık yap usulsüzlükleri bul çöz mesela deprem oldu binalar yıkıldı ya o mütteahhitlerin peşine düş mesela o kadar insan öldü demi onların usulsüzlüklernn yüzünden
Ha siz büyük hırsızlarla uğraşın diyorsunuz, imam osuruyor cemaatin ş..masında sorun yok diyorsunuz. Bu ülkede ahlâk sıkıntısı olduğunun en net örneğisiniz. Pişkinliğe bak.

Ha siz büyük hırsızlarla uğraşın diyorsunuz, imam osuruyor cemaatin ş..masında sorun yok diyorsunuz. Bu ülkede ahlâk sıkıntısı olduğunun en net örneğisiniz. Pişkinliğe bak.
Onlar da böyle 3-5 ile başladı, bir günde böyle olmadılar.

Ne bu üreme çabası, paran yoksa neden borçla harçla üremeye çalışıp sonrasını hesap etmiyorsun? Hakka girmeye çalışarak büyüteceğin çocuktan ne hayır gelecek? Mantaliteye bak, parasını verecekmiş(!)
Lutfen boyle düşünmeyin evlat sahibi olmak icin evini arabasini satan onca insan varken.bahsettigi konu usulsuzluk tamam hakka girmek tamam ama bir kadini evlat sahibi olmak istemesiyle yargilamayin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X