Dogum kontrol hapindan sonra hamile kalmak mumkun mu , gebe kalmayi kolaylastirir mi

Kahvekokusu34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
1.664
1.039
İyi geceler herkese , ben de pko var , 2 ay dogum kontrol hapi kulandim biraktim bu ay korunmadik hiç, rahim kalınlığı da vardi bu arada düzenli 2 ay kulanip biraktim , acaba gebe kalmayı kolaylaştırır mi umutlanmalimiyim , benim gibi pko olur dogum kontrol hapını biraktikdan sonra hamile kalan varmi

İyi geceler herkese , ben de pko var , 2 ay dogum kontrol hapi kulandim biraktim bu ay korunmadik hiç, rahim kalınlığı da vardi bu arada düzenli 2 ay kulanip biraktim , acaba gebe kalmayı kolaylaştırır mi umutlanmalimiyim , benim gibi pko olur dogum kontrol hapını biraktikdan sonra hamile kalan varmi
Hap gebeliğe engel değil ben 7 ay kullandım bıraktıktan sonra bir adet gördüm hamile kaldım. Dkh adet düzensizlikleri, minik çikolata kistleri üzerinde etkili ama pko etkisini bilmiyorum. Fakat gebeliğe engel değil

Üstünden zaman geçmiş ama gene de yazayım.Bir yakınım pko hastası idi.Ilk iki çocuğu tedavi ile oldu.Hastaliğindan dolayı regli günleri giderek uzamaya başlayınca doktora gitmişti.Rahim duvarı kalinladtigi için kürtaj oldu.Sonrasi doktor rahim duvarını incelesin ve reglisini düzene soksun diye yasmin kullandırma başladı.2 ay kullanıp hapı bıraktı ve sonrası kendiliğinden hamile kaldı.Hap aslında yumurtlmaasini düzene sokmuş ve hamile kalmasını sağlamış.☺️

X