Doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalanlar varmı

nalyecetemtahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2017
1.751
1.768
36
Merhaba bana lütfen cevap yazarmisiniz.ben 8 temmuz da bebeğimi kaybettim bir türlü adet düzene girmediği için doktora gittim 56 ml 2 tane kistim oldunu ve yumurtaligimin birinin kapandığını söyledi. Bunun için kistleri kaybetmek için yasmin doğum kontrol hapı verdi.bende hiç aksatmadan kullandım ama bu arada eşim korunmadi. 21 gün süreç bitti adet oldum 2 gün sürdü ardın dan doktora gittik doktor kistler kaybolmuş dedi.16 larında adet olucam ama şimdi içine bi şüphe düştü terlemelerim arttı ve adet olucakmisin gibi bel ve kaşık ağrısı başladı. Siz de aynı durumda hiç oldunuz mu şans eser-i hap kullandığınız halde hamile kaldinizmi .Ne olur cevap yazın lütfen

Doğum kontrol hapı kullanmaya başladığın anda etki etmiyor. Ben evlenmeden 2 ay önce başlamıştım. Normalde de 2 hafta falan ilave bir doğum kontrol yöntemi kullanılması gerekiyor. Bu süreden tam emin değilim.
Hapı kullanmaya başladığın andan itibaren başka bir korunma yolu kullanmadıysan hamile olma ihtimalin olabilir

Doğum kontrol hapı kullanmaya başladığın anda etki etmiyor. Ben evlenmeden 2 ay önce başlamıştım. Normalde de 2 hafta falan ilave bir doğum kontrol yöntemi kullanılması gerekiyor. Bu süreden tam emin değilim.
Hapı kullanmaya başladığın andan itibaren başka bir korunma yolu kullanmadıysan hamile olma ihtimalin olabilir
Öncelikle cevabın için çok tşk ederim sat 21 kasım sat 16 sında olur diye düşünüyorum hayırlısı bekliycem artik canım.5 aralıkta yumurtlama oldu o günden beri hiç kesilmeyen her an adet olucakmış gibi belim ağrıyor..birde burun kurulugum var ama grip değilim. Bende çok merak ediyorum hayırlısı.

bende iki aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum.ma bu ay sanki işe yaramadı gibi geldi.hem çok fazla ilişkim oldu hem ara günlerde ve geçen hafta 5-6 kere istifa ettim.iki gün önce hapı bitirdim.şimdi adet olmayı bekliyorum bugün yarın ama sanki olmıycakmışım gibi geliyor.test alıp yaptım hapı bıraktığım gün negatif çıktı ama 30günde bir adet oluyorum varsa bile 29unda çıkar ancak bu heyecanı sizinle yaşamak istedim. normalde çocuk istemiyorum ama olursada doğururum.annelik duygusu insanı heyecanlandırıyor

X