Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğum kontrol haplarıyla Göğüs büyüten var mı??

kızlar bende 5yıl microgynon hapı kullandım fakat goğuslerimde bi deişiklik olmadı hatta son 1yıldır baya kilo aldım 8kilo birden aldım diyebilirim bi işe yaramıyo goğuzler için anlicağınız hatta benim midem bulandı artık ilaçtan zorla içiyodum son 2aydırda adet düzenimi bozdu ve1gune düşürdü dr ye gittim bırakmamı soledi 2senede bi 6-7 ay ara verilmesi gerekiyomuş aklınızda bulunsun kızlarr

doğum kontrol hapı kullanan birkaç arkadşımın göğüslerinde büyüme oldu ben uzun süre yasmin kullandım göğüslerimde hiçbir büyüme dolgunlaşma olmadı. sadece yoğun baş ağrısı ve mide bulantısı yaşadım. önümüzdeki ay yazz diye bir ilaca başlıcam belki o büyümeyi sağlar.

benım arkadasım dıana 35 kullanıyor gögüsleri büyüdü faydası oldu yani ama bı ara bırakmıstı tekrar eskıye dönmüştü gögüsleri
:lepi: diane 35' le göğüsler büyüseydi benim büyürdü, 15 yıl kullandım hiç bir faydası olmadı.

ben diane 35 kullandım. göğüslerimde büyüme değil de belirli bir dolgunluk oldu. fakat ilacı bıraktığınız anda eski haline dönüyor malesef. kilo sorunum olmadı keşke olsaydı zayıfım çünkü:)

kızlar bnde 18 yaşndaym gün aldm diyim yada :-)boyumda 1.71 reglm düzelsin die doktor diane 35 werdi.kullanıorm gerçktende düzeldi. hatta ben bu yaza başladığımda tam 43 kiloydum şimdi ise 49 um hihoyyyt yalnz göğüslermde pek bi gelşme olmadı dediğinz gbi biraz dolgunlaşma war napalm ona da şükür kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
kızlar bi kere en büyük yanlış yöntem bu olsa gerek kaş yapalım derken gözünüzden olmayın,
doğum kontrol hapları hormonlarla ilişkilidir, adet düzensizliği, over kist sorunları olanlar için tavsiye edilir göğüsleri büyüttüğü, aşırı kilo artışları, tüy döktüğü, aknelerden kurtardığıda kesindir ama gelelim asıl meseleye rahim duvar kalınlığı normal bir insanının bu hapları alması rahim duvarını inceltir ve zamanla adet azalr muhtemelen çocuğunuzda olmaz, bu çok önemli ! doktorlar normalde bu hapları son çare olarak veriorlar benden sölemesi.. dikkatli olalım ve göğüs büyütmek isteyenler doktorla görüşsünler hiç bişe kaybetmezler...

Arkadaslar..gögüsleri büyütüyor diye bilip bilmediginiz haplari kullanmayin!Doktorlar almadan önce cok uyariyor,cok kötü hastaliklar olusabiliyor ilerde.Yani gercekten tek cözüm olarak kullaniliyor.
tear_zone dediklerinin hepsi dogru yalniz biseyi yanlis biliyorsun,dogum kontrol haplari adet düzensizligi icin cok kullaniliyor ve zamanlada düzene giriyor ama birakinca tekrar eski haline dönüyormus yani cocuk olmama konusu yanlis..

Sakin haaa olur mu öyle sey bende adetim düzenli gelsin diye 14-15yasimdayken yazmak istedi yok dedim sonradan aldim yok gögüsleri büyütüyomus falan yok olmuyo yarim sene kullandim artik kullanmiyorum...

bende büyüdü özellikle ayin ortasina dogru daha cok dolgunlasiyor fakatttttt 1 yilda bana 10 kilo aldirdi. Allahtan kilolu degildim önceden. fakat artik sinirlarimi zorluyor kilo vermek istiyorum ve bu ay hapi biraktim.

kızlar sadece göğüs büyütmek için doğum kontrol hapı kullanılır mı ya allah aşkına.sonuçta doğum kontrol hapı yumurta oluşmasını engelliyor yani vücudunuzun doğal durumuna aykırı bir şey oluyor.bence doğum kontrol amacınız yoksa yada başka bir sağlık problemi kist gibi kullanmayın.

