Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğum kontrol haplarıyla Göğüs büyüten var mı??

ben de göğüs büyütmek için çabalayanlardanım ama doğum kontrol hapı kullanmak aklımın ucundan bile geçmedi... Denemem bile..bu hapla büyüyecekse hiç büyümesin kalsın böyle...
Evlenince bile kullanmayı düşünmüyorum doğum kontrol hapını..Başka çözümler düşünürüm! Ne kadar zararlı ve kısırlığa yol açıyor..peynir ekmek gibi tüketmekten bahsediyorsunuz kızlar saçmalamayınyasakkelime

bu başlıkta doktor kısırlık yapmayacagını belirtmiş, insanları yanlıs bilgilendirmeyelim...
kadinlarkulubu.com/jinekoloji/369149-diane-35-sorunlari.html

evet aksine birçok faydası da cabası.. halk arasında dolanıyor böyle asparagaslar sürekli zaten

yahu meme büyütmek için d.kontrol hapı içilir mi?? ne diye hormonlarınızla oynarsınız? O memeleri büyürken poponuz da büyür kadınlık hormonu veriliyor sonuçta. Allah Allah yapmayın arkadaşlar...

kızlar ben yazdıklarınızdan bambaşka bir hap kullandım ve büyütüyor....ama iniyorrr...yaz aylarında bikini için kullanıorumm ben...desolett...

valla bende 1 yıldır yasmin kullanıyorum göğüslerimde hafif bi dolgunluk oluştu,geçen yıla göre aynı kilodayım,ama geçen yıl ki bikinimin üstü dar geldi biraz,tabi evliliğin de payı vardır herhalde:)))zemuszemus

benim adet düzensizliğim vardı ve gögüslerimde çok küçük doktora gittim yasmin verdi bakalım bu ay başlayacağım belkide büyürler :KK43: yazarım gene

kızlar bazıları dogum kontrol haplarıyla gögüs büyütmeye çalışıomuş haberiniz varmı veya kullananınız etkisini gören ve ölece kalan eski haline dönmeyen varmı bide hapın adını yazın:sm_confused::sm_confused::sm_confused:-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile bi yorum yapn lütfennnnnnn
evet kizlar....ben hapi kullandigimdan beri goguslerim sizliyo zaten yag takviyesi filan da yapiyorum...ikili etki yani...az da olsa etki ediyo...yalniz ben hollandadayim tr de varmidir bilmiyorum...ismi CYPROTERONACETAAT\ETHINYLESTRADIOL 2\0,035 MG ....normalde kullanilanin 0,005 ila 0,010 mg fazla cunku hormon duzenleyici olarak kullaniyorum...yuzumdeki inatci sivilceler icin...umarim isinize yarar...

benim arkadasımda adet düzensizliği için doktor tavsiyesi üzerine diane die bi hap kullanıyor ve göğüslerinin büyüdüğünü söylüyor ama o düzenli kullanıyor

Kızlar benim eylülde düğünüm var ben hap değil aylık iğneye başladım bu ay göğüslerim çok küçüktü 10 gün içinde biraz daha dolgunluk hissetmeye başladım inşallah böyle devam ederrr :Saruboceq:sonuçta hap ile iğne yanı hormonları içeriyorrr

Aylık doğum kontrol iğnesinden ben de kullanmıştım geçen yıl. İlk yedi günden sonra göğüsleri farkedilir derecede büyütüyor fakat iğnenin bitim tarihine yakın normale dönüyor.

doğum kontrol hapının birçok çeşidi var bn rengli sancılarımı azaltmak için diane 35 kullanıyorum ama kesinlikle kafanıza göre alıp kullanmanızı önermem bunun sivilcelere iyi geleni kıllanmaya iyi geleni var pek çok çeşit olduğundan doktora başvurmanızı öneririm diane 35 i yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ama göğüslerime hiçbir faydası olmadı ama illaki faydası olan bir doğum kontrol hapı olabilir dediğim gibi içerikleri çok farklı.

doğum kontrol hapının birçok çeşidi var bn rengli sancılarımı azaltmak için diane 35 kullanıyorum ama kesinlikle kafanıza göre alıp kullanmanızı önermem bunun sivilcelere iyi geleni kıllanmaya iyi geleni var pek çok çeşit olduğundan doktora başvurmanızı öneririm diane 35 i yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ama göğüslerime hiçbir faydası olmadı ama illaki faydası olan bir doğum kontrol hapı olabilir dediğim gibi içerikleri çok farklı.

haklısın ayrıca aynı ilaç her bünyede farklı etki gösterebiliyor.. ben diane 35 kullandıgımda 1.5 ayda 5 kılo almıstımm.. ve acayıp gergındım. yasmin kullanıyorum suan o kılo alımı yapmadı fakat goguslerımde dolgunluk yaptı buyuttu.. forumda yasmın ıcın goguslerıme hıc etkısı olmadı dıyenler de var demekkı bu bunyeye gore degıskenlık gostren bır sey.hormon oldugu ıcın dr a danısmadan dene yanıl yontemuyle de ılac secmek zarar verır bunyeye dıye dusunuyorum

Bana da pko için doktor diane35 vermişti 5 ay kullandım o sırda göğüslerim irileşmişti ama bırakınca normal boyutlarına döndüler yani bunlar geçici şeyler.

Son düzenleme:
konu baya bir eski ama cevap vermek istedim.Benim çektiğim kadar kimse çekmemiştir şu doğum kontrol hapının yan etkilerinden valla benim göğüslerimi büyüttü ki hemde nasıl ama hapı bıraktıktan belli bir müddet sonra eski haline geri dönüyor göğüsler.(bu arada pko tedavisi için kullanıyorum hapı)

Son düzenleme:
Sivilcilere karşı bende bir ara kullanmıştım doğum kontrol hapını.
O dönemlerde benim de göğüslerin biraz büyümüştü, popom da ama genişlemişti.

var ben:KK9:
hapı kullandığım sürece şiş gergin ve büyümüş göğüslerle dolaştım ama bırakınca normal haline döndüler gene de biraz şişlik var ama sanki:44:

Maalesef 80 olan göğüslerim d.k.hapıyla 85 oldu,hamileyim şu an 90 oldu..

X