Kremlerle haplarla göğüs büyültme-göğüs küçültme başlıklı bütün mesajlara bu cebabı yazdım..

Kremler bantlar yada bitkisel her neyse, göğüse sürülmesiyle göğüse dışarıdan östrojen, prlaktin vb. hormonların verilmesi demektir..
Menopoza girmiş kadınların bile adet görmek için östrojen içeren hapları içmesini istemiyor doktorlar.. Kanseri davet etmekten başka birşey değil..
Kaldıki meme büyütmek/küçültmek için büyük risk.. Bide direk göğüse sürüyorsunuz.. meme kanseri olmak istiyorum diyorsunuz yani..
dolgulu destekli telli sütyenleri bile kullanmayın diyorlar..

zaten yediklerimiz içtiklerimiz yılardır hormon içeriyor, cep telefonları, baz istasyonları, elektrikli aletler, bilgisayarlar, bir yığın radyasyon altında yaşıyoruz, birde ailede kanser geömişi varsa, sürün kremleri sürün diyorum başkada birşey demiyorum..

Erkekler avucunu doldursun yeter gözüyle bakarlar memeye, büyük göğüsde toparlayıcı sütyenle gayet normal görünebiliyor..

Hem illede büyük yada küçük olsun diyorsanız krem hap kullanmayın gidin bir doktora 30 dakika- 1 saatlik operasyonla büyültüp küçültsün.. büyültmede meme ucunu 3 cm kesip içine slikon koyuyorlar.. videosunu izlemiştim..iz yok.. küçültmeyi bilmiyorum ama ne olursa olsun sağlığı riske atmaktan iyidir...yıllardır yapılıyor bu ameliyatlar ameliyat bile değil küçük operasyon.. 1500-3000 arasında değişiyor..

2 aydır micrognon 21 kullanıoyrum siwilce we göğüslerim için kullanmaya başladım.siwilcelerimden eser kalmadı.göğüslerimdede işe yaradı baya toplandı ama müthiş ağrı war göğüslerimde .

kızım delimisiniz yaa dünya kısırlıktan ağlıyo siz meme büyütmek için d.kontrol hapımı içiyosunuz bu ilaçların uzun süre dr tavsiyesi olmadan kullanılması çok yanlış bence göğüs büyütücez diye ilerde anne olamama tehlikesini düşünmedinizmi hiç...

ya belki doğum kontrol amaçlı kullanıyoruz. o zaman da mı içmeyelim. bu arada yasmin e geçtim ben yazz bende acayip derecede mide bulantısı yaptı.

diane35 ne kadar sürede etkisini gösteriyor kiii kullanan var mı ?
10 gun fln yeterli mi?

deneme yapmak üzereyım de :KK70:

bi dee diane 35 i sigara içiyorum ya yanı sigarayı bırakmadan kullansak cok zararlı olur mu :S
yoksa hiç içmemek mi lazım hapı kullanırken

ben de göğüs büyütmek için çabalayanlardanım ama doğum kontrol hapı kullanmak aklımın ucundan bile geçmedi... Denemem bile..bu hapla büyüyecekse hiç büyümesin kalsın böyle...
Evlenince bile kullanmayı düşünmüyorum doğum kontrol hapını..Başka çözümler düşünürüm! Ne kadar zararlı ve kısırlığa yol açıyor..peynir ekmek gibi tüketmekten bahsediyorsunuz kızlar saçmalamayınyasakkelime

doğum kontrol hapları yan etkileriyle göğüslerde ödeme bağlı dolgunluk veya östrojene bağlı bi miktar büyüme yapabilir. tabi bu herkeste görülmez, göğüs büyütme amacıyla kullanılacak bir yöntem değildir kesinlikle. zararları (yüksek tansiyon, kanser riski, kan pıhtılaşması riski..vs) nedeniyle sadece doktorunuzun önereceği endikasyonla kullanın.

X